Fotograf do 10 000 Kč. Datum 14.4.2018

Sháním fotografa na svatbu v okolí Hodonína.Termín 14.4.2018. Nejlépe do 10 000 Kč na celý den. Víte o někom?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, když se Vám budou mé fotografie líbit, jsem Vám k dispozici. Fotky a další informace najdete na mých stránkách. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@esmischellka Ahoj, zkus http://magdahajkova.cz/ fotila svatbu i nám :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Přeji hezký den. Michal Pleva
Odpovědět
Dobrý den, ještě tam mám volno :) Koukněte na web a na fotky! Mějte se opravdu krásně! Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tu a jsem k dispozici :)
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, termín mám volný a rád Vám jej nabídnu. Přikládám malou ukázku mé práce. Další informace naleznete na mém webu, nebo zde na kartě. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
@radimspacil Moc hezké fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme k dispozici a do ceny se také vejdeme. Koukněte k nám na webovky a pokud vás osloví naše práce tak se ozvěte a domluvíme se. Hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
@esmischellka Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. V Hodoníně jsem byl již několikrát. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Pokud by Vám stačilo Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a na ceně se domluvíme. Veškeré informace najdete na mých stránkách. Hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout volný termín. S přáním pěkného dne Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobry den, termin mam zatim jeste volny a rad Vam jej nabidnu. S pozdravem a pranim pekneho dne
Odpovědět
Profilova fotka
Rád vám vás den nafotím pokud stále hledáte fotografa :)
Odpovědět
Profilova fotka
@esmischellka Dobrý den, ukázky mé práce včetně ceníku naleznete na mých www. Tento termín nemám ještě obsazený. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice rád nafotím Váš velký den. Napsal jsem Vám zprávu :) S pozdravem Martin Pištěk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v případě, že Vás moje fotky oslovují, rád nabídnu svoje služby. Neváhejte mne kontaktovat. Děkuji. S pozdravem, Zbyněk Zálešák
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den posílám nabídku do zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj.. Termín mám ještě voln. Na mém webu najtede jak fotky tak i ceník. Přema
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 5000 Kč za celodenné fotenie. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @esmischellka Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding, 4K rozlišení! - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany) Na naší práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu. Odkazy a více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz foto a video :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, napsal jsem vám zprávu :-) Martin Pištěk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?