Menu Forum

Fotograf, duben 2020, Bukovanský mlýn

18. čer 2019  • 
fotoportrét
fotoportrét
simonab91
Registrovala se 8. listopadu 2017 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Vyškov.
  • Svatba bude 18. dubna 2020
    Kyjov
fotoportrét
fotoportrét
simonab91
Registrovala se 8. listopadu 2017 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Vyškov.
    Kyjov
 Dobrý den, poptávám fotografa na naši svatbu, která bude na Bukovanském mlýně v dubnu 2020. Děkuji za nabídky.
12. čer v 15:08  •  Svatba bude v dubnu 2020  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Na reklamu slouží profil Profesionála".
12. čer v 15:58 • marievaskujova
fotoportrét
fotoportrét
marpefoto
Markéta Peterková - svatební fotografie
Markéta Peterková PRO

Foto a video - Region Praha
3
fotoportrét
fotoportrét
marpefoto
Markéta Peterková - svatební fotografie
Markéta Peterková PRO

Foto a video - Region Praha
3
 Dobrý den,
koukněte na můj web, třeba se vám mé fotky budou líbit.
Hezký den Markéta
12. čer v 15:58  •  www.marpefoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinvlcek (30 r.)
Martin Vlček / martinvlcek.com
Martin Vlček PRO

Foto a video - Region Brno
6

“Budoucí nevěsty, stále hledáte svého vysněného fotografa? Sepsal jsem pro vás pár tipů jak na to. Podívejte se: www.martinvlcek.com/jak-vybrat-svatebniho-fotografa/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
martinvlcek (30 r.)
Martin Vlček / martinvlcek.com
Martin Vlček PRO

6

“Budoucí nevěsty, stále hledáte svého vysněného fotografa? Sepsal jsem pro vás pár tipů jak na to. Podívejte se: www.martinvlcek.com/jak-vybrat-svatebniho-fotografa/”
(Před 4 měsíci)

Dobrý den,
gratuluji k plánované svatbě emoticon Prosím podívejte se na můj profil a web. Když vás zaujme můj přístup a fotografie, neváhejte mě kontaktovat pro více informací. U Kyjova (V Ježově, Vinné sklepy Skalák) jsem zrovna minulý týden fotil nádhernou svatbu a moc rád se to této lokace vrátím emoticon

S přáním pěkného dne Martin Vlček
12. čer v 16:16  •  www.martinvlcek.com  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
chanomo (25 r.)
Monika Chaňo
Monika Chaňo PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
chanomo (25 r.)
Monika Chaňo
Monika Chaňo PRO

2
 Zdravím,

dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párový focení zdarma, je u nás taky možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby.

Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách emoticon
12. čer v 16:37  •  www.chanovicfoti.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
videoafoto
video a foto
PRO

Foto a video - Region Olomouc
2
fotoportrét
fotoportrét
videoafoto
video a foto
PRO

Foto a video - Region Olomouc
2
 Dobrý den, pokud se Vám budou moje fotky líbit, rád přijedu a Vaši svatbu nafotím. Nabídku včetně ceníku zasílám do zpráv, hezký den.
12. čer v 16:45  •  www.facebook.com/videoafoto/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jakubstepan (25 r.)
Jakub Štěpán PHOTOGRAPHY
Jakub Štěpán PRO

Foto a video - Region Nymburk
3

“Vybíráte svatebního fotografa? Zde je 8 tipů, na co nezapomenout :-). www.jakubstepan.com/jakvybrat”
(Před 6 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jakubstepan (25 r.)
Jakub Štěpán PHOTOGRAPHY
Jakub Štěpán PRO

Foto a video - Region Nymburk
3

“Vybíráte svatebního fotografa? Zde je 8 tipů, na co nezapomenout :-). www.jakubstepan.com/jakvybrat”
(Před 6 měsíci)

