Menu Forum

Fotograf/fotografka na svatbu 25.10.2014, Vsetín

18. bře 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
romantickasvatba
2
Registrovala se 10. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Má 1 přítele. Region Vsetín.
  • Svatba byla 24. července 2015
    Zdounky, Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
romantickasvatba
2
Registrovala se 10. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Má 1 přítele. Region Vsetín.
  • Svatba byla 24. července 2015
    Zdounky, Region Kroměříž
 Scháním fotografa/fotografku za dobrou cenu na 25.10.2014, Vsetín a blízké okolí.Raní přípravy svatby, obřad a poté svatební fotky...oslavu ne, žádná nebude.Nabídněte...
2. únor 2014 v 19:36  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Foto a video - Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Nabízím nás emoticon Koukněte na web. Pěkný zbytek neděle. Petra
2. únor 2014 v 19:39  •  www.atelier-petra.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, podívejte se na můj profil, nebo web. Termín mám volný. S pozdravem, Soňa Goldová
2. únor 2014 ve 20:11  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
2. únor 2014 ve 20:13 • renefaktor
fotoportrét
fotoportrét
andrassiphoto (34 r.)
Jan Andrassi Photography
Jan Andrašší PRO

Foto a video - Region Brno
10

“V poslední době přibývá zájem o páteční termíny focení svateb. Pokud tedy máte zájem určitě napište. Pěkný víkend. Honza”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
andrassiphoto (34 r.)
Jan Andrassi Photography
Jan Andrašší PRO

10

“V poslední době přibývá zájem o páteční termíny focení svateb. Pokud tedy máte zájem určitě napište. Pěkný víkend. Honza”
(Před 2 lety)

Dobrý den, Váš termín mám ještě volný, pokud budete mít zájem určitě napište. Ukázky mé práce najdete na mém profilu na beremese nebo na facebooku (odkaz je také na mém profilu). Web právě prochází rekonstrukcí. Přeji pěkný den. Honza Andrašší.
2. únor 2014 ve 20:34  •  www.andrassi.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

Ano, to bych mohl. Podrobnosti, pokud se Vám budou moje fotografie líbit, probereme později..
Mějte se fajn.
2. únor 2014 ve 20:57  •  davidkorsa.blogspot.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

(Před 2 lety)

Pro redakci webu, zvažte prosím faktor vhodnosti a správnost v návaznosti na pravidla tohoto webu, zda je v pořádku, aby se zde veřejně inzeroval non-PRO "renefaktor".
2. únor 2014 ve 21:00  •  davidkorsa.blogspot.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

@romantickasvatba Heslo dne: "Romanticky nafotím romantickou svatbu." emoticon

Váš termín mám volný. Potěší mě Vaše případná návštěva v mém svatebním portfoliu - buď zde na beremese, nebo kliknutím na odkaz hned pod tímto textem. emoticon

S pozdravem,

Honza
2. únor 2014 ve 23:39  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonrisa
Sonrisa Photography
Sonrisa PRO

Foto a video - Region Praha
2

“Nově aktualizován ceník: http://www.sonrisacz.com/p/cenik-svatby.html”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
sonrisa
Sonrisa Photography
Sonrisa PRO

2

“Nově aktualizován ceník: http://www.sonrisacz.com/p/cenik-svatby.html”
(Před 2 lety)

Dobrý den, termín je volný emoticon Nakoukněte na web či na profil a v případě dotazů mne neváhejte kontaktovat. Sonrisa emoticon
3. únor 2014 ve 13:11  •  www.sonrisacz.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
Váš termín máme prozatím také neobsazen. Budu moc rád, když navštívíte naše stránky a prohlédnete si fotografie a cenovou nabídku. Pokud Vás zaujmou, rád si s Vámi a přítelem domluvím nezávaznou předsvatební schůzku.
mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
3. únor 2014 v 15:41  •  www.weddingsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín svatebního dne mám volný a mohu být plně k dispozici.
Podívejte se prosím zde na můj profil, nebo na moje webové stránky, kde naleznete krom ukázek mé práce i orientační ceník. Pokud Vás moje práce zaujme, budu rád, když se na mne obrátíte.

Jakub Horák - VyfoťMě
3. únor 2014 v 17:36  •  www.vyfotme.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky emoticon Váš termín máme ještě volný a do Vsetína to nemáme daleko emoticon
3. únor 2014 ve 22:57  •  www.zz-production.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deejaywolf84 (32 r.)
Jan Vlček
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Ostrava
25
fotoportrét
fotoportrét
deejaywolf84 (32 r.)
Jan Vlček
Jan Vlček PRO

25
 Dobrý den,
i já bych rád nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete pod odkazem níže.
4. únor 2014 v 09:45  •  vlcekjan.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rodo1991
RD photography
Roman Dobusch PRO

Foto a video - Region Zlín
2
fotoportrét
fotoportrét
rodo1991
RD photography
Roman Dobusch PRO

Foto a video - Region Zlín
2
 Dobrý den,

také mám termín ještě volný. Tvorbu si můžete prohlédnout zde na mém profilu, nebo také na mém webu. Jsem ze Zlína, takže to mám kousek.

