Fotograf duben 2015??

Profilova fotka
Hledá se fotograf na duben 2015? Svatba bude v Rožnově pod Radhoštěm.
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@speny Dobrý den, zkuste fotografa Ryszard Perzynski (visual-studio.cz), je přímo z Rožnova, třeba by Vás jeho tvorba zaujala. Pěkný zbytek dne. Martin Lysek
Odpovědět
Profilova fotka
Do Rožnova jezdíme na chatu, tak bychom se třeba domluvili bez cestovného... :-) Večer zašlu IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na Rožnov mám dobré vzpomínky :-) A ráda bych si zas nějaké přidala :-) Budu ráda, pokud se podíváte na moji práci na webu a případně se ozvete...krásný den...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jezdím také tím směrem. Budu proto rád, pokud se podíváte i na můj profil nebo web. Přeji Vám, ať fotografa svého srdce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, obřad ve skanzenu zní úžasně a Váš termín máme zatím volný. Můžete se mrknout k nám na stránky;) J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máme volno, budeme se těšit, že se nám ozvete. Svatba v Rožnově pod Radhoštěm nám rozhodně není neznámou :-) a s oblastí i kolem Rožnova máme bohaté zkušenosti.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Rožnov známe velmi dobře a rádi Vaši svatbu nafotíme. Pracujeme ve dvou fotografech a pokud se Vám bude naše tvorba líbit, tak se s Vámi rádi sejdeme na nezávazné schůzce, kde můžeme probrat Váš den. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín...Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máme volno a Rožnov máme rádi :) není pro nás problém za Vámi přijet. Více z našich fotek najdete na facebooku. Pokud by se Vám naše práce líbila, ozvěte se! Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, škoda, že je Rožnov tak daleko, mám na něj krásné vzpomínky z dob studií na Slezské univerzitě. Třeba se Vám styl bude líbit natolik, že vzdálenost nebude problém... Většinou na tak vzdálené poptávky nereaguji, ale Rožnov a Bečva, to jsou srdcovky... Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v dubnu mám zatím obsazen jen jeden termín, tak pokud vás má práce zaujme, budu rád, pokud se uvidíme na vaší svatbě. S pozdravem M.Krusberský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Speny, můžete se podívat i na moje stránky, kde naleznete jak mé portfolio, kalendář obsazenosti, tak i ceník. Klidně mi napište nezávazný mail a já Vám zašlu odkaz na galerie z celodenních svateb ;) Hezký den, Vašek
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, i já bych Vám ráda nabídla své služby. Pokud se Vám tedy má práce bude zamlouvat, neváhejte mne kontaktovat. Děkuji a krásný den přeji Zuzka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k nadcházející svatbě. Specializujeme se na focení svateb a rádi bychom Vám naše služby svatebního fotografa nabídly. Neváhejte nás kontaktovat. Příjemný den Mašková Šárka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, V prvni rade Vam gratulujeme k rozhodnuti snatku! Muzeme Vam nabidnout nezapomenutelne okamziky, ktere budou s Vama navzdy! Zdravi Daniel a Eva Venter 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den :-) jsme kreativní tým fotografů, kteří dokážou Váš svatební den zachytit ve všech pestrobarevných formách nejen obrazových, ale také emočních. Díky individuálnímu přístupu a zkušenostem jsou pro nás Vaše přání a představy prioritou. Vaše spokojenost je našim srdečním úspěchem. V momentech, kdy naši kolegové litují toho, že se nemohou „ rozpůlit „ nám neuteče jediná vzpomínka na neskutečné autentické záběry. Jelikož se říká " Láska hory přenáší " tak i my za Vámi rádi dojedeme na nezávaznou informační schůzku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, fotografování vaší svatby ve svém rodném kraji by pro mne bylo potěšením :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také nabízím své fotografické služby, více fotek mám na facebooku a na webu. V případě zájmu, budu rád, když se ozvete. Jsem sice z Brna, ale na cestě bychom se nějak určitě domluvili. Přeji hezký zbytek dne Radim Hájek
Odpovědět
Profilova fotka
už dlouho bych si chtěla v Rožnově zafotit...:)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, i já rád nabídnu své služby. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na mou práci a třeba vás osloví ... Rožnov mám blízko :) hezký den Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
@speny Dobrý den, duben mám skoro celý volný, více fotek najdete na mém profilu, pokud by Vás moje práce zaujala, rád se Vašeho svatebního dne ujmu. Mějte se hezky :).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud by Vás zaujala má tvorba rád se s Vámi domluvím. Ukázky mé práce jsou vidět na mém webu, facebooku či na tomto portále. Pěkný den. Honza Andrašší
Odpovědět
Profilova fotka
Také jsem k dispozici :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám také k dispozici ;) V.J.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Váš termín máme volný, rádi svatbu nafotíme, vše potřebné najdete na našem webu. Hezký den
Odpovědět
Maximálně doporučuju Michala Krusberského. Focení s ním byla zábava a z fotek jsem totálně nadšená.. To vše za příznivou cenu.. Neváhejte! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alesvitalik @jensik @tedrezka Poprosím Vás vo fóre zverejňovať maximálne 3 fotografie na ukážku, aby diskusie boli prehľadnejšie. Prípadne môžete z Vašich fotografií urobiť koláž a zverejniť len jeden obrázok :) Nevesty tiež môžete odkázať na svoj profil Profesionála, ktorý je Vašou hlavnou prezentačnou platformou a z Vašej tvorby tam nájdu oveľa viac :) Ďakujeme za pochopenie a prajeme krásny deň :) 4nets team
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?