Menu Forum

Fotograf jen na obřad plus skupinové foto Praha 23.8.2014

25. čer 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
aaggyy (27 r.)
3
Registrovala se 19. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 17 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 23. srpna 2014
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
aaggyy (27 r.)
3
Registrovala se 19. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 17 příspěvků. Region Praha.
    Region Praha
 Ahoj holky, nevěděli by jste mi poradit fotografa, který má v nabídce focení jenom obřadu a pak skupinové focení, časově tak max. 2h? O delší focení opravdu zájem nemáme a co jsem koukla na nabídku na netu, je to docela problém emoticon
20. čer 2014 ve 12:21  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
beveruska
1
Registrovala se 24. července 2013 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
beveruska
1
Registrovala se 24. července 2013 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha.
 Hele zkus se poptat v na matrice, kde se berete. Většinou mají kontakty na nějaké fotografy. Akorát že se budeš muset podřídit jeho času, tedy jestli hned za tebou taky náhodou nefotí svatbu.
20. čer 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

Foto a video - Region Olomouc
3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

Foto a video - Region Olomouc
3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

Ahoj...mohl se nabídnout, ale jsem zdaleka. Ovšem nemám problém si udělat výlet.
20. čer 2014 v 15:35  •  www.mm-foto.org  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

Foto a video - Region Praha
4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

Foto a video - Region Praha
4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

já mám v nabídce i tuto možnost focení. Pokud se Vám bude moje práce líbit, tak se určitě domluvíme.

Hezký den, Martin Pokora
20. čer 2014 ve 22:37  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaggyy (27 r.)
3
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
aaggyy (27 r.)
3
    Region Praha
 Moc všem děkuji, i za IP, tak jsem to nakonec vyřešila, fotografa jsem našlaemoticon
25. čer 2014 v 17:28  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí