Fotograf - duben 2016 - Brno

Profilova fotka
Ahoj, nevíte o nějakém fotografovi (nebo jestli se najde někdo mezi vámi tady na beremku), který by se s focením vlezl do 5 000 - 6 000,-? Máme menší rozpočet, bude nás kolem 30 lidí, ale chtěli bychom pěkné fotky. Co jsem pozorovala, cena se pohybuje nad 10 000,- a to už je celkem dost. Nebo hold budeme muset změnit priority :-D Díky :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pokud nechces focení od ranních příprav po večerní party a stačí ti třeba chvilku před obřadem, obřad, skupinove foceni a třeba krájení dortu, tak se s cenou vlezes. My jsme byli spokojeni s Photo Nejedli, ale fotili celý den, 8 hodin.
Odpovědět
Profilova fotka
@malamicka změňte priority, fotky jsou to jediné, co zbude ;) krásnou svatbu:)
Odpovědět
Profilova fotka
@marketuskas Ahoj Market, díky moc za doporučení, ale příští rok už se do téhle hladiny nevlezeme, šli jsme s cenou "trochu" nahoru.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, s některými cenovými balíčky bych se do cenového limitu vešla, pošlu Vám do zprávy cenovou nabídku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zasílám vám do vaší interní pošty náš ceník. Podívejte se naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, můžete se podívat na web, kde najdete i ceník. Pokud Vás práce zaujme, ozvěte se.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den :) záleží, na jak dlouho fotografa chcete, zda-li chcete tištěné fotografie, DVD, nebo se "spokojíte" s elektronickou formou...Ty ceny se dají hodně stavět na míru :) V soukromé zprávě Vám zašlu svůj ceník :) Přeji krásný den Adéla Boháčková
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den přeji, Takový rozpočet není moc velký, ale chápu že někde prostě musíte snížit náklady. Záleží tedy co chcete od svatebního fotografa - jestli kvalitu, kvantitu nebo nízkou cenu. Vše je jen na domluvě. Pokud by se Vám mé fotky líbily, stačí se ozvat. Na webu najdete jak mé ukázky, tak i ceny, které se dají dle požadavku poupravit. Přeji hezký den, Alexander
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
mrkněte ke mě do blogu, fotograf Tom Koliba :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, jsem mírně nad limitem, ale ne nijak dramaticky :) takže jestli by se vám moje práce líbila, dejte mi vědět - stačí mrknout ke mě na profil, kde najdete fotky a odkaz na web i na fotoblog ;) Budu se těšit! Petr
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@malamicka Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
nám fotil Lukáš Puchrik z Brna - sestry přítel, takže nás to vyšlo zadarmo :-), ale do rozpočtu by se Vám vešel....http://www.lukaspuchrik.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj jestli se ti naše práce líbí budeme rádi když se ozvete. Natáčíme i fotíme.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím své služby. Podívejte se také na můj web, kde najdete další informace a v případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. V případě jiného než celodenního fotografování se do cenového limitu vejdu. OAK
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?