Menu Forum

Fotograf - duben 2016 - Brno

9. lis 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
malamicka
12
Registrovala se 10. července 2015 na beremese.cz. Přidala 157 příspěvků a 10 inzerátů. Má 7 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
malamicka
12
Registrovala se 10. července 2015 na beremese.cz. Přidala 157 příspěvků a 10 inzerátů. Má 7 přátel. Region Brno.
 Ahoj,

nevíte o nějakém fotografovi (nebo jestli se najde někdo mezi vámi tady na beremku), který by se s focením vlezl do 5 000 - 6 000,-?
Máme menší rozpočet, bude nás kolem 30 lidí, ale chtěli bychom pěkné fotky. Co jsem pozorovala, cena se pohybuje nad 10 000,- a to už je celkem dost.
Nebo hold budeme muset změnit priority emoticon

Díky emoticon
14. črc 2015 v 00:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
14. črc 2015 v 08:43 • xmirkax
fotoportrét
fotoportrét
marketuskas
2
Registrovala se 3. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
marketuskas
2
Registrovala se 3. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Brno.
 Pokud nechces focení od ranních příprav po večerní party a stačí ti třeba chvilku před obřadem, obřad, skupinove foceni a třeba krájení dortu, tak se s cenou vlezes. My jsme byli spokojeni s Photo Nejedli, ale fotili celý den, 8 hodin.
14. črc 2015 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

Foto a video - Region Praha
45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

@malamicka změňte priority, fotky jsou to jediné, co zbude ;) krásnou svatbuemoticon
14. črc 2015 v 09:41  •  www.khiria.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

Foto a video - Region Brno
14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 @marketuskas Ahoj Market, díky moc za doporučení, ale příští rok už se do téhle hladiny nevlezeme, šli jsme s cenou "trochu" nahoru.
14. črc 2015 v 10:22  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
s některými cenovými balíčky bych se do cenového limitu vešla, pošlu Vám do zprávy cenovou nabídku emoticon
14. črc 2015 ve 14:43  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 3 týdny)

Dobrý den, zasílám vám do vaší interní pošty náš ceník. Podívejte se naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte.

Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
14. črc 2015 v 16:22  •  www.4eyes.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám volný, můžete se podívat na web, kde najdete i ceník.
Pokud Vás práce zaujme, ozvěte se..
Soňa Goldová
14. črc 2015 v 17:50  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adelka1620
Adelka1620 Photo
Adéla Boháčková PRO

4
fotoportrét
fotoportrét
adelka1620
Adelka1620 Photo
Adéla Boháčková PRO

4
 Dobrý den emoticon
záleží, na jak dlouho fotografa chcete, zda-li chcete tištěné fotografie, DVD, nebo se "spokojíte" s elektronickou formou...Ty ceny se dají hodně stavět na míru emoticon V soukromé zprávě Vám zašlu svůj ceník emoticon
Přeji krásný den
Adéla Boháčková
15. črc 2015 v 10:24  •  www.adelka1620.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

Hezký den přeji,
Takový rozpočet není moc velký, ale chápu že někde prostě musíte snížit náklady. Záleží tedy co chcete od svatebního fotografa - jestli kvalitu, kvantitu nebo nízkou cenu. Vše je jen na domluvě. Pokud by se Vám mé fotky líbily, stačí se ozvat. Na webu najdete jak mé ukázky, tak i ceny, které se dají dle požadavku poupravit.
Přeji hezký den, Alexander
24. črc 2015 v 16:20  •  www.dvakratano.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
27. črc 2015 ve 23:30 • dortmy
fotoportrét
fotoportrét
lalkaamichal
26
Registrovala se 3. dubna 2015 na beremese.cz. Přidala 388 příspěvků. Má 8 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
lalkaamichal
26
Registrovala se 3. dubna 2015 na beremese.cz. Přidala 388 příspěvků. Má 8 přátel.
 mrkněte ke mě do blogu, fotograf Tom Koliba emoticon
29. črc 2015 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
petrnoxnovak (25 r.)
PETR NOX NOVÁK - svatební foto & video
Petr Novák PRO

9

“Tři boží svatby komplet na mých nových stránkách! http://www.noxphoto.cz/ Podívejte se a rezervujte si termín co nejdřív, začlo se mi to minulej týden nějak plnit :D”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
petrnoxnovak (25 r.)
PETR NOX NOVÁK - svatební foto & video
Petr Novák PRO

9

“Tři boží svatby komplet na mých nových stránkách! http://www.noxphoto.cz/ Podívejte se a rezervujte si termín co nejdřív, začlo se mi to minulej týden nějak plnit :D”
(Před 1 měsícem)

Zdravím,

jsem mírně nad limitem, ale ne nijak dramaticky emoticon takže jestli by se vám moje práce líbila, dejte mi vědět - stačí mrknout ke mě na profil, kde najdete fotky a odkaz na web i na fotoblog ;)

Budu se těšit!

Petr
7. srp 2015 ve 13:17  •  www.noxphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

@malamicka
Dobrý večer,

jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
4. lis 2015 ve 23:21  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kockamita
1
Registrovala se 25. července 2013 na beremese.cz. Přidala 166 příspěvků. Region Ústí nad Orlicí.
fotoportrét
fotoportrét
kockamita
1
Registrovala se 25. července 2013 na beremese.cz. Přidala 166 příspěvků. Region Ústí nad Orlicí.
 nám fotil Lukáš Puchrik z Brna - sestry přítel, takže nás to vyšlo zadarmo emoticon, ale do rozpočtu by se Vám vešel....http://www.lukaspuchrik.cz/
5. lis 2015 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krefivideo
KrefiVideo.cz + kremlafoto.cz
Dušan JF PRO

Foto a video - Region Zlín
4
fotoportrét
fotoportrét
krefivideo
KrefiVideo.cz + kremlafoto.cz
Dušan JF PRO

Foto a video - Region Zlín
4
 Ahoj jestli se ti naše práce líbí budeme rádi když se ozvete. Natáčíme i fotíme.
6. lis 2015 ve 14:51  •  www.krefivideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. lis 2015 ve 22:24 • rastrfoto
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
 Dobrý den, nabízím své služby. Podívejte se také na můj web, kde najdete další informace a v případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. V případě jiného než celodenního fotografování se do cenového limitu vejdu.

OAK
9. lis 2015 v 09:40  •  www.oakphotography.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí