Fotograf/fotografka na svatbu v září 2021 (Zlínský kraj, Kroměřížsko, Holešovsko)

Dobrý den, je tu nějaký šikovný fotograf, kterého bychom si mohli rezervovat na září 2021? Děkujeme moc za nabídky! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Hezký den, jaký přesně termín? Třeba se trefíte a budu mít volno :) Přijet můžu z Hodonína. Mrkněte ke mně na web a v případě zájmu se neváhejte ozvat. Veronika Tvrdá
Odpovědět
@veronika_tvrda Dobrý den, datum ještě ladíme s termínem místa, ale předpokládaný termín je předběžně sobota 18.9. 🙂
Odpovědět
Dobrý den, v září mám ještě většinu termínů volných, tak pokud se Vám budou moje fotky líbit, rád přijedu a Vaši svatbu nafotím. K dispozici mám i fotobudku s profesionální tiskárnou a spoustu rekvizit. Více informací zasílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám bude líbit moje portfolio, ráda přijedu a nafotím Vaši svatbu. 🙂 S pozdravem, Marcela
Odpovědět
@marcelanovotna Dobrý den, datum ještě ladíme s termínem místa, ale předpokládaný termín je předběžně sobota 18.9.
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby náhodou, mrkněte na web a případně napište, velmi rád vám svatbu nafotím :) www.benesoliver.cz/svatby
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mém webu nebo na instagramu. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
@andee93 Dobrý den, píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky 😊 S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, také jsem Vám nabídku zaslala a přeji krásný Nový rok - snad již už o něco klidnější :) Terka
Odpovědět
Profilova fotka
@andee93 To mám zrovna narozeniny :) a tento termín současně jako volný vedený mám. Tak když se má tvorba bude zamlouvat, moc ráda se domluvím na termínu předsvatební schůzky ;) VT
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, písal som Vám správu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jsem z Kroměřížska a rád nafotím Vaši svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za dopravu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud ještě hledáte fotografku, ráda přijedu a Váš den nafotím. Svatby fotím po celé České republice. Hezký den. Monika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme. Více informací najdete na našem webu. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
18.9. mám volno a jsem ze Zlínska 🙂 . Budu ráda, když ke mně mrknete na web! Klára
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, záleží na termínu. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách, nebo na fb profilu jakub kruliš photography. Mějte se pěkně Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já jsem ze Zlínského kraje a mohla bych mít i volno 🙂 Více informací zasílám v soukromé zprávě. Pěkný den Gabriela
Odpovědět
děkujeme za nabídky, fotograf už je vybraný 📷☺️
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, kdyby Vás zaujala moje práce 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Převyprávíme vaší lásky s něhou, humorem a elegancí. A za ty příběhy půjdeme třeba světa kraj. Nechte, aby naše fotografie mluvila za nás, prosím podívejte se na náš web.
Odpovědět
Doporučuji Lucku Podzemnou
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, také se připojím s nabídkou svatebního focení 🙂 V září mám ještě volné tyto sobotní termíny: 11.9. a 25.9., pokud se Vám práce bude líbit, tak Vám den moc ráda zdokumentuji 🙂. Přeji příjemný zbytek víkendu, Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@andee93 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?