Dobrý den,
kdyby má práce zaujala, můžete se ozvat a rád se o fotografování postarám emoticon.
Zdraví
Jakub Štěpán
12. čer v 17:19  •  www.jakubstepan.com/svatebni-fotograf/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
21

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
21

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 4 lety)

@simonab91 Dobrý den, termín mám volný, portfolio najdete na webu. Jsem z okolí..
Pěkný večer, Soňa Goldová
12. čer v 17:26  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotokate
FotoKate
Kateřina Skupieňová PRO

Foto a video - Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
fotokate
FotoKate
Kateřina Skupieňová PRO

Foto a video - Region Ostrava
 Dobrý den,

velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete emoticon

Krásný den,
Katka Skupieňová
12. čer v 18:37  •  www.fotokate.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gjphotography
GJ Photography
PRO

Foto a video - Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
gjphotography
GJ Photography
PRO

Foto a video - Region Vsetín
 Dobrý den, moc ráda přijedu a svatbu nafotím. Více informací zasílám do soukromé zprávy. Pěkný den Gabriela
12. čer ve 20:33  •  gjphotography7.webnode.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terka_photo (37 r.)
TŠ-Photography
Tereza Španko PRO

Foto a video - Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
terka_photo (37 r.)
TŠ-Photography
Tereza Španko PRO

Foto a video - Region Havlíčkův Brod
 Krásný dobrý večer,

to je překrásné místo - duben mám ještě za rok volný, ráda Vám nabídnu focení vašeho svatebního dne také emoticon Více Vám napíši do zprávy a prima večer, Terka
12. čer ve 21:52  •  www.terezaspanko.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotozetik
Svatební fotograf
PRO

Foto a video - Region Zlín

“Pokud hledáte kvalitního fotografa za rozumnou cenu, přijímám objednávky na svatební focení na rok 2019, ještě mám pár termínů volných. Fotím do 150km od Zlína. www.fotozetik.webnode.cz”
(Před 5 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
fotozetik
Svatební fotograf
PRO

Foto a video - Region Zlín

“Pokud hledáte kvalitního fotografa za rozumnou cenu, přijímám objednávky na svatební focení na rok 2019, ještě mám pár termínů volných. Fotím do 150km od Zlína. www.fotozetik.webnode.cz”
(Před 5 měsíci)

Dobrý večer, posílám Vám moji nabídku, veškeré info najdete na mých stránkách.
12. čer ve 21:56  •  www.fotozetik.webnode.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (36 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
80

“Nový svatební + Lightroom workshop pro svatební fotografy/ky všech kategorií. www.honzajezdik.com/blog/svatebni-workshop-jaro-2019-adobe-lightroom-svatebni-workflow”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (36 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
80

“Nový svatební + Lightroom workshop pro svatební fotografy/ky všech kategorií. www.honzajezdik.com/blog/svatebni-workshop-jaro-2019-adobe-lightroom-svatebni-workflow”
(Před 3 měsíci)

@simonab91 Dobrý den, odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. emoticon

S pozdravem a přáním krásných dnů

Honza
13. čer v 09:24  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotohemala (35 r.)
FOTOhemala - Jakub Hemala
Jakub Hemala PRO

30

“Dobrý den, na všechny volné květnové i červnové termíny nabízím slevu 1000 Kč u všech balíčků. Nejbližší termíny 7.6., 15.6, 22.6... Stejnou slevu nabízím na všechny termíny ve všední dny. Zdraví Jakub”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotohemala (35 r.)
FOTOhemala - Jakub Hemala
Jakub Hemala PRO

30

“Dobrý den, na všechny volné květnové i červnové termíny nabízím slevu 1000 Kč u všech balíčků. Nejbližší termíny 7.6., 15.6, 22.6... Stejnou slevu nabízím na všechny termíny ve všední dny. Zdraví Jakub”
(Před 3 týdny)

