Menu Forum

Fotograf do 3000Kč, Mikulov, červen

30. bře 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
mrkvikova
Registrovala se 30. března 2015 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Region Břeclav.
  • Svatba byla 25. června 2015
fotoportrét
fotoportrét
mrkvikova
Registrovala se 30. března 2015 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Region Břeclav.
  • Svatba byla 25. června 2015
 Zdravím všechny zapálené fotografy,
hledám kreativního fotografa pro naši malou svatbu v Mikulově. Nepotřebuji 100 naleštěných fotek a nechci, aby mi stál za zadkem od rána do večera emoticon. Chceme nafotit pouze obřad, my dva, fotky s rodiči a jednou hromadnou. Termín je čtvrtek. Někdo z blízkého okolí, prosím. Nějaký MINI balíček, focení max. 2h, černobílé provedení. Děkuji za nabídky, Kateřina
30. bře 2015 v 07:23  •  Svatba byla v červnu 2015  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám volný a jsem z blízkého okolí..
Nabídku zasílám zprávou.
Přeji pěkný den, Soňa Goldová
30. bře 2015 v 08:00  •  www.sonagoldova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
ráda přijedu. Sice nejsem až tak z okolí, ale při včasné rezervaci bychom se do limitu v pořádku vešli i s dopravou. Studovala jsem tvůrčí fotografii, takže moje snímky jsou trochu jiné. Při novomanželském focení nedělám "osvědčené" záběry jako novomanželé ve zlatém rámu, ale buď vymyslím něco nového přímo na míru portrétovaným, ale také volím přirozené pózy jako je polibek a objetí. Více info pošlu do zprávy emoticon

Mariana Ryšavá
30. bře 2015 v 09:35  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
 Dobrý den,

termín máme ještě volný. Nemáme to ani tak daleko. Dovolím si vám zaslat soukromou zprávu. Prozatím se klidně mrkněte na naše webovky, najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků.

Budeme se moc těšit

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
30. bře 2015 v 11:41  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí