Menu Forum

Fotograf duben 2015??

18. pro 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
speny (25 r.)
10
Registrovala se 8. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Ostrava.
  • Svatba byla 18. dubna 2015
    Rožnov pod Radhoštěm, Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
speny (25 r.)
10
Registrovala se 8. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Ostrava.
  • Svatba byla 18. dubna 2015
    Rožnov pod Radhoštěm, Region Vsetín
 Hledá se fotograf na duben 2015? Svatba bude v Rožnově pod Radhoštěm.
16. zář 2014 v 10:35  •  Svatba byla v dubnu 2015  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Rožnov známe velmi dobře a rádi Vaši svatbu nafotíme.
Pracujeme ve dvou fotografech a pokud se Vám bude naše tvorba líbit, tak se s Vámi rádi sejdeme na nezávazné schůzce, kde můžeme probrat Váš den.

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography
16. zář 2014 v 15:07  •  www.marlin-photo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janamartish
Registrovala se 31. ledna 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 155 příspěvků, 13 alb a 8 článků. Má 69 přátel. Nitra, Region Nitra.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
janamartish
Registrovala se 31. ledna 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 155 příspěvků, 13 alb a 8 článků. Má 69 přátel. Nitra, Region Nitra.
  • Neví, kdy bude svatba
 @alesvitalik @jensik @tedrezka Poprosím Vás vo fóre zverejňovať maximálne 3 fotografie na ukážku, aby diskusie boli prehľadnejšie. Prípadne môžete z Vašich fotografií urobiť koláž a zverejniť len jeden obrázok emoticon Nevesty tiež môžete odkázať na svoj profil Profesionála, ktorý je Vašou hlavnou prezentačnou platformou a z Vašej tvorby tam nájdu oveľa viac emoticon

Ďakujeme za pochopenie a prajeme krásny deň emoticon
4nets team
20. lis 2014 v 15:41  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@speny Dobrý den, zkuste fotografa Ryszard Perzynski (visual-studio.cz), je přímo z Rožnova, třeba by Vás jeho tvorba zaujala. Pěkný zbytek dne. Martin Lysek
16. zář 2014 v 10:48  •  www.yourlifevideo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

Do Rožnova jezdíme na chatu, tak bychom se třeba domluvili bez cestovného... emoticon Večer zašlu IP emoticon
16. zář 2014 v 11:20  •  www.kachnaproduction.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

Na Rožnov mám dobré vzpomínky emoticon A ráda bych si zas nějaké přidala emoticon Budu ráda, pokud se podíváte na moji práci na webu a případně se ozvete...krásný den...
16. zář 2014 v 11:54  •  www.vladkahollova.cz/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

Foto a video - Region Brno
13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

Dobrý den, jezdím také tím směrem. Budu proto rád, pokud se podíváte i na můj profil nebo web. Přeji Vám, ať fotografa svého srdce emoticon
16. zář 2014 ve 14:08  •  Svatba byla v červenci 2011  •  www.salik.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 Dobrý den,
obřad ve skanzenu zní úžasně a Váš termín máme zatím volný. Můžete se mrknout k nám na stránky;)
J+P Nejedlí
16. zář 2014 ve 14:42  •  www.photonejedli.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ptcruiser1
mirekbednarik.com - svatební fotograf
mirekbednarik.com PRO

Foto a video - Region Olomouc
8
fotoportrét
fotoportrét
ptcruiser1
mirekbednarik.com - svatební fotograf
mirekbednarik.com PRO

8
 Dobrý den, máme volno, budeme se těšit, že se nám ozvete. Svatba v Rožnově pod Radhoštěm nám rozhodně není neznámou emoticon a s oblastí i kolem Rožnova máme bohaté zkušenosti.
16. zář 2014 ve 14:54  •  www.mirekbednarik.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, nabízím volný termín...Soňa Goldová
16. zář 2014 v 15:12  •  www.sonagoldova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

máme volno a Rožnov máme rádi emoticon není pro nás problém za Vámi přijet. Více z našich fotek najdete na facebooku. Pokud by se Vám naše práce líbila, ozvěte se!

Filip a Linda
16. zář 2014 v 17:40  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
škoda, že je Rožnov tak daleko, mám na něj krásné vzpomínky z dob studií na Slezské univerzitě. Třeba se Vám styl bude líbit natolik, že vzdálenost nebude problém...
Většinou na tak vzdálené poptávky nereaguji, ale Rožnov a Bečva, to jsou srdcovky...

Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
16. zář 2014 v 19:47  •  www.weddingsphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, v dubnu mám zatím obsazen jen jeden termín, tak pokud vás má práce zaujme, budu rád, pokud se uvidíme na vaší svatbě.

S pozdravem M.Krusberský
16. zář 2014 ve 20:21  •  www.michalkrusbersky.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vasvafoto
VASVAfoto - Václav Švaňhal
Václav Švaňhal PRO

11

“Přidány nové fotky na můj profil!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
vasvafoto
VASVAfoto - Václav Švaňhal
Václav Švaňhal PRO

11

“Uvolnil se termín 16.4.2016 tak neváhejte, je to z chvilku :)”
(Před 11 měsíci)

Dobrý den Speny, můžete se podívat i na moje stránky, kde naleznete jak mé portfolio, kalendář obsazenosti, tak i ceník. Klidně mi napište nezávazný mail a já Vám zašlu odkaz na galerie z celodenních svateb ;)

Hezký den, Vašek
17. zář 2014 v 00:56  •  www.vasvafoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzkafoto
Zuzka Kubíčková
Zuzka Kubíčková PRO

Foto a video - Region Ústí nad Orlicí
13
fotoportrét
fotoportrét
zuzkafoto
Zuzka Kubíčková
Zuzka Kubíčková PRO

Foto a video - Region Ústí nad Orlicí
13
 Dobrý den, i já bych Vám ráda nabídla své služby. Pokud se Vám tedy má práce bude zamlouvat, neváhejte mne kontaktovat. Děkuji a krásný den přeji Zuzka
17. zář 2014 v 08:43  •  www.zuzkakubickova.blogspot.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maskovasar
JS///Photography/
Šárka Mašková PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
maskovasar
JS///Photography/
Šárka Mašková PRO

1
 Dobrý den, gratuluji k nadcházející svatbě. Specializujeme se na focení svateb a rádi bychom Vám naše služby svatebního fotografa nabídly. Neváhejte nás kontaktovat.

Příjemný den Mašková Šárka.
18. zář 2014 v 05:41  •  www.svatebnifotografie.org  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venter
Svatebni Fotograf DANIEL VENTER
Daniel Venter PRO

Foto a video - Region Zlín
2

“PŘIDÁNA NOVÁ SVATBA VE FOTOBLOGU!!!! http://www.danielventerfotografie.cz/lukas-cecelia-svatba-1-8-2014/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
venter
Svatebni Fotograf DANIEL VENTER
Daniel Venter PRO

2

“PŘIDÁNA NOVÁ SVATBA VE FOTOBLOGU!!!! http://www.danielventerfotografie.cz/lukas-cecelia-svatba-1-8-2014/”
(Před 2 lety)

Dobry den, V prvni rade Vam gratulujeme k rozhodnuti snatku! Muzeme Vam nabidnout nezapomenutelne okamziky, ktere budou s Vama navzdy!
Zdravi Daniel a Eva Venter emoticon
20. zář 2014 ve 20:17  •  www.danielventerfotografie.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

Dobrý den emoticon jsme kreativní tým fotografů, kteří dokážou Váš svatební den zachytit ve všech pestrobarevných formách nejen obrazových, ale také emočních.

Díky individuálnímu přístupu a zkušenostem jsou pro nás Vaše přání a představy prioritou. Vaše spokojenost je našim srdečním úspěchem.

V momentech, kdy naši kolegové litují toho, že se nemohou „ rozpůlit „ nám neuteče jediná vzpomínka na neskutečné autentické záběry.

Jelikož se říká " Láska hory přenáší " tak i my za Vámi rádi dojedeme na nezávaznou informační schůzku emoticon
21. zář 2014 v 19:39  •  www.creativelove.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alesvitalik (38 r.)
Ing. ALEŠ VITALÍK • svatební fotograf
Ing. Aleš Vitalík PRO

fotoportrét
fotoportrét
alesvitalik (38 r.)
Ing. ALEŠ VITALÍK • svatební fotograf
Ing. Aleš Vitalík PRO

Dobrý den, fotografování vaší svatby ve svém rodném kraji by pro mne bylo potěšením emoticon
15. říj 2014 ve 14:01  •  www.svatebnifotograf.alesvitalik.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

Také nabízím své fotografické služby, více fotek mám na facebooku a na webu. V případě zájmu, budu rád, když se ozvete. Jsem sice z Brna, ale na cestě bychom se nějak určitě domluvili.

Přeji hezký zbytek dne

Radim Hájek
19. říj 2014 v 10:55  •  www.radimhajek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

už dlouho bych si chtěla v Rožnově zafotit...emoticon
19. říj 2014 ve 22:09  •  www.khiria.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

Zdravím,

i já rád nabídnu své služby. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.
20. říj 2014 v 10:07  •  www.mm-foto.org  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, můžete se podívat i na mou práci a třeba vás osloví ... Rožnov mám blízko emoticon hezký den Lucka
20. říj 2014 v 10:22  •  Svatba byla v září 2011  •  www.luciefoto.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “webová stránka sa zobrazuje pod každým príspevkom Profesionála”
fotoportrét
fotoportrét
nejmil
Miloš Nejezchleb Photography
Miloš Nejezchleb PRO

16

“Exkluzivní svatební foto ZDARMA. Dobrý den, hledám snoubence, kteří by byli ochotni, znovu mimo svůj svatební den obléct svatební šaty, nechat se znovu vyparádit (načesat, nalíčit) a strávit půl dne focením. Odměnou nabízím exkluzivní a netradiční fotky. Podmínky: Termín- srpen/září, Místo - Jižní Morava, možno se odhodnout i na focení během svatební cesty. Moje portfolio najdete zde na Beremese (nejmil)”
(Před 7 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
nejmil
Miloš Nejezchleb Photography
Miloš Nejezchleb PRO

16

“Exkluzivní svatební foto ZDARMA. Dobrý den, hledám snoubence, kteří by byli ochotni, znovu mimo svůj svatební den obléct svatební šaty, nechat se znovu vyparádit (načesat, nalíčit) a strávit půl dne focením. Odměnou nabízím exkluzivní a netradiční fotky. Podmínky: Termín- srpen/září, Místo - Jižní Morava, možno se odhodnout i na focení během svatební cesty. Moje portfolio najdete zde na Beremese (nejmil)”
(Před 7 měsíci)

@speny Dobrý den, duben mám skoro celý volný, více fotek najdete na mém profilu, pokud by Vás moje práce zaujala, rád se Vašeho svatebního dne ujmu. Mějte se hezky emoticon.
26. říj 2014 ve 20:33  •  www.nejmil.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andrassiphoto (34 r.)
Jan Andrassi Photography
Jan Andrašší PRO

10

“V poslední době přibývá zájem o páteční termíny focení svateb. Pokud tedy máte zájem určitě napište. Pěkný víkend. Honza”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
andrassiphoto (34 r.)
Jan Andrassi Photography
Jan Andrašší PRO

10

“V poslední době přibývá zájem o páteční termíny focení svateb. Pokud tedy máte zájem určitě napište. Pěkný víkend. Honza”
(Před 2 lety)

Dobrý den, pokud by Vás zaujala má tvorba rád se s Vámi domluvím. Ukázky mé práce jsou vidět na mém webu, facebooku či na tomto portále. Pěkný den. Honza Andrašší
29. říj 2014 v 19:36  •  www.andrassi.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Také jsem k dispozici emoticon
31. říj 2014 ve 20:40  •  www.mafoto.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “max. 3 foto na ukážku / kontaktné údaje patria do vizitky Profesionála”
12. lis 2014 v 19:37 • kamilkubjatko
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
 Dobrý den,

jsem Vám také k dispozici ;)

V.J.
14. lis 2014 v 11:16  •  www.vratislavjensik.com  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
14. lis 2014 ve 12:35 • david29
fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

Váš termín máme volný, rádi svatbu nafotíme, vše potřebné najdete na našem webu. Hezký den
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 566 příspěvků, 12 alb a 14 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 566 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 Maximálně doporučuju Michala Krusberského. Focení s ním byla zábava a z fotek jsem totálně nadšená.. To vše za příznivou cenu.. Neváhejte! emoticon
15. lis 2014 v 07:49  •  Svatba byla v červnu 2014  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den, nabízím také své služby. Více informací prostřednictvím zpráv či webu. Nabízím slevu 10 %, pokud si termín rezervujete do konce tohoto roku. Těším se na Váš kontakt a přeji hezký den.Radek
18. pro 2014 v 19:15  •  www.radeksvidersky.cz  •  To se mi líbí