Fotograf jižní čechy 7.5.2018

Ahoj, prosím o tipy na fotografa z jižních čech (občad a hostina jihočeská salaš, kousek od ČB). Důraz na atmosféru, neformální styl, žádný kýč. Vím, že kvalita něco stojí, nicméně s rozumem :) Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@denisa2016 Dobrý večer Deniso, přikládám pár fotografií pro představu a více do zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Koukněte na moje webovky a napište mi :) Ráda se s váma domluvím! Krásnou neděli, Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslala jsem Vám zprávu s více informacemi. Přeji krásnou neděli, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, moc ráda vyfotím vaši svatbu. Nafotím vám svatbu podle vašeho přání ovšem s vlastními nápady, ať máte originální fotky. Fotím street foto a přírodu, kde je nejlepší světlo a atmoška. Mé portfolio naleznete na FB stránce viz níže a na mém profilu. Dejte vědět jak jste se rozhodli ať se můžeme domluvit předem co a jak. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Má cena je 1000 kč za hodinu fotografování. Hezký den, Anna.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Deniso, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer Deniso, ráda nafotím vaši svatbu. Jsem z ČB, s nabídkou rozumné ceny :). Prosím, koukněte na mé fotky. Pokud vás zaujme můj styl focení - více v mém profilu, nebo na stránkách, nebo sz. Děkuji. Příjemný večer, Mirka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Deniso, také já bych Vám rád nabídl své služby. Termín mám volný, zaměřuji se na přirozený styl, tedy nestrojené fotografie a skutečné emoce. Zároveň se při svatbách snažím být zcela neviditelný, což se mi podle recenzí spokojených klientů snad daří. Moc rád Vám poradím ohledně plánování svatby a samozřejmě Vás rád uvidím i na nezávazné svatební schůzce, která je zdarma. Více informací píši do zpráv. Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, Určitě by bylo dobré napsat termín svatby. Mojí kompletní prezentaci a ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Pokud by Vás oslovil můj styl, dáme schůzku a probereme vše potřebné. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, také se přidávám. Vše potřebné najdete na mých stríánkách a pokud vás styl zaujme, nebojte se ozvat;) Dojet do jiznich cech by nebyl problem.
Odpovědět
@weddingsphoto_cz Dobrý den, Termín svatby je přeci hned v názvu příspěvku.
Odpovědět
Profilova fotka
@denisa2016 Pěkný den, omlouvám se omylem jsem poslal vzkaz s větou, která tam nepatřila, už to nejde zpětně opravit. Mějte se krásně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
@denisa2016 Dobrý den, Deniso, moc rádi bychom Vás osobně poznali a nafotili Váš jedinečný den. Podívejte se na naše stránky a pokud se Vám zalíbí naše fotky na kterých se snažíme přirozeně zachytit radost a neopakovatelný okamžik, neváhejte a napište nám. Budeme se na Vás moc těšit. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jezdím po celé ČR. Navštivte prosím mé stránky, kde najdete portfolio a ceny. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný :) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se k bohaté nabídce :) ukázku tvorby a veškeré potřebné informace najdete u mě na webových stránkách. S pozdravem Míra Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
@denisa2016 Dobrý den Deniso, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Děkuji všem za nabídky, určitě je všechny pečlivě projdu.
Odpovědět
Profilova fotka
@denisa2016 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Venkovní a neformální svatby jsou perfektní. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služvy. Více informací Vám pošlu do SZ. Přeji vše jen dobré S pozdravem Filip
Odpovědět
Profilova fotka
DSobrý den, posílám i já svou nabídku S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
Milá nevěsto, bude mi potěšením zdokumentovat Váš svatební den. S přáním pěkného dne Petra Jansová -svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
píší sz :-)
Odpovědět
Fotograf vybrán, žádné další nabídky prosím.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám mé fotografie zalíbí, ráda Vám budu k dispozici :) Veškeré info najdete na mých stránkách (viz níže v příspěvku).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku do zprávy. :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?