Fotograf do 10.000,- Benešovsko

Profilova fotka
Krásný den všem 🙂 plánujeme svatbu na rok 2021 a hledáme svátebniho fotografa pro nás den D. Ideálně bychom se chtěli vejít do 10.000,- 🙂 lokace: Benešov u Prahy, sázava. Za informace a nabídky moc děkujeme!
Odpovědět
Profilova fotka
Moc děkujeme!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás osloví má tvorba, ráda přijedu. :) S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud byste byla ochotna připlatit alespoň dva tisíce, velmi rád Váš svatební den nafotím. Pracuji s asistentem, se světly, fotovýbavu mám zálohovanou pro všechny případy a co se týče fotografování, nemám rád kompromis. Pro více info můžete mrknout na web. Ještě neznám nevěstu, která by si u mě připlatila a litovala, ale opačných případů je bohužel nespočet ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Za jistotu opravdového profesionála, který se může zaručit nejen skvělým výsledkem, ale také jistotou, že se nestane žádný technický problém, se vyplatí připlatit ;) O jaký termín konkrétně se jedná? Volných mám ještě dost, zkuste mrknout ke mně. Při smluvení zakázky do konce roku platí stávající ceník ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud vás mé fotky zaujmou a shodneme se na termínu, ráda přijedu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem kousek od Sázavy. Pokud Vás fotografie zaujmou, rád Váš svatební den nafotím. S přáním hezkého dne, Roman Šín
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za doporavu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín máme volný, budeme moc rádi pokud navštívíte naše webové stránky. Naleznete na nich kompletní porfolio a také veškeré potřebné informace (včetně cen). S přátelským pozdravem Hanka z HSphoto
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_havlova Dobrý den, píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky 😊 S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_havlova Dobrý den slečno, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky , je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 10 000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. Kromě klasického focení nyní nabízíme také pronájem fotokiosku i s profesionální obsluhou za akční cenu 6900,-Kč s neomezeným tiskem, viz. https://fotokoutek.fun/fotokiosek/. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
Profilova fotka
Moc všem děkujeme!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janina_havlova Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda přijedu ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Za okolí jasně Kristýnka Šrámková, která nás nejen fotila, ale byla samozřejmou součástí svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i své služby. Tento termín mám zatím volný. Pokud by vás a nastávajícího oslovil styl mé práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. Cena se dá přizpůsobit, to bychom doladili na schůzce. V nabídce máme také výhodné balíčky foto + video a automatický fotokoutek s rychlým tiskem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za dopravu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?