Fotograf i kameraman na svatbu, 22.2.2020, Průhonice

Profilova fotka
Zdravím, tak se taky přidám k těm inzerátům na fotografy. :-D Budeme se brát 22. února 2020 v Průhonickém zámku v Rytířském sále, pak chceme nějaké odlehčené fotky v parku a samozřejmě bude i jídlo a párty... Chtěli bychom nějaké odlehčené fotky, žádný stres, momentky... nad videem uvažujeme, ale bývá to moc drahé... Komu se chce mrznout (jen chvilku) :-D ale hlavně se bavit s námi v náš velký den? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Wau to je příprava řádně dopředu :) Mrkněte na mé stránky, třeba Vás osloví :) spolupracuji se dvěma kameramany, natáčí pěkně a za rozumnou cenu :) S přáním hezkého večera Katka
Odpovědět
Profilova fotka
No mě to nějak chytlo :-D a lepší, než shánět na poslední chvíli. ;-) Na všechno mrkneme s ženichem a vybranému fotografovi/fotografce se ozveme. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš ​
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme a natočíme:). Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 Dobrý den, také Vám rád natočím video ze svatby za přijatelné peníze a fotografa zajistím, info posílám do Vaší pošty, zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás má práce osloví, mohu být k dispozici :) Hezký večer Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
My bychom se rádi bavili i mrzli! :-) Poslala jsem Vám soukromou zprávu. Srdečně Alice Hekrdlová
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, fotit svatbu je pro fotografa velká zodpovědnost (proto ji fotíme ve dvou) a vybrat si svatebního fotografa je taktéž náročný úkol. Vybírejte proto srdcem :-) Spolupracuji s kameramanem. Více informací najdete na webových stránkách pod tímto příspěvkem. Patrik a Radka
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, moc ráda s Vámi budu mrznout :D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, rád vám nabídnu svoje služby, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Přeji hezký zbytek dne a krásné Vánoce. S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda se teple obléknu a půjdu do toho s vámi! .)) Kameramana domluvit můžu, kdyby byl zájem :)) Více info naleznete na mých webovkách :)) Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tento den má můj partner narozeniny, takže chápu výběr zajímavého data. Na tento termín má zřejmě volno ještě úplně každý ;-) Ráda bych vám nabídla také své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji všem zůčastněným, ještě jsme se úplně nerozhodli a teďka to určitě řešit nebudem, spíš tak po novým roce. ;-) Všem přejeme hezké Vánoce a pořádný sníh! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Ještě se přidám ;-) také s nabídkou fotografování vašeho dne. V případě dotazů jsem vám plně k dispozici. Přeji krásné svátky a v roce 2019 ať vám vše vychází Edit
Odpovědět
@prdinka314 Dobrý den, i já bych ráda přidala nabídku na své služby :-) . Všechny informace, ceny a fotografie naleznete na mých internetových stránkách. Pokud budete mít jakékoli dotazy, tak mne neváhejte kontaktovat. Přeji krásný zbytek večera. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě poprosím všechny, kteří se sem budou přidávat, aby mi poslali soukromou zprávu do pošty, je to přehlednější. Děkuji. :)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych rád přidal nabídku služeb . Všechny informace, ceny a fotografie naleznete na mých internetových stránkách. Pokud budete mít jakékoli dotazy, tak mne neváhejte kontaktovat. S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
Vážíme si všech nabídek, nebylo to uplně jednoduché vybrat toho nejlepšího fotografa pro nás, někteří opravdu zaujali jak fotkami, tak i charakterem. ;-) Bohužel nemůžeme vybrat všechny. :-D Takže už máme vítězného fotografa! Jupí! :-D Popřípadě bychom uvítali ještě nějaké nabídky pouze na videa, děkujeme. :-) Hezký den přejí prdinka a prdínek. :-N :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď vás budem mocť sprevádzať vaším svadobným dňom a dokumentovať vaše jedinečné chvíle. Moje fotografické práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Cena za celodenné fotenie je 8 tis., kratšie fotenie po dohode. Prajem pekný deň. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 dobrý den, rádi nafotíme. Nabídku posílám do zprávy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak už jsem tu psala, fotografa už máme... :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?