Menu Forum

Fotograf i student s nápadem, rozumné peníze 27.6.2015, region Krkonoše

9. lis 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
jirikovasarka
12
Registrovala se 8. července 2014 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 9 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
jirikovasarka
12
Registrovala se 8. července 2014 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 9 přátel.
 Prosím o tipy na fotografa i studenta, co má nápad a chuť za rozumnou cenu zdokumentovat naši svatbu. Za jakékoliv reakce předem děkuji.
27. říj 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

Hezký den, nenapadá mě konkrétně "student" z mého okolí, pokud by se Vám však líbila třeba naše tvorba, dejte kdykoli vědět. Myslím, že dokážeme nabídnout příjemnou cenu. emoticon
27. říj 2014 ve 23:11  •  www.kachnaproduction.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miravodicka
Miroslav Vodička - fotograf
Miroslav Vodička PRO

Foto a video - Region Plzeň
5
fotoportrét
fotoportrét
miravodicka
Miroslav Vodička - fotograf
Miroslav Vodička PRO

Foto a video - Region Plzeň
5
 Dobrý den,
rád bych Vám nabídl mé služby. Stále jsem student a minimálně do konce května ještě budu emoticon. Poměr cena/výkon mám podle mě na velmi slušné úrovni. Moje tvorba i ceník je k nalezení u mě na webu, pokud vás moje tvorba osloví, kontaktujte mě.
Miroslav Vodička
28. říj 2014 ve 02:28  •  www.miravodicka.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

rádi bychom Vám nabídli naše fotografie tvořené s láskou pro Vás

Jsme kreativní tým fotografů, kteří dokážou Váš svatební den zachytit ve všech pestrobarevných formách nejen obrazových, ale také emočních.

Díky individuálnímu přístupu a zkušenostem jsou pro nás Vaše přání a představy prioritou. Vaše spokojenost je našim srdečním úspěchem.

V momentech, kdy naši kolegové litují toho, že se nemohou „ rozpůlit „ nám neuteče jediná vzpomínka na neskutečné autentické záběry.

Nabízíme unikátní focení, plné pohody, radosti a světla. Když chcete, aby vaše vzpomínky na fotografiích zářily. CREATIVELOVE – fotografie s láskou, fotografie s příběhem.

Děkujeme, že jste věnovali čas těmto řádkům a pokud jsme Vás naší tvorbou zaujali – neváhejte nám napsat o více informací emoticon

S přáním hezkého dne Kamila&Jan
28. říj 2014 v 10:51  •  www.creativelove.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirikovasarka
12
fotoportrét
fotoportrét
jirikovasarka
12
 Všem děkuji za vstřícné nabídky. Co jsem koukala, všichni jste z daleka...rádi bychom někoho, kdo nám je blíže, aby nebyl problém s dopravou.
28. říj 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nejmil
Miloš Nejezchleb Photography
Miloš Nejezchleb PRO

Foto a video - Region Brno
16

“Exkluzivní svatební foto ZDARMA. Dobrý den, hledám snoubence, kteří by byli ochotni, znovu mimo svůj svatební den obléct svatební šaty, nechat se znovu vyparádit (načesat, nalíčit) a strávit půl dne focením. Odměnou nabízím exkluzivní a netradiční fotky. Podmínky: Termín- srpen/září, Místo - Jižní Morava, možno se odhodnout i na focení během svatební cesty. Moje portfolio najdete zde na Beremese (nejmil)”
(Před 7 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
nejmil
Miloš Nejezchleb Photography
Miloš Nejezchleb PRO

Foto a video - Region Brno
16

“Exkluzivní svatební foto ZDARMA. Dobrý den, hledám snoubence, kteří by byli ochotni, znovu mimo svůj svatební den obléct svatební šaty, nechat se znovu vyparádit (načesat, nalíčit) a strávit půl dne focením. Odměnou nabízím exkluzivní a netradiční fotky. Podmínky: Termín- srpen/září, Místo - Jižní Morava, možno se odhodnout i na focení během svatební cesty. Moje portfolio najdete zde na Beremese (nejmil)”
(Před 7 měsíci)

Dobrý den, zkuste Natálii Honců, je z Krkonoš, mladá, talentovaná.....https://www.facebook.com/pages/Nat%C3%A1lie-Honc%C5%AF-Photography/152506044937225?fref=ts
9. lis 2014 v 17:18  •  www.nejmil.com  • Odpověz  •  To se mi líbí