Menu Forum

Fotograf Havířov (Ostrava, Karviná) 25.4.2015

1. dub 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
majinka25
1
Registrovala se 25. června 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
majinka25
1
Registrovala se 25. června 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
 Nutně sháním fotografa na 25.4.2015. Náš původní fotograf nám zrušil termín a nemůžeme nikoho jiného sehnat. Moc děkuji za nabídky. Svatba se koná v Havířově.
31. bře 2015 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@majinka25 Dobrý den, zkuste přímo z Havířova Radim Sládek (fotonamiru), Radim Remiáš také z Havířova nebo mě napadá ještě Jan Senčák. Třeba by mohl mít někdo z nich ještě volný termín. S pozdravem Martin Lysek emoticon
31. bře 2015 v 17:49  •  www.yourlifevideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kikwita
201
Registrovala se 25. března 2015 na beremese.cz. Přidala 352 příspěvků. Má 49 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
kikwita
201
Registrovala se 25. března 2015 na beremese.cz. Přidala 352 příspěvků. Má 49 přátel.
 Já házím do placu Miriam Konečná, Benjamin Wojnar (Český Těšín), Alexandra Lipková (Brno, ale fotí i na severní Moravě)...nevím jak to mají s termíny, ale vím, že fotí krásně! Dohledatelní podle jména na fb emoticon
31. bře 2015 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

@majinka25 Dobrý den,
také se mi tento termín uvolnil emoticon. Ráda přijedu. Nabízím hlavně tvůrčí způsob fotografování a přirozené pózy při novomanželském portrétu. Do soukromé zprávy Vám ještě pošlu info o ceně a slevě, která se pro duben vzhtahuje.

S pozdravem, Mariana Ryšavá
31. bře 2015 v 18:03  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Pěkný den,

termín máme ještě volný a klidně za vámi přijedeme. Dovolím si vám napsat i soukromou zprávičku. Prozatím se klidně mrkněte na naše webovky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobný popis jednotlivých svatebních fotobalíčků.

Budeme se moc těšit

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
31. bře 2015 v 18:43  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zachovamezazitky
Zachováme Zážitky .cz - FOTO & VIDEO
Sylvie Svačinová PRO

Foto a video - Region Tábor
10

“Policejní :-)))) svatební klip na Jesenicku :-) https://www.youtube.com/watch?v=02ylk4gp53A&feature=youtu.be”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zachovamezazitky
Zachováme Zážitky .cz - FOTO & VIDEO
Sylvie Svačinová PRO

Foto a video - Region Tábor
10

“Policejní :-)))) svatební klip na Jesenicku :-) https://www.youtube.com/watch?v=02ylk4gp53A&feature=youtu.be”
(Před 3 měsíci)

Krásný den,

tento termínek máme jediný z dubnových víkendů volný, posílám Vám proto nabídku do zpráv emoticon
31. bře 2015 v 19:19  •  www.zachovamezazitky.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer,

na Ostravsku fotíme několikrát do roka, není pro nás problém přijet i na Vaši svatbu. Více z naší aktuální tvorby, informace o nás, naše fotobalíčky, jejich obsah a cenu, všechno najdete na našem facebooku, případně webu (ten aktualizujeme). Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Zrovna tento víkend v Ostravě svatbu fotíme, tak bychom se mohli sejít emoticon Pokud by se Vám naše práce líbila, ozvěte se ;)

Filip a Linda
31. bře 2015 v 19:31  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

Tento termín máme voľný, pokiaľ by Vás oslovilo naše portfólio a galérie svadieb na webe či FB, neváhajte nás kontaktovať. Do konca dubna máme 25% zľavu z celodenných balíčkov. Lucia a Marek
31. bře 2015 ve 22:03  •  www.keridafoto.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bosa_
Bóša :--)
Jiří Bošek - Bóša PRO

Foto a video - Region Liberec

“Dobrý den, pokud si mě chcete zarezervovat na svoji svatbu, tak červen už mám plný a červenec se taky rychle plní, takže neváhejte.”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
bosa_
Bóša :--)
Jiří Bošek - Bóša PRO

Foto a video - Region Liberec

“Dobrý den, pokud si mě chcete zarezervovat na svoji svatbu, tak červen už mám plný a červenec se taky rychle plní, takže neváhejte.”
(Před 10 měsíci)

Dobrý den, v tomto termínu mám ještě volno. Přeji Vám hezký den. Bóša
1. dub 2015 v 08:38  •  www.bosa.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “PRO nemôžu zverejňovať odkazy na svoje webstránky.”
fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

@majinka25 Dobrý den, i já mám váš termín volný tak pokud se vám má práce bude libit napište emoticon více najdete i na mých Fb stránkách ... hezký den Lucka M.
1. dub 2015 ve 12:20  •  Svatba byla v září 2011  •  www.luciefoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den,
také se přidávám s nabídkou být součástí Vašeho svatebního dne.

V případě zájmu, nebo jakéhokoliv dotazu mne neváhejte kontaktovat.

Hezké dny Vám přeje
Radek Šviderský
1. dub 2015 v 19:24  •  www.radeksvidersky.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “PRO nemôžu zverejňovať odkazy na svoje webstránky.”