Fotograf - Jižní Čechy 19.9.2015

Dobrý den, sháním fotografa na svatbu v Jižních Čechách - konkrétně Rožmberk. Víte o někom volném, kdo by fotil jen pár hodin? Jde mi hlavně o obřad a pak společná fota. :-) Děkuji
Odpovědět
Dobrý den, z vlastní zkušenosti mohu doporučit http://www.fotovelkova.cz/ . Měla jsem svatbu 19.6.2015. V Českém Krumlově ( obřad na Kleti, hostina v Holubově) Paní moc milá. Udělala spoustu krásných fotek za super cenu. My tedy měli balíček DJ+fotograf na svatbu ( mají to s manželem) a byli jsme vážně moc spokojení .
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám prozatím volný. Budu rád, pokud byste navštívili mé stránky, kde naleznete veškeré informace včetně ceníku. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem Pavel Černý
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám Váš termín zatím volný ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Dobrý den, poslala jsem Vám info do zprávy. Hezký den Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte i ke mě na portfolio, termín mám volný. O tomto víkendu budu v ČB, tak bych ráda za vámi klidně zajela ;-) Hezký den, ZeZu P.S: aktuální galerii svateb najdete na mém blogu, odkaz najdete na webu
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
take jsem shanela.Je to strasne tezky,nakonec diky tady beremku jsem nasla :) jestli chcete po 22.8. muzu dat vedet zda jsme byli spokojeni
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?