Fotograf Hradec Králové 4.6.2016

Ahoj, hledám fotografa na termín 4.6.2016. Svatba bude v katedrále Sv. Ducha na Velkém náměstí v Hradci Králové, následná hostina v Dříteči. Za jakýkoli tip i ukázku práce budu velice ráda! :-) Předem děkuji..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Já mám stále tento termín volný. Podívejte se na mou práci a pokud se vám bude líbit určitě se ozvěte, věřím že se domluvíme. Standa
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste prosím mrknout na moji prezentaci. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) a například také automat na focení lidí s rychlým tiskem Fotobot. Nejlepší zábavu pro vaše svatebčany. Katedrály to můžu.... Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jmenuji se Vojtěch Podstavek. Tento termín mám volný. Rád bych se ujmul focení Vaší svatby. Hradecká katedrála je nádherné místo. Hradec Králové a okolí dobře znám, je to můj kraj. Svatební obřady v kostele jsou nádherné. Budu rád, když se podíváte na moji tvorbu na mém profilu a webových prezentací. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám odpovím na všechny Vaše otázky. S pozdravem a úctou Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petkasp Dobrý den, také se připojuji s nabídkou. Koukněte i ke mě na web. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte napsat. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem vám zprávu. S pozdravem Tomáš Šnírer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také hlásím volný termín. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem fb a webu), ozvěte se! ;) Filip
Odpovědět
Profilova fotka
@petkasp Dobrý den. Váš termín mám volný a mohu svatbu nafotit. Často fotím v hradeckých kostelech. Fotky najdete na webu pod příspěvkem. Pokud budete mít zájem, kontaktujte mě. Posílám zprávu. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @petkasp, rád přijedu svatbu nafotit. Info mám na webových stránkách. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
@petkasp Dobrý den, info Vám posílám do Vaší pošty, zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem přímo z Hradce ... můžeme se sejít a probrat podrobnosti. Základní informace najdete u mě na stránkách. Lukáš Urban
Odpovědět
Zkuste Renata Jandová photo, je úúúúžasnááá. Je z Pardubic, ale nemá problém dojíždět.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zdravim Vas, pokud se Vam moje prace bude libit jsem k dispozici. VEskere info u me na karte a webu. Tomas W.
Odpovědět
Profilova fotka
@petkasp Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. V katedrále jsem fotila několikrát, je tam krásné světlo. I v Dříteči to znám, pokud máte hostinu na golfu... Volno zatím mám, takže kdyby se vám mé fotky líbily, ozvěte se :-) Ukázky z celých svateb najdete na mém webu. Petra
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout své služby svatebního fotografa. Pokud stále hledáte, podívejte se do sekce svatebního focení na mém webu. Jsou tam univerzální balíčky, které nabízím. Většinou komunikuji se svatebčany a podle jejich přání zjistím co přesně potřebují a služby "ušijeme" přímo na míru. Pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rada nafotím Vasu svadbu, pokial sa Vám moja tvorba zapáči, urcite sa mi ozvite :-) moja stranka: http://www.tessaphotography.com/blog/... Dakujem a pekný dnik zelám Terez
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a velice rád Váš den nafotím. Jsem sice z Brna, ale nemusíte se bát - cestovné nyní neúčtuji :) Nabídku zasílám zprávou.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?