Fotograf - jižní Morava 22.7.2017

Profilova fotka
Dobrý den, sháníme fotografa na svatbu na celodenní focení, svatba bude ve Vinných sklepech U Jeňoura v Prušánkách. Děkujeme za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotografie líbit a ceník zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Vše potřebné najdete na mých stránkách. Přeji příjemné přípravy. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do SZ. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, když se podíváte na můj profil. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S úctou a s přáním krásného dne Vojtěch Podstavek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Také mám zatím termín volný. Portfolio i ceník mám na webu. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Rád přijedu. Nabídku posílám do SZ.
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a ceny mírné.... Moje práce najdete na FB stránkách uvedených dole pod fotografií.. Ceník posílám do zpráv a přeji šťastnou ruku při výběru.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, prozatím máme termín volný. Moc rádi přijedeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Rádi Vám svatbu nafotíme. Pokud vás naše webové portfolio zaujalo, kontaktujte nás.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, ponuku posielam do správy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý den, mám to kousek a rád přijedu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a ráda vám svatbu nafotografuji. Více najdete na mém webu. Pěkný den, Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
@lolusenka my můžem doporučit Magdu Hájkovou :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín jsem Vám k dispozici. Další informace najdete na mém profilu a webových stránkách. S pozdravem a gratuluju! Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
@lolusenka Dobrý den, Váš termín mám volný. Budu rád, pokud byste si našla čas a podívala se na můj profil, kde naleznete veškeré potřebné informace. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Posílám SZ. Více na mých stránkách… odkaz pod příspěvkem. S úctou Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou volného termínu. Informace a portfolio najdete na mém webu. Krásný den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám se do zástupu :) S pozdravem, Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji všem za nabídky, fotografa už jsme vybrali :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?