Fotograf Hradec Králové za příznivou cenu

Dobrý den sháním fotografa na obřad a chvilku rodinného focení po obřadě někde v parku. Termín 3.10.2020 v Hradci Králové. Nepotřebuji 300 upravených fotek 🙂 Pokud byste měli tip, prosím sem s ním. Všechny MINI balíčky stojí od 5ti tisíc výše a jsou 4 hodinové 😕 Stejně tak kdyby měl někdo tip na kameramana a to jen pouze na obřad ? Moc děkuji 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud chcete focení v sobotu, tak se není čemu divit že žádný fotograf (zkušený) nebude chtít fotit za pár tisíc. Obecně se to v roce 2020 vyplatí cca od 10-12 tisíc za den (aby se tím mohli fotografové skutečně živit) to je minimální částka aby se jim to vyplatilo. Víc svateb fotograf za sobotu nenafotí. Žádný fotograf se "nepohne" na hodinové focení (jen ti co si potřebují vybudovat portfolio = začínají + dotují své focení jinou prací která je živí). Na druhou stranu, poněvadž se už jedná už o termín po sezoně, tak se vám zvyšuje pravděpodobnost, že najdete někoho, kdo vám vyhovuje. Ať se podaří :)
Odpovědět
@martinvlcek Naprosto s Vámi souhlasím. Také bych si nikdy nedovolila oslovit fotografa jako jste Vy na takové focení, protože si všechny tyto aspekty uvědomuji. Nechtěla jsem, aby můj dotaz vyzněl jako vyžírání (hledám top fotografa s praxí za 2 tisíce), to bych velmi nerada, takto to nebylo myšleno. Hledám spíše někoho, kdo se focením baví a třeba by si rád přivydělal. Máme obyčejnou svatbu a tomu přiměřené nároky i finance. A bohužel na internetu třeba takoví fotografové nejsou vidět přes všechny reklamy a zaplacené portály, a nebo třeba taky nejsou. Zkusila jsem to.
Odpovědět
Profilova fotka
@bargama Né v pořádku, myslím že každý má různé nároky a možnosti. Fotografové co začínají nejdou vidět hlavně z důvodu, že nemají čas se nějak prezentovat mimo svoji pracovní dobu (práci co je živí). Nebo nemají zas tolik čím se prezentovat... Věřím, že se třeba někdo ozve, jen je potřeba počítat s tím že výsledek bude jiný než od svatebního fotografa(ky). Doporučuji si ohlídat to, co by měl vámi objednaný človíček dodat a ať má človíček alespoň nějakou historii (o několik diskuzí níže se zrovna řešilo že nevěsta nedostala fotky). Ať se daří :)
Odpovědět
@martinvlcek Je mi jasné, že kvalita, zkušenosti a cena jdou v přímé úměře. Diskuzi jsem našla, ale také vím, že každá mince má dvě strany, ale takové fotky...to snad radši žádné. Takže díky, dal jste mi brouka do hlavy a budu o tom ještě přemýšlet, máte pravdu. Krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
Škoda, že už mám plno. Bylo by fajn navštívit zas Hradec. Snad najdete :-) podobné, co mám třeba já. Přeji úspěšné hledání. Marcela
Odpovědět
@marcelanovotna Moc děkuji 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@bargama Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Zrovna tento termín mám volný a z Náchoda to mám kousek. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Moc všem děkuji za nabídky i do zpráv, fotografa jsem už vybrala 🙂 Zvolila jsem nakonec cestu připlatit si za profíka a děkuji moc @martinvlcek za otevření očí!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky , je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, ačkoliv už nevěsta fotografa našla, i tak bych se ráda nabídla jako případná možnost pro nafocení svatby v Hradci Králové a okolí 🙂 Pěkný den, Eliška www.eliska-kadlecova.cz
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?