R.D.
7. únor 2014 ve 13:08  •  dobuschroman.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dara_zidkova
Dara Rakovcik | fotografka
Dara Rakovcik PRO

41
fotoportrét
fotoportrét
dara_zidkova
Dara Rakovcik | fotografka
Dara Rakovcik PRO

41
 Dobry den, tento termin mam zatim volny. Podivejte se na moje stranky emoticon
10. únor 2014 ve 21:12  •  www.dararakovcik.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

Dobrý den, ze Zlínska doporučuji fotografa MF Dnes Dalibora Glucka (najdete ho na stránce dagdalibor), Martina Holíka nebo Dominika Bachůrka. Samozřejmě budu potěšený, pokud se podíváte i na mé stránky. Přeji příjemné přípravy.
16. únor 2014 ve 22:27  •  Svatba byla v červenci 2011  •  www.salik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty, ani odkazy na www na fotkách.”
17. únor 2014 ve 20:51 • janskrasek
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Cestu bych si neúčtoval.
V případě objednání focení do konce března bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 40%. To znamená nabídka "Top" za 4800,- a nabídka "Extreme" za 6600,-
Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit.

Hezký den, Martin Pokora
17. únor 2014 ve 22:29  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

Dobrý den, vzdálenost pro nás není překážkou, rádi si sjednáme osobní schůzku. Termín máte k dispozici . CREATIVELOVE
26. únor 2014 ve 12:32  •  www.creativelove.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bbfoto
BB-foto
Bára Bergerová PRO

Foto a video - Region Olomouc
20
fotoportrét
fotoportrét
bbfoto
BB-foto
Bára Bergerová PRO

Foto a video - Region Olomouc
20
 taky mám ještě volno tak můžete nakouknout emoticon
26. únor 2014 v 16:02  •  www.bb-foto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

13

(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

13

(Před 2 lety)

Snad Vám vyjde stejné počasí, jako nevěstě, kterou jsem fotil loni téměř ve stejné datum .. Na mých stránkách najde více fotek i s ceníkem emoticon. Fotíme dva za cenu jednoho, máme venkovní ateliér a pořád nás to moc baví. Přeji klidné přípravy.
26. únor 2014 v 18:03  •  Svatba byla v červenci 2011  •  www.salik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, Vámi požadovaný termín zatím nemáme obsazený a Vsetín máme kousek emoticon. Nabízíme přítomnost dvou fotografů na svatbě, aby Vám neunikl žádný moment Vašeho velkého dne. Mrkněte na náš web či na profil zde.

Hezký večer
26. únor 2014 v 19:51  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jseckova (31 r.)
Jitka Sečková - photography
Jitka Sečková PRO

2

“Ahoj holky (doufám, že můžu tykat), naskytla se mi možnost focení boudoiru v Liblicích (8.5.), skvěle se hodí i pro předsvatební boudoir. Mrkněte na můj facebook, mám tam i fotečku. Cenu a bližší info, pošlu do zprávy nebo mi písněte na jseckova@gmail.com. Jinak 11.5. již mám na boudoir plno, ale plánuji otevření ještě jednoho termínu 18.5. a to v Hradci”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
jseckova (31 r.)
Jitka Sečková - photography
Jitka Sečková PRO

2

“Ahoj holky (doufám, že můžu tykat), naskytla se mi možnost focení boudoiru v Liblicích (8.5.), skvěle se hodí i pro předsvatební boudoir. Mrkněte na můj facebook, mám tam i fotečku. Cenu a bližší info, pošlu do zprávy nebo mi písněte na jseckova@gmail.com. Jinak 11.5. již mám na boudoir plno, ale plánuji otevření ještě jednoho termínu 18.5. a to v Hradci”
(Před 2 lety)

Dobrý den, i já mám na tento termin volno . ;) Pokud se vám moje práce líbí, budu ráda, když mě kontaktujete. Mějte se moc krásně. Jitka
27. únor 2014 v 07:48  •  www.facebook.com/jseckova  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jlfotosr
JLfoto.eu
Jozef Lelovič PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jlfotosr
JLfoto.eu
Jozef Lelovič PRO

1
 Dobrý deň, sme zo Slovenska, ale pre veľký záujem ponúkame naše služby aj po celej Českej republike za super ceny.
3. bře 2014 ve 12:12  •  www.jlfoto.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vasvafoto
VASVAfoto - Václav Švaňhal
Václav Švaňhal PRO

11

“Uvolnil se termín 16.4.2016 tak neváhejte, je to z chvilku :)”
(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
vasvafoto
VASVAfoto - Václav Švaňhal
Václav Švaňhal PRO

11

“Uvolnil se termín 16.4.2016 tak neváhejte, je to z chvilku :)”
(Před 11 měsíci)

Dobrý den,

přidávám se k zástupu nabídek a přidám Vám i tu svoji emoticon Potěší mě, když se zastavíte na mých stránkách a pokud Vás má práce osloví, neváhejte oslovit i Vy mě, klidně i nezávazně. Rád Vám zašlu podrobnější informace na mail ;)

Krásný den přeji!

Vašek
3. bře 2014 ve 12:23  •  www.vasvafoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 obrý den,
váš svatební den ráda zdokumentuji. K celodennímu fotografování nabízím předsvatební fotografování zdarma.
Přeji dobrý výběr svatebního fotografa.
s pozdravem P.J.
3. bře 2014 ve 13:52  •  www.fotojansova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

pokud jste si ještě nevybrali, Váš termín máme volný. Více fotek najdete na našem facebooku a webu. Ozvěte se ;)

Filip a Linda
7. bře 2014 ve 20:35  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lsf
Ladislav Skalka - fotograf
Ladislav Skalka - fotograf PRO

17
fotoportrét
fotoportrét
lsf