Menu Forum

Fotograf do Dolnich Kounic na jizni Morave 28.5.2016

4. lis 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
janiia
5
Registrovala se 30. září 2015 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
janiia
5
Registrovala se 30. září 2015 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Region Brno.
 Dobry den,
hledame fotografa/ku (nejlepe z Brna) na nasi svatbu do Dolnich Kounic a nasledne do Jezeran-Marsovic. Radi bychom se vlezli do 10 000 kc se vsim za cely den emoticon
Nejsme zrovna pozovaci typy, tak bychom radi nekoho, kdo ma zajimave napady a dobre zna okoli a zajimava zakouti. Máte prosím tipy, zkušenosti, nabídky? Díky moc!
22. říj 2015 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

Foto a video - Region Brno
7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
tento termín mám volný, jak fotím, detaily apod. najdete na mých stránkách. Rozhodně jsem pro nestrojené a přirozené pózy (samozřejmě až na pár rad, jak se natočit a jak pózu třeba vylepšit). Prostě tak, aby jste si focení maximálně užili. Přeji krásný den, Lukáš
22. říj 2015 v 16:33  •  www.dvakratano.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín mám volný. Bližší informace zasílám do zpráv.

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography
22. říj 2015 v 16:43  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrnoxnovak (25 r.)
PETR NOX NOVÁK - svatební foto & video
Petr Novák PRO

9

“Tři boží svatby komplet na mých nových stránkách! http://www.noxphoto.cz/ Podívejte se a rezervujte si termín co nejdřív, začlo se mi to minulej týden nějak plnit :D”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
petrnoxnovak (25 r.)
PETR NOX NOVÁK - svatební foto & video
Petr Novák PRO

9

“Tři boží svatby komplet na mých nových stránkách! http://www.noxphoto.cz/ Podívejte se a rezervujte si termín co nejdřív, začlo se mi to minulej týden nějak plnit :D”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den,

fotím jenom nepózovací typy už 5. rok :D takže si myslím, že to nebude žádný problém, všechno info najdete na stránkách a na profilu ;) mějte se krásně,

Petr
22. říj 2015 v 17:10  •  www.noxphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

@janiia
Dobrý den, sice nejsem z okolí, ale snad to nevadí emoticon. "Pózovacích" párů je většinou dost málo, ale pokud focení probíhá v příjemné atmosféře, jde to samo emoticon. Osobně se vdžycky přizpusobuji danému páru. Jinou pózu vymýšlím pro starší, vážený pár a jinou zase pro mladé lidi, kteří si před objektivem rádi zablbnou emoticon
Na Jižní Moravě znám detailněji spíš okolí Nových Mlýnů, ale zákoutí vždycky najdeme třeba přes google maps. Na spoustu míst pak často narazíme i cestou na "cílové" místo emoticon
Pošlu Vám cenovou nabídku do zprávy.

Mariana
22. říj 2015 v 18:06  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Pěkný den,

termín mám ještě volný a jsem přímo z Brna. V Dolních Kounicích už jsem několikrát fotil. Do cenového stropu se úplně v pohodě vlezeme. Klidně koukněte na můj web, který je uvedený na kartě. Pokud by vás má tvorba oslovila, tak stačí písnout.

Budu se těšit

Lukáš
LUMA PHOTO
22. říj 2015 v 18:07  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám volný, cenově jsem jen lehce nad limit..
Ceník i portfolio najdete na webu, reference zde na profilu, první album je z Dolních Kounic .-)
Pěkný večer, Soňa Goldová
22. říj 2015 v 19:50  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (44 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

Foto a video - Region Praha
19

“Na weby jsem přidal 3 svatby. :-) Pavel”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (44 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

19

“Na weby jsem přidal 3 svatby. :-) Pavel”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den, do té ceny se nevejdu. Ale v ceně mám předsvatební fotografování a osobní schůzku. Jestli chcete poslat ceník, stačí napsat zprávu. Pavel
22. říj 2015 ve 20:46  •  www.paveldufek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer,

do ceny se také o fous nevejdeme, ale pokud by Vás zaujaly naše fotky (více na FB a webu), ozvěte se ;)

Filip a Linda
22. říj 2015 ve 22:02  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

Hezký den, Váš svatební termín mám zatím volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. Pěkný den, Robin.
23. říj 2015 v 09:59  •  www.robinpuskas.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
 Dobrý den,

také mám Váš termín zatím volný ;)

Přeji hezký den

Vratislav Jenšík
25. říj 2015 v 09:16  •  www.vratislavjensik.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer, jsem Vám k dispozici emoticon
27. říj 2015 v 19:27  •  www.mafoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@janiia Dobrý den, napadá mě Ondrej Čechvala, třeba by se jeho tvorba zalíbila. S pozdravem Martin Lysek emoticon
28. říj 2015 v 18:22  •  www.yourlifevideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavel_zahalka
Pavel Zahálka svatební fotograf
Pavel Zahálka PRO

9
fotoportrét
fotoportrét
pavel_zahalka
Pavel Zahálka svatební fotograf
Pavel Zahálka PRO

9
 Dobrý den, mohu nabídnout i já svá foto služby. Podívejte se na fotky na webu a jestli Vás zaujmou,pošlu ceník

S pozdravem
Pavel Zahálka
28. říj 2015 ve 22:48  •  www.zahalkafoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

@janiia
@monpe
Dobrý večer,

jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
4. lis 2015 ve 22:53  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí