Fotograf Hradec Králové?

Profilova fotka
Dobrý večer, hledáme fotografa na 3.9.??
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den bude mi potěšením zdokumentovat Váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, psal jsem Vám zprávu :-) Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno, ráda přijedu. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný a velice rád vaši svatbu nafotografuji. Jsem vystudovaný fotograf (VŠ - Institut tvůrčí fotografie v Opavě). Projděte si, prosím, mé internetové stránky. Fotografuji svatby malinko jiným stylem, než je dnes běžné - dokumentárně - tedy tak, jak svatba skutečně proběhla... bez množství opakujících se portrétů, retuší, filtrů a přebarvených fotografií. Ctím čistou fotografii. Záznam atmosféry svatby pak ale dostává trvalejší a nefalešný charakter!!! Připravím a odevzdám velice kvalitně vytištěné album. Prohlédněte si také video umístěné na mém profilu. Získáte tak představu, jak album vypadá. Detaily a referenční alba na mém webu. Mějte hezký den. Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den i ja mam volno … poslala jsem vice info do zprav :D … zatim krasny vecer Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, tento termín máme zatím volný. Rádi vaši svatbu vyfotografujeme. Mrkněte se na naše webovky, navíc si můžete sestavit cenu zcela sama dle vašich představ. A navíc lokalitu známe jsme místní.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na fotky, bude mi ctí:)
Odpovědět
Dobrý den, zkuste Renata Jandová, je z Pardubic, ale určitě si myslím, že pokud bude mít volno, ráda dorazí i do Hradce. Je to strašně milá a ochotná fotografka. Přirostla nám srdci, od svatby k ní chodíme na focení :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 4 letech
Profilova fotka
Dobrý den, jsem svatební fotografka z Hradce Králové a nabízím profesionální zachycení vašeho dne. Vím, že téma je již několik let staré, ale určitě jej prohlížejí i teprve budoucí nevěsty pro inspiraci 🙂 Mrkněte na můj web: www.eliska-kadlecova.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Zrovna tento termín mám volný a z Náchoda to mám kousek. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i své služby. Tento termín mám zatím volný. Pokud by vás a nastávajícího oslovil styl mé práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. V nabídce máme také výhodné balíčky foto + video a automatický fotokoutek s rychlým tiskem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem fotograf z Mladé Boleslavi. Pokud Vás zaujme moje tvorba, moc rád nafotím Váš svatební den. Termín mám prozatím volný. Více informací a kompletní ceník naleznete na mých stránkách. Bude mi ctí zachytit Váš svatební příběh 🖤
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?