Fotograf & DJ 10.9.2022 Chlumec nad Cidlinou

Ahoj vsem, shanim fotografa/kameramana a DJ na svatbu, ktera probehne 10.9.2022 v Chlumci nad Cidlinou. Dekuji za doporuceni.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jestli Vás zaujme moje tvorba na webových stránkách, ráda nafotím Váš svatební den. 🙂 S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, termín mám volný. Veškeré info na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Nabízíme jak focení, tak natáčení. Více info zasílám do soukromé zprávy. Přejeme krásný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, zrovna v sobotu jsem u zámku fotila 🙂 Termín mám volný. Ráda nabídnu své služby. Více fotek na FB. Děkuji. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkacid Dobrý den, termín máme volný. Rádi vyfotíme. Více info posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý 🙂 Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkacid Dobry den. Mam tento termín volný, v případě zájmu se klidně na cokoliv ptejte ♥️
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkacid Dobrý den, rádi připravíme nabídku. Posílám zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i své služby. Tento termín mám zatím volný. Pokud by vás a nastávajícího oslovil styl mé práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. Recenze si můžete projet zde, nebo na google,nebo na Facebooku. V nabídce máme také výhodné balíčky foto + video a automatický fotokoutek s rychlým tiskem. Mám pro letošní rok výhodnější nabídku ve speciálním balíčku. Když se ozvete, napíšu vám podrobnosti. Mějte se hezky a možná brzy na viděnou. Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, nabízím svoje služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkacid Zdravím, Vaše datum svatby mám volné. Moc rád přijedu. Jak fotím a za jaké ceny najdete na webu nebo na instagramu a facebooku. Hodně zdaru v plánování 🙂 Patrik & Radka Schöberovi
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, zatím mám v tento termín volno, pokud by má práce zaujala 🙂. FOTO nebo VIDEO. Zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mém webu nebo na instagramu. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, slečno Lenko, U nás v Czech Social Production už jsme svateb zažili nespočet svateb a bylo by nám ctí, kdybychom mohli být součástí i té Vaší. Natáčíme, fotíme a dokážeme Vám pomoci i se zařízením DJ nebo květinové výzdoby. 🙂 Všechno potřebné o nás najdete na webu. Ve zprávách ode mě kdyžtak máte více informací, rádi Vám pomůžeme se sestavením toho nejvhodnějšího balíčku na míru právě pro Vás. 😎 S pozdravem, Tomáš Turek z Czech Social Production s.r.o.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku svatebního fotografa , mpodívejte se na mou práci na webu a , jestli se vám má práce bude líbit napište S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Lenko a gratuluji!, termín Vaší svatby mám volný a rád budu fotografovat Váš den. Informace a ukázky mé práce najdete zde na mém profilu a především na webu. Ať Vám všechno vychází! Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?