Menu Forum

Fotograf - Hradec Králové - 16.7.2016

27. črc 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
reni88
6
Registrovala se 17. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Hradec Králové, Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
reni88
6
Registrovala se 17. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Hradec Králové, Region Hradec Králové.
 Máte nějaký tip? Děkuji emoticon
13. led v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

Váš termín máme zatím volný. Rádi bychom Vám tedy nabídli naše služby. Podrobnější informace si dovoluji zaslat do soukromé zprávy.

Přeji příjemný den

AP Fotostudio
13. led v 11:15  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariansopoliga
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

Foto a video - Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
mariansopoliga
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

Foto a video - Slovensko
 Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na webových stránkách.

Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu.

S přáním hezkého dne

Marián Sopoliga
13. led v 11:58  •  www.mariansopoliga.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

Pěkný den,

Váš svatební termín mám ještě volný, proto bych Vám rád nabídl své fotoslužby. Ukázky mé práce včetně referencí a ceníku naleznete na mém webu. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se emoticon

Hezký den
S pozdravem

Robin.
13. led ve 12:10  •  www.robinpuskas.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

Foto a video - Region Brno
14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 @reni88 Dobrý den, hlásíme zatím volno a rádi přijedeme.
Jindřich a Pavla Nejedlí
13. led ve 12:14  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Pěkný den,

termín mám volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na můj web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout.

Budu se těšit

Lukáš
LUMA PHOTO
13. led v 19:29  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fotografií svoje kontaktné údaje”
13. led ve 21:25 • snirertomas
fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (44 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

19

“Na weby jsem přidal 3 svatby. :-) Pavel”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (44 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

19

“Na weby jsem přidal 3 svatby. :-) Pavel”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den, také se přidávám. Info na webových stránkách a nebo napište dotaz a odepíšu rychle emoticon Pavel
13. led ve 21:30  •  www.paveldufek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

Foto a video - Region Olomouc
3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

v případě zájmu se můžete podívat i na můj web. Neváhejte mě kontaktovat s jakýmkoliv dotazem.

Mějte se... Martin
14. led v 07:02  •  www.mm-foto.org  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cherubinka
8
Registrovala se 19. února 2015 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků a 7 inzerátů. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
cherubinka
8
Registrovala se 19. února 2015 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků a 7 inzerátů. Region Hradec Králové.
 My jsme měli fotografa Tomáše Kluku z Pardubic, ale přijel do Hradce bez problému. Po dlouhé analýze cena x kvalita jsem ho vyhodnotila jako nejlepšího, fotil i svatby kolegyním v práci. Navíc to je pohodový člověk. Na fotky se můžeš podívat v mém fotoalbu nebo si do googlu zadej Tomáš Kluka Photography.
14. led v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
reni88
6
fotoportrét
fotoportrét
reni88
6
 @cherubinka T. Kluka už má termín obsazený, ale to neva.... asi už máme vybráno emoticon větší problém máme s místem svatební hostiny (hledáme jen něco malého, pro 14 lidí - chceme jen slavnostní oběd, s tím že bychom tak do cca 17-té hod. poseděli, rozkrojili dort - jen s nejbližší rodinou.... a bez večerní zábavy). Mám pocit, že jsme pro všechny restaurace jen "malý kšeft" a nikdo s námi nechce moc komunikovat emoticon
14. led v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
standamat (44 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
3

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 6 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
standamat (44 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
3

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 6 měsíci)

Dobrý večer, není nic jednoduššího než se domluvit na všem podle Vašich představ...je to Váš den. Pro lepší představu o mé práci navštivte můj web emoticon. Pokud vás s partnerem mé fotografie zaujmou velice rád váš společný krok zdokumentuji. Bude mi ctí...

Budu se těšit na případné setkání.

S přáním pěkného večera.

Standa Matouš
16. led ve 20:00  •  standamat-photography.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
kadrapro (30 r.)
KADRASTUDIO - Svatby
BA (hons) Katerina Prokopova PRO

8
fotoportrét
fotoportrét
kadrapro (30 r.)
KADRASTUDIO - Svatby
BA (hons) Katerina Prokopova PRO

8
 Dobry den, jake datum? Ziju castecne Morava a Hradec Kralove. Mrknete na muj web a dejte vedet, jestli se Vam prace libi. Vetsina jsou focene ve Velke Britanii, kde jsem 10 let zila. Cena kolem 8tis/cely den

S pranim pekneho dne
Katerina
20. led ve 12:51  •  www.kadrastudio.cz/portfolio/svatby/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

@reni88
Dobrý večer,

jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete.

V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
21. led ve 22:17  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotomaslo
Foto Máslo - fotograf
PRO

Foto a video - Region Náchod
fotoportrét
fotoportrét
fotomaslo
Foto Máslo - fotograf
PRO

Foto a video - Region Náchod
 Dobrý den,
mohu nabídnout své služby svatebního fotografa. Pokud stále hledáte, podívejte se do sekce svatebního focení na mém webu. Jsou tam univerzální balíčky, které nabízím. Většinou komunikuji se svatebčany a podle jejich přání zjistím co přesně potřebují a služby "ušijeme" přímo na míru.
Pěkný den
Martin Máslo
7. kvě v 16:40  •  www.fotomaslo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janic13
Registrovala se 30. června 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
janic13
Registrovala se 30. června 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
 @cherubinka Tomáš Kluka- jaká je cena????? emoticon emoticon emoticon
27. črc ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí