Fotograf - Hradec Králové - 16.7.2016

Máte nějaký tip? Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme zatím volný. Rádi bychom Vám tedy nabídli naše služby. Podrobnější informace si dovoluji zaslat do soukromé zprávy. Přeji příjemný den AP Fotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, Váš svatební termín mám ještě volný, proto bych Vám rád nabídl své fotoslužby. Ukázky mé práce včetně referencí a ceníku naleznete na mém webu. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se :) Hezký den S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
@reni88 Dobrý den, hlásíme zatím volno a rádi přijedeme. Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na můj web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, také se přidávám. Info na webových stránkách a nebo napište dotaz a odepíšu rychle :-) Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v případě zájmu se můžete podívat i na můj web. Neváhejte mě kontaktovat s jakýmkoliv dotazem. Mějte se... Martin
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme měli fotografa Tomáše Kluku z Pardubic, ale přijel do Hradce bez problému. Po dlouhé analýze cena x kvalita jsem ho vyhodnotila jako nejlepšího, fotil i svatby kolegyním v práci. Navíc to je pohodový člověk. Na fotky se můžeš podívat v mém fotoalbu nebo si do googlu zadej Tomáš Kluka Photography.
Odpovědět
@cherubinka T. Kluka už má termín obsazený, ale to neva.... asi už máme vybráno :-) větší problém máme s místem svatební hostiny (hledáme jen něco malého, pro 14 lidí - chceme jen slavnostní oběd, s tím že bychom tak do cca 17-té hod. poseděli, rozkrojili dort - jen s nejbližší rodinou.... a bez večerní zábavy). Mám pocit, že jsme pro všechny restaurace jen "malý kšeft" a nikdo s námi nechce moc komunikovat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, není nic jednoduššího než se domluvit na všem podle Vašich představ...je to Váš den. Pro lepší představu o mé práci navštivte můj web :-). Pokud vás s partnerem mé fotografie zaujmou velice rád váš společný krok zdokumentuji. Bude mi ctí... Budu se těšit na případné setkání. S přáním pěkného večera. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, jake datum? Ziju castecne Morava a Hradec Kralove. Mrknete na muj web a dejte vedet, jestli se Vam prace libi. Vetsina jsou focene ve Velke Britanii, kde jsem 10 let zila. Cena kolem 8tis/cely den S pranim pekneho dne Katerina
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@reni88 Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout své služby svatebního fotografa. Pokud stále hledáte, podívejte se do sekce svatebního focení na mém webu. Jsou tam univerzální balíčky, které nabízím. Většinou komunikuji se svatebčany a podle jejich přání zjistím co přesně potřebují a služby "ušijeme" přímo na míru. Pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@cherubinka Tomáš Kluka- jaká je cena????? :-) :-) :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?