Fotograf Havířov (Ostrava, Karviná) 25.4.2015

Nutně sháním fotografa na 25.4.2015. Náš původní fotograf nám zrušil termín a nemůžeme nikoho jiného sehnat. Moc děkuji za nabídky. Svatba se koná v Havířově.
Odpovědět
Profilova fotka
@majinka25 Dobrý den, zkuste přímo z Havířova Radim Sládek (fotonamiru), Radim Remiáš také z Havířova nebo mě napadá ještě Jan Senčák. Třeba by mohl mít někdo z nich ještě volný termín. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Já házím do placu Miriam Konečná, Benjamin Wojnar (Český Těšín), Alexandra Lipková (Brno, ale fotí i na severní Moravě)...nevím jak to mají s termíny, ale vím, že fotí krásně! Dohledatelní podle jména na fb :)
Odpovědět
Profilova fotka
@majinka25 Dobrý den, také se mi tento termín uvolnil :-). Ráda přijedu. Nabízím hlavně tvůrčí způsob fotografování a přirozené pózy při novomanželském portrétu. Do soukromé zprávy Vám ještě pošlu info o ceně a slevě, která se pro duben vzhtahuje. S pozdravem, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín máme ještě volný a klidně za vámi přijedeme. Dovolím si vám napsat i soukromou zprávičku. Prozatím se klidně mrkněte na naše webovky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobný popis jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se moc těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, tento termínek máme jediný z dubnových víkendů volný, posílám Vám proto nabídku do zpráv :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, na Ostravsku fotíme několikrát do roka, není pro nás problém přijet i na Vaši svatbu. Více z naší aktuální tvorby, informace o nás, naše fotobalíčky, jejich obsah a cenu, všechno najdete na našem facebooku, případně webu (ten aktualizujeme). Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Zrovna tento víkend v Ostravě svatbu fotíme, tak bychom se mohli sejít :) Pokud by se Vám naše práce líbila, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Tento termín máme voľný, pokiaľ by Vás oslovilo naše portfólio a galérie svadieb na webe či FB, neváhajte nás kontaktovať. Do konca dubna máme 25% zľavu z celodenných balíčkov. Lucia a Marek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tomto termínu mám ještě volno. Přeji Vám hezký den. Bóša
Odpovědět
Profilova fotka
@majinka25 Dobrý den, i já mám váš termín volný tak pokud se vám má práce bude libit napište :) více najdete i na mých Fb stránkách ... hezký den Lucka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se přidávám s nabídkou být součástí Vašeho svatebního dne. V případě zájmu, nebo jakéhokoliv dotazu mne neváhejte kontaktovat. Hezké dny Vám přeje Radek Šviderský
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?