Fotograf (foto i video) na srpen 2016

Profilova fotka
Dobrý den, prosím o kontakty na šikovné pány fotografy a paní fotografky, které mohou mít při ruce i druhého pomocníka na točení a vytvoření videa ze svatby. Svatba se bude konat u kostelíku Vítochov a hostina pak v nedalekém Domaníně. Děkuji za veškeré kontakty popřípadě tipy, těším se na ně :))))
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máme zatím volno, kdybyste měli zájem, můžeme vám doporučit šikovné kameramany, se kterýma se nám vždy dobře spolupracuje. Zde z beremka třeba @yourlifevideo. Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný, pár kameramanů také v zásobě máme. Pokud by se Vám líbila naše práce (více na FB a webu), ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl své fotoslužby...k dispozici mám šikovného kolegu kameramana...více do interní zprávičky :) Pěkný den, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
@evavintr Dobrý den, děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu i FB profilu a v případě dotazů se nás neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz S přátelským pozdravem Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Kombinaci kostelík Vítochov a Domanín (Líšeňský Dvůr) jsem fotila vloni v srpnu .-) Pro video zkuste oslovit @petrnoxnovak Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím nabídnout své služby. Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @evavintr, mohu zajistiti i kameramana. To není problém. Pokud se vám bude moje práce líbit, kdykoli mě kontaktujte. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
@evavintr Přejeme krásný a pohodový den! :-) Rádi Vám nabídneme kameramanské a fotografické služby Renard Production. Jsme profesionálním týmem mladých lidí se zájmem a vzděláním v oblasti audiovizuální tvorby. Nabízíme celodenní natáčení a fotografování, a to od ranních příprav až po závěrečnou afterparty. V případě tohoto balíčku jezdíme vždy ve třech (fotograf, kameraman a technický asistent/druhá kamera/foťák) a jako výstup předáváme celkem 4 produkty: a) svatební video v délce zhruba 25 minut (dynamický sestřih celého dne) b) dvouminutový svatební klip c) sestřih celého obřadu v reálné délce d) 300 hezky upravených fotografií Konkrétní nabídku i s cenou posíláme do interní zprávy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím mrknout i na mé portfolio. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf + kameraman (2 lidé) Mějte se krásně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?