Fotograf do Dolnich Kounic na jizni Morave 28.5.2016

Dobry den, hledame fotografa/ku (nejlepe z Brna) na nasi svatbu do Dolnich Kounic a nasledne do Jezeran-Marsovic. Radi bychom se vlezli do 10 000 kc se vsim za cely den ;-) Nejsme zrovna pozovaci typy, tak bychom radi nekoho, kdo ma zajimave napady a dobre zna okoli a zajimava zakouti. Máte prosím tipy, zkušenosti, nabídky? Díky moc!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný, jak fotím, detaily apod. najdete na mých stránkách. Rozhodně jsem pro nestrojené a přirozené pózy (samozřejmě až na pár rad, jak se natočit a jak pózu třeba vylepšit). Prostě tak, aby jste si focení maximálně užili. Přeji krásný den, Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, fotím jenom nepózovací typy už 5. rok :D takže si myslím, že to nebude žádný problém, všechno info najdete na stránkách a na profilu ;) mějte se krásně, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
@janiia Dobrý den, sice nejsem z okolí, ale snad to nevadí :-). "Pózovacích" párů je většinou dost málo, ale pokud focení probíhá v příjemné atmosféře, jde to samo :-). Osobně se vdžycky přizpusobuji danému páru. Jinou pózu vymýšlím pro starší, vážený pár a jinou zase pro mladé lidi, kteří si před objektivem rádi zablbnou :-) Na Jižní Moravě znám detailněji spíš okolí Nových Mlýnů, ale zákoutí vždycky najdeme třeba přes google maps. Na spoustu míst pak často narazíme i cestou na "cílové" místo :-) Pošlu Vám cenovou nabídku do zprávy. Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a jsem přímo z Brna. V Dolních Kounicích už jsem několikrát fotil. Do cenového stropu se úplně v pohodě vlezeme. Klidně koukněte na můj web, který je uvedený na kartě. Pokud by vás má tvorba oslovila, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, cenově jsem jen lehce nad limit.. Ceník i portfolio najdete na webu, reference zde na profilu, první album je z Dolních Kounic .-) Pěkný večer, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do té ceny se nevejdu. Ale v ceně mám předsvatební fotografování a osobní schůzku. Jestli chcete poslat ceník, stačí napsat zprávu. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, do ceny se také o fous nevejdeme, ale pokud by Vás zaujaly naše fotky (více na FB a webu), ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš svatební termín mám zatím volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. Pěkný den, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám Váš termín zatím volný ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, jsem Vám k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janiia Dobrý den, napadá mě Ondrej Čechvala, třeba by se jeho tvorba zalíbila. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout i já svá foto služby. Podívejte se na fotky na webu a jestli Vás zaujmou,pošlu ceník S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
@janiia @monpe Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?