Menu Forum

Fotograf, co fotí krásné přirozené foto? 5.9.2015

2. zář 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
dianaring
1
Registrovala se 4. září 2014 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků.
  • Svatba byla 5. září 2015
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dianaring
1
Registrovala se 4. září 2014 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků.
  • Svatba byla 5. září 2015
    Region Praha
 Ahoj holky,
neznáte nějakého fotografa, který fotí přirozené foto jako Honza Martinec?
Oslovila bych jeho, ale 24000Kč/12hodin je prostě z principu moc. Moc se mi líbí něžné foto, přirozené a situační. Moc nefandím vtipným pózičkám, retuši či přeplácanosti. Častokrát pak ty svatby působí jako estrády, ačkoli vůbec nebyly. Spíš nenucené pozice a tak emoticon Tuhle jsem byla na jedné svatbě a fotografka tam delegovala manžele ať vyskočí a vykulí oči, to se mi právě moc nechce.

Je někdo, kdo se mi trefí do vkusu?

Barb
10. zář 2014 v 11:59  •  Svatba byla v září 2015  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
la_lilloise
235
Registrovala se 20. května 2012 na beremese.cz. Přidala 84 příspěvků. Má 24 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
la_lilloise
235
Registrovala se 20. května 2012 na beremese.cz. Přidala 84 příspěvků. Má 24 přátel.
 Co třeba Martin Šlechta a Zuzka Benešová - Everbay photography?
10. zář 2014 ve 12:04  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

Foto a video - Region Brno
13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

Dobrý den, protože jsem odchovaný reportážní fotograf (MF Dnes), snažím se zachytit krásu co nejpřirozeněji.Zda je výsledek opravdu krásný můžete posoudit na mém webu, facebooku nebo zdejším profilu ... Přeji Vám, ať najdete svého srdcového fotografa.
10. zář 2014 ve 23:20  •  Svatba byla v červenci 2011  •  www.salik.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
 Dobrý den, pokud hledáte lepší než jen průměrné fotky a kreativní přístup mohla by Vás zajímat má práce.
23. zář 2014 ve 22:16  •  www.fotovlcek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maanule (26 r.)
135
Registrovala se 22. září 2012 na beremese.cz. Přidala 103 příspěvků a 6 inzerátů. Má 44 přátel. Region Uherské Hradiště.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Kostel sv. Morice Kromeriz & hotel Konicek , Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
maanule (26 r.)
135
Registrovala se 22. září 2012 na beremese.cz. Přidala 103 příspěvků a 6 inzerátů. Má 44 přátel. Region Uherské Hradiště.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Kostel sv. Morice Kromeriz & hotel Konicek , Region Uherské Hradiště
 V kazdem pripade muzu doporucit Honzika Veletu.... Viz fotoalbum....
Jeho heslo ne webu skutecne naplnid po posledniho detailu... "Neco ve stylu, nechavam veci prirozene se dit..."
10. zář 2014 ve 12:46  •  Svatba byla v červnu 2014  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulii1409
1
Registrovala se 9. září 2014 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Opava.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
petulii1409
1
Registrovala se 9. září 2014 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Opava.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
 Katka Prusková
10. zář 2014 ve 13:14  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

Dobrý den, líbí se mi Vaše zadání, Vaše představa o tom, jak by fotky měly vypadat, co by měly říkat. Sám to tak vnímám taky a rád se přidám mezi volné fotografy...

Mějte se hezky.

David
16. říj 2014 ve 21:33  •  davidkorsa.blogspot.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mikoi
39
Registrovala se 22. července 2015 na beremese.cz. Přidala 144 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
mikoi
39
Registrovala se 22. července 2015 na beremese.cz. Přidala 144 příspěvků. Má 13 přátel.
 Ráda bych toto téma oživila. Honza Martinec je pro mě jasná první volba a klidně bych ho zaplatila, ale vypadá to, že nebude mít na náš termín volno,i když se jedná až o červen 2016. Líbí se mi i PSKS Photo a 2foto, ale ti mají taky obsazeno. Ostatní, co jsem viděla, zkrátka nejsou úplně "to ono". Chceme hezké fotky jako pár, ale zároveň taky zachytit emoce a atmosféru, abychom si na ni při prohlížení vždycky vzpomněli. Spousta fotografů má moc pěkné fotky, ale takové "přeupravené" a technicky dokonalé, ale prakticky bez emocí, tohle nechceme. Budu ráda za jakýkoli tip!
10. srp 2015 ve 22:29  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zhu
135
Registrovala se 16. května 2013 na beremese.cz. Přidala 62 příspěvků. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
zhu
135
Registrovala se 16. května 2013 na beremese.cz. Přidala 62 příspěvků. Region Zlín.
 Zkuste Martina Faltejska (můžete mrknout ke mě) nebo Everbay, jejich fotky mají krásnou atmosféru a nepotrpí si na barvičky, pózičky a milion retuší emoticon
11. srp 2015 v 09:12  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoe_se_vdava
40
Registrovala se 12. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 113 příspěvků a 13 alb. Má 8 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zoe_se_vdava
40
Registrovala se 12. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 113 příspěvků a 13 alb. Má 8 přátel.
 @mikoi Ahoj, chápu, že lituješ, že Honza Martinec má plno - je vážně dobrej. emoticon

Přirozená, reportážní fotografie je teď docela v kurzu. Martin Faltejsek, Zvěčněte se, Everbay Photography, Little Cloud, Bílá Černá...

Martinec i Peškovi z PSKS Photo jsou už stylizovanější fotografie, víc "umělecká" než "přírodní" (ale oba tyto termíny ber s rezervou emoticon ). Tady se můžeš podívat na Jiřího Tvaroha, Photo Nejedlí, Tomáše Dolejšího a Lukáše Konvičku a spoustu dalších. emoticon
11. srp 2015 v 10:21  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem
Kateřina a Ondřej Kaftanovi PRO

Organizování svateb - Region Praha
39

“Nedávno jsme spolu s Natural Flowers - květiny & dekorace připravovali květiny a dekorace se svatební tematikou pro novou kampaň RWE/Innogy. Na výsledek se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=b---Vk8WEFI Příprava a realizace: Svatbaspribehem.cz a Natural Flowers - květiny & dekorace; dort: CupCakes Veronika”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem
Kateřina a Ondřej Kaftanovi PRO

Organizování svateb - Region Praha
39

“Nedávno jsme spolu s Natural Flowers - květiny & dekorace připravovali květiny a dekorace se svatební tematikou pro novou kampaň RWE/Innogy. Na výsledek se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=b---Vk8WEFI Příprava a realizace: Svatbaspribehem.cz a Natural Flowers - květiny & dekorace; dort: CupCakes Veronika”
(Před 2 měsíci)

@mikoi Doporučujeme již zmíněné Everbay, Martina Faltejska, Little Cloud, Bílá černá...a pak také sebe (konkrétně mého muže) - Ondřeje Kaftana (odkaz na web či FB máme v profilu) emoticon
17. srp 2015 v 15:39  •  www.svatbaspribehem.cz www.ondrejkaftan.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
podívejte se prosím na naše stránky. Pokud se Vám bude styl naší práce líbit, tak Vám rád, soukromě, ukážu i reportážní fotografie z našich svateb.

Dle Vašeho popisu bychom se mohli v představách o fotografování protnout. Já fotím reportážně a manželka má zase oko na detaily. Nucené fotografie z pravidla neděláme, pokud o to nejsme požádáni.

Hezký den

Martin Hnátek | MarLin Photography
10. zář 2014 ve 12:40  •  www.marlin-photo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anyesss
11
Registrovala se 22. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 23 přátel. Praha 15, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
anyesss
11
Registrovala se 22. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 23 přátel. Praha 15, Region Praha.
 My budeme mít tohoto fotografa emoticon http://www.martinhundak.cz/?page_id=566
10. zář 2014 ve 13:25  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pstorek
1
Registrovala se 23. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Region Ústí nad Orlicí.
fotoportrét
fotoportrét
pstorek
1
Registrovala se 23. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Region Ústí nad Orlicí.
 My budeme mít Reného Jansu - předsvatební focení bylo v pohodě, nic nuceného a fotky má podle mého názoru právě spíše reportážní než strojené pózy, proto jsem ho vybírala. Koukněte na jeho web. A cena mi přišla také snesitelná emoticon
10. zář 2014 ve 14:20  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “web vo fotografii”
10. zář 2014 ve 14:25 • vlcekjan
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “web vo fotografii”
10. zář 2014 ve 14:41 • jhorak
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 Dobrý den,

můžete mrknout k nám na stránky nebo na FB (momentálně je víc aktualizovaný). Svatební den se snažíme dělat hodně reportážně a pokud možno, co nejmíň zasahovat do děje, pokud si to novomanželé nepřejí.

J+P Nejedlí
10. zář 2014 v 15:05  •  www.photonejedli.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kkatulka
1
Registrovala se 3. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 4 přátele. Region Litoměřice.
fotoportrét
fotoportrét
kkatulka
1
Registrovala se 3. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 4 přátele. Region Litoměřice.
 Nás fotila paní Jarmila Podžorná, vybírala jsem na netu a její práce mě zaujala. Moc milá paní, mohu doporučit.
10. zář 2014 v 15:54  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den, pokud bych mohl, tak bych se sám taky doporučil. Myslím, že z mých fotek je vidět, že se snažím co nejvíce využívat přirozené světlo. Mrkněte na mé stránky, nebo profil a přesvědčte se sama. Hezké a příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
10. zář 2014 ve 22:56  •  www.sencak.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, pokud ještě nejste rozhodnutí, tak mrkněte na můj profil tady popř na můj web. Pokud vás má práce osloví, tak se budu těšit na spolupráci.

S pozdravem M.Krusberský
11. zář 2014 ve 13:58  •  www.michalkrusbersky.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

Krásný den emoticon

Myslím, že bychom si mohli stylově sednout, posílám tedy interní zprávu s nabídkou.

Přeji příjemné vybírání!
11. zář 2014 ve 14:13  •  www.kachnaproduction.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamil_kasparek (32 r.)
Kaspy Photography
Kamil kašpárek PRO

28

“Drahé nevěsty, aktualizuji volné svatební termíny pro rok 2017. zájemkyně prosím klikněte na odkaz: http://www.kaspy.eu/novinky/volne-terminy-2017-17.html děkuji za Vaši důvěru Kaspy”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
kamil_kasparek (32 r.)
Kaspy Photography
Kamil kašpárek PRO

28

“Drahé nevěsty, aktualizuji volné svatební termíny pro rok 2017. zájemkyně prosím klikněte na odkaz: http://www.kaspy.eu/novinky/volne-terminy-2017-17.html děkuji za Vaši důvěru Kaspy”
(Před 1 měsícem)

Na 5.9.2015 budete prebirat mezi mnoha nabidkamemoticoni - pokud vas zaue moje tvorba, ozvete se...a souhlas, Honza Martinec ma pekne fotky;)moc
11. zář 2014 v 19:37  •  www.kaspy.eu  •  To se mi líbí
11. zář 2014 ve 22:18 • mafoto
fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

Foto a video - Region Praha
7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

Krásný den, budeme moc rádi, pokud zavítáte i na naše webové stránky. Naleznete tam veškeré informace i ceník
11. zář 2014 ve 23:35  •  www.hsphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
 Dobrý den,

mám také Váš termín volný ;)

Přeji hezký den
12. zář 2014 v 15:36  •  www.vratislavjensik.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dmiska
53
Registrovala se 17. července 2013 na beremese.cz. Přidala 206 příspěvků. Má 18 přátel. Litoměřice, Region Litoměřice.
fotoportrét
fotoportrét
dmiska
53
Registrovala se 17. července 2013 na beremese.cz. Přidala 206 příspěvků. Má 18 přátel. Litoměřice, Region Litoměřice.
 Můžu doporučit Milana Vinše. Vybrali jsme ho právě proto, že má takový čistý reportážní styl ;)
12. zář 2014 v 17:01  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vevesis
Registrovala se 12. září 2014 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
vevesis
Registrovala se 12. září 2014 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Za nas p.Dmitrij Tkacuk
12. zář 2014 v 19:40  •  To se mi líbí
15. zář 2014 ve 12:00 • zezufoto
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 3 týdny)

Dobrý den, váš termín máme také volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Do interní pošty zasíláme náš ceník.

Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
15. zář 2014 v 19:20  •  www.4eyes.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anianka
6
Registrovala se 17. července 2013 na beremese.cz. Přidala 128 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
anianka
6
Registrovala se 17. července 2013 na beremese.cz. Přidala 128 příspěvků. Region Praha.
 Za mě Radek Fouček, do ničeho nenutil, jen nechal ať jsme přirození. emoticon
15. zář 2014 ve 21:11  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nicole1
138
Registrovala se 7. července 2012 na beremese.cz. Přidala 106 příspěvků. Má 58 přátel. Region Chomutov.
fotoportrét
fotoportrét
nicole1
138
Registrovala se 7. července 2012 na beremese.cz. Přidala 106 příspěvků. Má 58 přátel. Region Chomutov.
 Myslim, ze nase fotky jsou presne to, co chces. Manzele Šrytrovi mydva.net
15. zář 2014 ve 21:57  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fossil
Miloš Potužák
Miloš Potužák PRO

Foto a video - Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
fossil
Miloš Potužák
Miloš Potužák PRO

Foto a video - Region Praha - východ
 Zdravím, pokud budete mít čas a chuť, podívejte se na mé snímky u mě na profilu, nebo ještě lépe na mém webovém portfoliu/blogu. Miloš
16. zář 2014 v 16:39  •  www.potuzakmilos.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
podzimniden
Registrovala se 27. února 2014 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Rychnov nad Kněžnou.
  • Svatba byla 13. září 2014
fotoportrét
fotoportrét
podzimniden
Registrovala se 27. února 2014 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Rychnov nad Kněžnou.
  • Svatba byla 13. září 2014
 Určitě Honza Bartoň (kamarád Honzy Martince) .. fotí za polovičku a je úžasný! http://www.honzabarton.cz/ Ps: fotil nám předsvatební fotky i celou svatbu a byl jak člen rodiny - milý, pohodový, skromný ... nepodbízí se. emoticon
16. zář 2014 v 19:00  •  Svatba byla v září 2014  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alubif
8
Registrovala se 19. února 2014 na beremese.cz. Přidala 109 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
alubif
8
Registrovala se 19. února 2014 na beremese.cz. Přidala 109 příspěvků. Má 1 přítele.
 Doporučuju Tomáše Dolejšího. Foto viz mé album - fotky v horší kvalitě nejsou od něj.
16. zář 2014 v 19:30  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

Dobrý den, rádi bychom Vám nabídli náš pohled přes hledáček objektivu - jsme přístupní Vašemu stylu a rádi zažíváme s lidmi jejich nové představy. emoticon

Jsme kreativní tým fotografů, kteří dokážou Váš svatební den zachytit ve všech pestrobarevných formách nejen obrazových, ale také emočních.

Pokud Vás zaujalo něco z naší nabídky - rádi se s Vámi sejdeme na nezávazné informační schůzce, kde se nejlépe pozná jestli se Vám bude líbit naše spolupráce. emoticon

Děkujeme, že jste věnovali čas přečtení těchto řádků

Kamila&Jan emoticon
21. zář 2014 ve 20:09  •  www.creativelove.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i své služby. Rád fotím reportážním stylem, ale většina nevěst chce právě ty strojené fotky. Na mém webu můžete vidět i jiné fotky, než jen svatby a ateliérové. Nyní pracuji na projektu nearanžovaných fotek lidí bez domova v prostředí, kde žijí.
Pokud se Vám bude můj styl líbit, tak se určitě domluvíme. Při objednání svatby na příští rok nabízím slevu 10%.

Přeji hezký den, Martin Pokora
22. zář 2014 v 11:46  •  www.martinpokora.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petiks
15
Registrovala se 1. října 2013 na beremese.cz. Přidala 35 příspěvků a 1 album. Má 10 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
petiks
15
Registrovala se 1. října 2013 na beremese.cz. Přidala 35 příspěvků a 1 album. Má 10 přátel. Region Ostrava.
 Doporučuji Katku Pruskovou z Opavy, byla moc milá, příjemná, prostě lidská. emoticon Během ranních příprav, obřadu i hostiny jsme o ní téměř nevěděli, žádné nucené pózy, spíš se ptala, co bychom chtěli zachytit, a nenuceně běhala kolem nás. Při portrétovém focení v parku pózy nechávala na nás, chtěla jsem "tulivé" fotky a partner trochu stylizovanější a máme je, byla přístupná všemu, jen občas navrhla např. "ať více pokrčíme ruku" a hlavně vybírala zajímavá místa, kde je hezké pozadí či světlo apod. Úpravy fotografií jsou taky přirozené, můžeš se mrknout ke mně do alba. ;) Přeji šťastnou ruku s výběrem. ;)
22. zář 2014 v 19:55  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
levata
23
Registrovala se 6. ledna 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 238 příspěvků. Má 26 přátel. Uhříněves, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
levata
23
Registrovala se 6. ledna 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 238 příspěvků. Má 26 přátel. Uhříněves, Region Praha.
 Martin Šašekemoticon
22. zář 2014 ve 20:12  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

já bych ty peníze za Honzu dala a je to asi jediný fotograf z čr, kterému bych svěřila svojí vlastní svatbu, mám ráda jeho práci a jestli je to opravdu váš vkus, tak ze svatby ušetřete jinde... jinak pevnou ruku při výběru, ale nevím, jestli ho někdo přebije
25. zář 2014 ve 13:40  •  www.khiria.com  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
13. říj 2014 v 10:52 • sillvione
fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

Také nabízím své fotografické služby, a momentky a nenucený fotky ze svatby jsou stejně nejlepší! V případě zájmu, budu rád, když se ozvete.

Přeji hezký zbytek dne

Radim
15. říj 2014 v 18:00  •  www.radimhajek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petra_sebestova
Miroslava Bendová & Petra Šebestová- svatební foto, rodinné foto, ateliérové glamour a boudoir
Petra Šebestová PRO

1

“We.tl/i5bwXdgZrr www.svatebnifoto.cz fotky z veletrhu Diplomat”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petra_sebestova
Miroslava Bendová & Petra Šebestová- svatební foto, rodinné foto, ateliérové glamour a boudoir
Petra Šebestová PRO

1

“We.tl/i5bwXdgZrr www.svatebnifoto.cz fotky z veletrhu Diplomat”
(Před 1 rokem)

Prohlédla jsem si vaše zadání a zatím se nabízená portfólia fotografů moc neshodují.. Ani já nemám fotky které by do vašeho gusta přesně seděly.

Samozřejmě je to i o komunikaci s fotografem, který se do jisté míry může přizpůsobit. Zkuste ještě Štěpána Hona. Ale nejsem si jistá jestli jeho ceny nebudou dosti podobné těm co uvádíte.
Ono kolikrát když přesně víte co chcete, je lepší cenu akceptovat a být potom s výsledkem max.spokojená než hledat náhradu a pořád v duchu srovnávat s "originálem"
fotoportrét
fotoportrét
fotorepo
FOTOREPO.CZ
René Volfík PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
fotorepo
FOTOREPO.CZ
René Volfík PRO

2
 Dobrý den Barboro. Vy chcete reportážního fotografa a ještě jste se mi neozvala? emoticon

hezký den
René Volfík
9. lis 2014 v 01:10  •  www.fotorepo.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “webová stránka sa zobrazuje pod každým príspevkom Profesionála”
fotoportrét
fotoportrét
oldrichhrb (26 r.)
Oldřich Hrb - svatební fotograf
Oldřich Hrb PRO

Foto a video - Region Znojmo
3

“Volné termíny 12. a 19. září :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
oldrichhrb (26 r.)
Oldřich Hrb - svatební fotograf
Oldřich Hrb PRO

Foto a video - Region Znojmo
3

“Volné termíny 12. a 19. září :)”
(Před 1 rokem)

zkuste mrknout i ke mě emoticon
10. srp 2015 ve 23:31  •  www.oldrichhrb.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dabl19
Tomas Wolf Photographer
Tomáš Wolf PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dabl19
Tomas Wolf Photographer
Tomáš Wolf PRO

1
 Zdravim Vas, Honzu znam osobne je to super clovek a vynikajici fotograf. Nikdo nevytvori takove fotky jako on. Nejde nekoho kopirovat , do fotografie dava fotograf kus sebe a to v te fotce proste je videt. Kaslete na principy a uvidite ze On stoji za kazdou korunu kterou mu date a vy budete mit to co chcete. radeji usetrete na jidle a piti to skonci druhy den vite kdeemoticon Fotky mate na cely zivot a svatba je jednou za zivot tak si doprejte to nejlepsi pro vas a rozmazlete se. Vas snoubenec to pro Vas rad udela. Zas tolik nechce je to normalni cena za fotky v takove kvalite. Co vim tak jiz ma pul dalsi sezony zabookovanou takze asi stejne nebude mit termin volny, ale zkuzte to. Zminte treba ze jsem Vam ho doporucil a treba Vam udela cenu.
Tomas W.
11. srp 2015 v 09:28  •  www.tomaswolf.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alesnahly
Svatební a portrétní fotograf
Aleš Náhlý PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
alesnahly
Svatební a portrétní fotograf
Aleš Náhlý PRO

