Fotograf do 10.000,- Benešovsko

3. led 202117

Krásný den všem 🙂 plánujeme svatbu na rok 2021 a hledáme svátebniho fotografa pro nás den D. Ideálně bychom se chtěli vejít do 10.000,- 🙂 lokace: Benešov u Prahy, sázava. Za informace a nabídky moc děkujeme!

• Moc děkujeme!

• Dobrý den,

pokud Vás osloví má tvorba, ráda přijedu. 🙂

S pozdravem,
    Marcela

• Dobrý den, pokud byste byla ochotna připlatit alespoň dva tisíce, velmi rád Váš svatební den nafotím. Pracuji s asistentem, se světly, fotovýbavu mám zálohovanou pro všechny případy a co se týče fotografování, nemám rád kompromis. Pro více info můžete mrknout na web. Ještě neznám nevěstu, která by si u mě připlatila a litovala, ale opačných případů je bohužel nespočet 😉

• Sponzor fóra
  • Za jistotu opravdového profesionála, který se může zaručit nejen skvělým výsledkem, ale také jistotou, že se nestane žádný technický problém, se vyplatí připlatit 😉
    O jaký termín konkrétně se jedná? Volných mám ještě dost, zkuste mrknout ke mně. Při smluvení zakázky do konce roku platí stávající ceník 😉

• Dobrý den,
    pokud vás mé fotky zaujmou a shodneme se na termínu, ráda přijedu.
    Hezký den Markéta

• Jsem kousek od Sázavy. Pokud Vás fotografie zaujmou, rád Váš svatební den nafotím.
    S přáním hezkého dne, Roman Šín

• Zdravím,
    dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za doporavu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂

• Hezký den,
    Váš termín máme volný, budeme moc rádi pokud navštívíte naše webové stránky. Naleznete na nich kompletní porfolio a také veškeré potřebné informace (včetně cen).
    S přátelským pozdravem Hanka z HSphoto

• @janina_havlova  
    Dobrý den, píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky 😊
    S pozdravem
    Michal Janda

• @janina_havlova  
    Dobrý den slečno,
    moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno.
    Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení.
    Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den.

Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí

Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí

• Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou.

Podívejte se na naše svatební stránky , je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 10 000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy.

Kromě klasického focení nyní
    nabízíme také pronájem fotokiosku i s profesionální obsluhou za akční cenu 6900,-Kč s neomezeným tiskem, viz. https://fotokoutek.fun/fotokiosek/.

S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby

• Moc všem děkujeme!

• @janina_havlova  
    Dobrý den,
    moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne.
    Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.
    Přeji pěkný den
    svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo

• Dobrý den, ráda přijedu 😉

• Za okolí jasně Kristýnka Šrámková, která nás nejen fotila, ale byla samozřejmou součástí svatby.

• Sponzor fóra
  • Pěkný den,
    dovolím si nabídnout i své služby. Tento termín mám zatím volný. Pokud by vás a nastávajícího oslovil styl mé práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat.
    Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. Cena se dá přizpůsobit, to bychom doladili na schůzce. V nabídce máme také výhodné balíčky foto + video a automatický fotokoutek s rychlým tiskem.

Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka

• Zdravím,
    dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za dopravu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat