Fotograf do 3000Kč, Mikulov, červen

Zdravím všechny zapálené fotografy, hledám kreativního fotografa pro naši malou svatbu v Mikulově. Nepotřebuji 100 naleštěných fotek a nechci, aby mi stál za zadkem od rána do večera :). Chceme nafotit pouze obřad, my dva, fotky s rodiči a jednou hromadnou. Termín je čtvrtek. Někdo z blízkého okolí, prosím. Nějaký MINI balíček, focení max. 2h, černobílé provedení. Děkuji za nabídky, Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a jsem z blízkého okolí.. Nabídku zasílám zprávou. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda přijedu. Sice nejsem až tak z okolí, ale při včasné rezervaci bychom se do limitu v pořádku vešli i s dopravou. Studovala jsem tvůrčí fotografii, takže moje snímky jsou trochu jiné. Při novomanželském focení nedělám "osvědčené" záběry jako novomanželé ve zlatém rámu, ale buď vymyslím něco nového přímo na míru portrétovaným, ale také volím přirozené pózy jako je polibek a objetí. Více info pošlu do zprávy :-) Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme ještě volný. Nemáme to ani tak daleko. Dovolím si vám zaslat soukromou zprávu. Prozatím se klidně mrkněte na naše webovky, najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se moc těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?