1
 Dobrý den,

mrkněte na moje webové stránky a pokud se vám bude líbit moje práce, napište ;)
11. srp 2015 v 09:40  •  www.alesnahly.blogspot.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (39 r.)
Svatební fotograf Olomouc. FOTO + VIDEO klipy AMAKA
Martin a Katka Adamcovi PRO

Foto a video - Region Olomouc
2

“Neostré a ostré snímky - Proč může mít profík mnohem větší "starosti" s ostrou fotkou, než když si doma fotíte mobilem? Souvisí to s velikostí snímače (tj. políčkem, které zaznamenává obraz). U mobilu je miniaturní a ostré je v podstatě vše, snímek ale často nemá takovou atmosféru a samozřejmě nemůže mít takovou kvalitu. Narozdíl od toho je zrcadlovka se snímačem”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (39 r.)
Svatební fotograf Olomouc. FOTO + VIDEO klipy AMAKA
Martin a Katka Adamcovi PRO

Foto a video - Region Olomouc
2

“Neostré a ostré snímky - Proč může mít profík mnohem větší "starosti" s ostrou fotkou, než když si doma fotíte mobilem? Souvisí to s velikostí snímače (tj. políčkem, které zaznamenává obraz). U mobilu je miniaturní a ostré je v podstatě vše, snímek ale často nemá takovou atmosféru a samozřejmě nemůže mít takovou kvalitu. Narozdíl od toho je zrcadlovka se snímačem”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den, každý pod krásnou fotkou a přirozenou fotkou vidí něco jiného. Nejlépe je asi opravdu projít si fotografy a vyhodnotit, co se vám jak zdá. Ty fotky co máte v ukázce, mohou v tisku dělat řadu problémů. Každopádně je stopro věc, že krásné a přirozené fotky dělají i lidé, kteří jsou na svatbě. Pokud dokáží projevit emoce, pokud před fotografem neprchají, tak se krásné a přirozené fotky jen hrnou. Štastnou volbu a hodně štěstí do života.
17. srp 2015 ve 14:46  •  www.svatebni-fotos.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
izzybickerstaff
15
Registrovala se 24. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 1116 příspěvků. Má 26 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
izzybickerstaff
15
Registrovala se 24. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 1116 příspěvků. Má 26 přátel.
 David Taneček emoticon
17. srp 2015 v 15:42  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krobinka
16
Registrovala se 7. března 2014 na beremese.cz. Přidala 318 příspěvků. Má 4 přátele. Region Brno.
  • Svatba byla 20. června 2015
    Velké Bílovice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
krobinka
16
Registrovala se 7. března 2014 na beremese.cz. Přidala 318 příspěvků. Má 4 přátele. Region Brno.
  • Svatba byla 20. června 2015
    Velké Bílovice, Region Břeclav
 Každý má samozřejmě jiný vkus, ale věřím, že takovéto fotky umí manželé Vlkovi. Sama mám dva měsíce po svatbě a právě jsem dostala všechny fotky a jsem nadšená. Také jsem chtěla spíše přirozené, nenucené foto a já myslím, že se to povedlo... takže za mě mohu doporučit Martin a Pávlína Vlkovi - v google je najdeš bez problémů.
17. srp 2015 v 15:49  •  Svatba byla v červnu 2015  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anelize
17
Registrovala se 10. října 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 60 příspěvků. Má 9 přátel. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
anelize
17
Registrovala se 10. října 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 60 příspěvků. Má 9 přátel. Region Benešov.
 Podobně jako Honza Martinec fotí Eliška Fišerová ( Khiria ). Byla i mou favoritkou na focení svatby, ale bohužel jsme pak museli dát přednost levnějšímu fotografovi ( nelituji, jen konstatuji emoticon )
2. zář 2015 v 15:01  •  To se mi líbí