Fotograf jihomoravsky kraj svatba 11.7.2015

Profilova fotka
Svatba bude celá probíhat v Šafrankovým Mlýnu v Drahonínu!!!!A nechceme klasiku!!!!!!!Něco zajímavého 8-) máte nějaké zkušenosti ?
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, netradiční fotografie jsou moje parketa :o). Pózy vymýšlím podle toho, jaký pár fotím. Nedělám "šablony" - fotky, které jsou víceméně totožné, jen portrétovaní se mění, ale každou svatbu řeším vlastně úplně jinak. Ohledně rekvizit, ty většinou vymýšlím a vyrábím sama, ale dovedu si poradit a využít to, co je na místě k dispozici. V jihomoravském kraji jsem již fotila, dojezd nebude problém. Do skouromé zprávy Vám ještě pošlu ceník a info.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@londy dobry den, termin mame zatim volny, muzete tedy mrknout k nam. Do zpravy vam posilame podrobne info. Peknou nedeli preji J+P Nejedli
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín máme volný a rádi za Vámi dojedeme. Zasílám interní zprávu. Hezký zbytek víkendu Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín Vašeho svatebního dne mám volný, pokud se Vám bude zamlouvat má tvorba neváhejte mne kontaktovat. Více na webu či na fb. S pozdravem Radek Šviderský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnou ti své služby. Sice nejsem z JM, ale není problém kamkoliv dojet. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Netradiční fotky jsou určitě super věc. Držím palce. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
@londy Dobrý den, mrkněte na můj profil zde, jestli Vás to nezaujme, mějte se hezky :). Miloš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, tento termín je prozatím volný. Mohu nabídnout profesionální služby. s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?