Fotograf Honza Jezdik 2017

Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli tu nejsou další nevěsty, co mají podobné zkušenosti s Honzou jako já? Svatba byla 7.7.2017, všechno proběhlo podle našich představ, Honza se choval jako profík. Asi 3 týdny po svatbě mi poslal cca 25 fotek na ukázku, byla jsem nadšená. Ve smlouvě měl 45 pracovních dní na odevzdání díla tzn. do 8.9.2017, tak jsem čekala poslušně dva měsíce.... když jsem fotky nedostala v termínu, tak jsem se ho snažila kontaktovat. Honza přestal komunikovat, odpovídat na emaily, nezvedal mobil, neodpovídal na Skype, na sms... až když jsem ho v diskuzi označila na bereme se, tak se ozval (do 10ti minut :) ). Napsal mi, že fotky dodá do 13.9.2017. Je 15.9. a Honza opět nereaguje, nenapsal mi nic... prosím, poraďte mi někdo, co mám dělat. Budu ráda pokud se ozvou i další nevěsty, kterým třeba Honza dluží fotky... případně profíci, co mi poradí, co teď... díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
To stejné se tu řešilo už vloni :( http://www.beremese.cz/forum/fotograf...
Odpovědět
Profilova fotka
@malinaphoto aha, teď vidím že jste i v té druhé diskuzi reagovala... no nevím co víc dodat, snad budete mít fotky co nejdřív
Odpovědět
Profilova fotka
@malinaphoto reagovala, bohužel bez odezvy... no. Tak uvidíme jak tohle dopadne, ta bezmoc je hrozná...Když pak vidím, jak tu Honza postuje články, co by všechno profi fotograf měl mít/udělat... tak asi nějak zapomíná na tu nejdůležitější věc - dodržovat termíny a komunikovat. I kdyby měl 500 náhradních objektivů a kitů, tak je mu to k ničemu, když to tímhle potom totálně zabije...
Odpovědět
Profilova fotka
@martipoky No co na to říct. Honzu znám, komunikuji s ním a vím, že má extrémně moc zakázek. Na to se mi, ale nabízí otázka PROČ má smlouvu na dodání 45dní?! když je extrémně vytížený časově. Já si např. dala dodání až 12 týdnů a jsem v klidu, Snažím se dodávat okolo 6-8 týdnů ale někdy se mi prostě stane že to přetáhnu, klienti se třeba jen zeptají ale díky dlouhé době ve smlouvě je vše v klidu (klienti i já...). Fotky 100% dostanete, ale prostě déle a Honzo pokud to čteš - změň si termín dodání!!!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?