Fotograf - Jindřichův Hradec 12.9.2015

Hledáme fotografa, nejlépe originálního s hezkým zpracováním fotografií. Můžete nám někoho doporučit?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín vaší svatby máme ještě volný :) dovolím si vám zaslat i soukromou zprávu. Prozatím se klidně mrkněte na naše webové stránky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobné popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se moc těšit :) Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Koukněte ke mě na profil zde na beremese.cz či na můj web, kde najdete více informací. Pokud vás má práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Hezký večer, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme ještě volný, nejsme sice z okolí, ale rádi za Vámi přijedeme. Můžete mrknout sem k nám na profil, na webovky nebo na FB pro info a pokud Vás naše práce zaujme, dejte vědět. Mějte se krásně. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bych si dovolil nabídnout své služby ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý večer, nabízím své profesionální služby. s pozdravem Petra Jansová
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, moc rád bych vás pozval k návštěvě svých stránek v odkazu zde pod čarou. Termín mám prozatím neobsazen. Třeba vás styl mé práce zaujme. Termín mám prozatím volný. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé). Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?