Fotograf - Jižní Morava 11. 8. 2018

Ahoj, chtěla bych poprosit o nějaké tipy na svatební fotografy, termín 11. 8. 2018, nejlépe okr. Hodonín/Břeclav. Můžete, prosím, doporučit? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Volno mám a ráda dojedu :-) ! Když se vám budou moje fotky líbit, napište buď skrz formulář na webu nebo klidně tady na beremku :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín, reference najdete na webu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a mohu vám být jako fotografka k dispozici. Hezký večer Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Moc hezké datum! Mám ho taky! :-) A shodou okolností taky na jižní Moravě... ;-)
Odpovědět
@kikina_k Jee odkud seš? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cherrka Dobrý večer, mrkněte na fotky a pokud by to bylo ono, termín mám zatím k dispozici. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
@cherrka Zdravím, uvedený termín mám zatím volný. Ukázky, ceník a informace najdete na mých www. Další dotazy ráda zodpovím. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
doporučuji www.obrjen.com (nemá zde profil, ale je to výborný fotograf specializující se na svatby)
Odpovědět
Profilova fotka
..plus zde galerie z jednotlivých svateb: https://www.obrjen.com/fotostory
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Víc info pošlu do sz. S pozdravem Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám volný. Hezký den, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý den, termín mám volný :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@cherrka Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Termín mám zatím volný. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
@cherrka Hustopeče! :-) Ale jsem náplava! :-D
Odpovědět
Napište :). Mám volno :) Krásný den, Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, máme volný termín a budeme rádi když navštívíte také naše stránky
Odpovědět
@kikina_k Jee Hustopeče a kde plánujete svatbu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@cherrka Píšu do zprávy... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
HLEDÁTE SVATEBNÍHO FOTOGRAFA? JEZDÍM FOTIT SVATBY PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE A DO ZAHRANIČÍ. ZACHYCUJI VÁŠ SVATEBNÍ DEN VE SNÍMCÍCH TAK JAK PROBÍHÁ. ZACHYTÍM TY NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OKAMŽIKY A VAŠE EMOCE.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám mé fotografie zalíbí, ráda Vám budu k dispozici :) Veškeré info najdete na mých stránkách (viz níže v příspěvku).
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji,   Termín  Vaší  svatby mám  volný. Gratuluji k zasnoubení ☺️ Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má  práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti. Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den   Tomášek Foto
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?