Fotograf/fotografka 26.5.2017 Areál Botanika

Sháním šikovného fotografa/fotografku za rozumnou cenu na 26.5.2017. Místo fotografování Areál Botanika-Horní Bezděkov. Prosím o tipy :) Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, tady je něco málo na ukázku z mé práce a bližší informace přidám do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný. Botaniku známe, na webu má´me video. Nabídku posíláme do sz. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný. Pokud se Vám moje práce bude líbit, neváhejte mne, prosím, kontaktovat :-) Daniel Dančevský
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám také Váš termín ještě volný. Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych nabídla volný termín.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, zaslal jsem Vam interni postu :). S pozdravem a pranim pekneho dne, Michal Kroupa, KKFOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou volného termínu. Více z mého portfolia a ceny najdete na webu Hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?