@simonab91 Dobrý den, rád budu k dispozici a více info zasílám do zpráv zde. Zdraví Jakub
13. čer v 09:28  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  fotohemala.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “SPAM v angličtine”
14. čer v 09:57 • namelymsjgje88
fotoportrét
fotoportrét
pvatelier
Pvatelier
Vladimír Pinker PRO

Foto a video - Region Plzeň
PRO Shop: 3 inzeráty
2

“Do 15.3. 2016 poskytujeme 20% slevu na celodenní balíčky foto+video”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
pvatelier
Pvatelier
Vladimír Pinker PRO

Foto a video - Region Plzeň
PRO Shop: 3 inzeráty
2

“Do 15.3. 2016 poskytujeme 20% slevu na celodenní balíčky foto+video”
(Před 3 lety)

Také se připojím s naším nabídkou emoticon Ceny svatebních balíčků a ukázky naší patnáctileté práce najdete na našem webu, nebo facebooku emoticon Klidné zařizování!
14. čer v 11:09  •  www.pvatelier.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
zjasickova (26 r.)
Fotografka Zuzana Jašíčková
Zuzana Jašíčková PRO

Foto a video - Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
zjasickova (26 r.)
Fotografka Zuzana Jašíčková
Zuzana Jašíčková PRO

Foto a video - Region Blansko
 Dobrý den,
gratuluji k zasnoubení! emoticon

Sice nejsem z okolí Bukovan, ale není pro mě problém kamkoliv dojet, navíc mám kousek odtamtud rodinu. emoticon
Duben 2020 mám zatím volný, takže se můžeme domluvit na jakémkoliv termínu. emoticon

Mrkněte i na moje portfolio, na webovkách mám popsané všechny informace, případně jsem na telefonu. emoticon

Mějte se fajn! Z.
14. čer ve 13:35  •  www.zuzanajasickova.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monika_tomas
Monika & Tomáš - foto a scrapbook
Tomáš Auer PRO

Foto a video - Region Znojmo
1
fotoportrét
fotoportrét
monika_tomas
Monika & Tomáš - foto a scrapbook
Tomáš Auer PRO

Foto a video - Region Znojmo
1
 Krásný den,

gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci.

Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď.

Monika & Tomáš
15. čer v 06:55  •  monikatomas.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonab91
    Kyjov
fotoportrét
fotoportrét
simonab91
    Kyjov
 @honzajezdik_photography dobrý den, prosím mohl byste mi zaslat ceník Vašich služeb a odkud jste? Děkuji emoticon
17. čer v 11:41  •  Svatba bude v dubnu 2020  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
namelymsjgje88
Registroval se 13. června 2019 na beremese.cz. Přidal 3 příspěvky. Region Jindřichův Hradec.
  • Svatba byla 20. listopadu 1988
fotoportrét
fotoportrét
namelymsjgje88
Registroval se 13. června 2019 na beremese.cz. Přidal 3 příspěvky. Region Jindřichův Hradec.
  • Svatba byla 20. listopadu 1988
 Nia Burton wrote that she afresh got a job to advice her family. “My parents accept a lot of bills and chief year is a big added expense,” she wrote. She didn’t acquisition a dress she liked, but got a nice brace of bandage earrings, and Harootian is already putting out the chat to her accompany that she needs a few added dresses.

Ymani Jackson wrote about alive up every morning at 4:30 to get her ancestors accessible for school: “I accept to accomplish abiding they accept aliment in their arrangement so they won’t be hungry Prom Dresse.” After school, she coaches girls at the Inglewood Cheer and Ball Palace and takes them to competitions.

Audrey Zavala has been agriculture abandoned humans on drift row aback she was little, she wrote Feeltimes. “Doing so fabricated me apprehend it’s important to get out of your abundance breadth and advice added humans as abundant as possible.”
18. čer v 08:11  •  Svatba byla v listopadu 1988  • Odpověz  •  To se mi líbí