Fotograf/fotografka na svatbu 25.10.2014, Vsetín

Scháním fotografa/fotografku za dobrou cenu na 25.10.2014, Vsetín a blízké okolí.Raní přípravy svatby, obřad a poté svatební fotky...oslavu ne, žádná nebude.Nabídněte...
Odpovědět
Profilova fotka
Nabízím nás :-) Koukněte na web. Pěkný zbytek neděle. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na můj profil, nebo web. Termín mám volný. S pozdravem, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám ještě volný, pokud budete mít zájem určitě napište. Ukázky mé práce najdete na mém profilu na beremese nebo na facebooku (odkaz je také na mém profilu). Web právě prochází rekonstrukcí. Přeji pěkný den. Honza Andrašší.
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, to bych mohl. Podrobnosti, pokud se Vám budou moje fotografie líbit, probereme později.. Mějte se fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
Pro redakci webu, zvažte prosím faktor vhodnosti a správnost v návaznosti na pravidla tohoto webu, zda je v pořádku, aby se zde veřejně inzeroval non-PRO "renefaktor".
Odpovědět
Profilova fotka
@romantickasvatba Heslo dne: "Romanticky nafotím romantickou svatbu." :) Váš termín mám volný. Potěší mě Vaše případná návštěva v mém svatebním portfoliu - buď zde na beremese, nebo kliknutím na odkaz hned pod tímto textem. :) S pozdravem, Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín je volný :-) Nakoukněte na web či na profil a v případě dotazů mne neváhejte kontaktovat. Sonrisa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, Váš termín máme prozatím také neobsazen. Budu moc rád, když navštívíte naše stránky a prohlédnete si fotografie a cenovou nabídku. Pokud Vás zaujmou, rád si s Vámi a přítelem domluvím nezávaznou předsvatební schůzku. mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín svatebního dne mám volný a mohu být plně k dispozici. Podívejte se prosím zde na můj profil, nebo na moje webové stránky, kde naleznete krom ukázek mé práce i orientační ceník. Pokud Vás moje práce zaujme, budu rád, když se na mne obrátíte. Jakub Horák - VyfoťMě
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky :) Váš termín máme ještě volný a do Vsetína to nemáme daleko :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já bych rád nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete pod odkazem níže.
Odpovědět
Článek se načítá
Dobrý den, také mám termín ještě volný. Tvorbu si můžete prohlédnout zde na mém profilu, nebo také na mém webu. Jsem ze Zlína, takže to mám kousek. R.D.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, tento termin mam zatim volny. Podivejte se na moje stranky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ze Zlínska doporučuji fotografa MF Dnes Dalibora Glucka (najdete ho na stránce dagdalibor), Martina Holíka nebo Dominika Bachůrka. Samozřejmě budu potěšený, pokud se podíváte i na mé stránky. Přeji příjemné přípravy.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Cestu bych si neúčtoval. V případě objednání focení do konce března bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 40%. To znamená nabídka "Top" za 4800,- a nabídka "Extreme" za 6600,- Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, vzdálenost pro nás není překážkou, rádi si sjednáme osobní schůzku. Termín máte k dispozici . CREATIVELOVE
Odpovědět
Profilova fotka
taky mám ještě volno tak můžete nakouknout :)
Odpovědět
Profilova fotka
Snad Vám vyjde stejné počasí, jako nevěstě, kterou jsem fotil loni téměř ve stejné datum .. Na mých stránkách najde více fotek i s ceníkem :-). Fotíme dva za cenu jednoho, máme venkovní ateliér a pořád nás to moc baví. Přeji klidné přípravy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vámi požadovaný termín zatím nemáme obsazený a Vsetín máme kousek ;-). Nabízíme přítomnost dvou fotografů na svatbě, aby Vám neunikl žádný moment Vašeho velkého dne. Mrkněte na náš web či na profil zde. Hezký večer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já mám na tento termin volno . ;) Pokud se vám moje práce líbí, budu ráda, když mě kontaktujete. Mějte se moc krásně. Jitka
Odpovědět
Dobrý deň, sme zo Slovenska, ale pre veľký záujem ponúkame naše služby aj po celej Českej republike za super ceny.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám se k zástupu nabídek a přidám Vám i tu svoji :) Potěší mě, když se zastavíte na mých stránkách a pokud Vás má práce osloví, neváhejte oslovit i Vy mě, klidně i nezávazně. Rád Vám zašlu podrobnější informace na mail ;) Krásný den přeji! Vašek
Odpovědět
Profilova fotka
obrý den, váš svatební den ráda zdokumentuji. K celodennímu fotografování nabízím předsvatební fotografování zdarma. Přeji dobrý výběr svatebního fotografa. s pozdravem P.J.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jste si ještě nevybrali, Váš termín máme volný. Více fotek najdete na našem facebooku a webu. Ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno. Mrkněte a napište. Hezký den Láďa
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?