Fotograf, co fotí krásné přirozené foto? 5.9.2015

Ahoj holky, neznáte nějakého fotografa, který fotí přirozené foto jako Honza Martinec? Oslovila bych jeho, ale 24000Kč/12hodin je prostě z principu moc. Moc se mi líbí něžné foto, přirozené a situační. Moc nefandím vtipným pózičkám, retuši či přeplácanosti. Častokrát pak ty svatby působí jako estrády, ačkoli vůbec nebyly. Spíš nenucené pozice a tak x-) Tuhle jsem byla na jedné svatbě a fotografka tam delegovala manžele ať vyskočí a vykulí oči, to se mi právě moc nechce. Je někdo, kdo se mi trefí do vkusu? Barb
Odpovědět
1
2
Co třeba Martin Šlechta a Zuzka Benešová - Everbay photography?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se prosím na naše stránky. Pokud se Vám bude styl naší práce líbit, tak Vám rád, soukromě, ukážu i reportážní fotografie z našich svateb. Dle Vašeho popisu bychom se mohli v představách o fotografování protnout. Já fotím reportážně a manželka má zase oko na detaily. Nucené fotografie z pravidla neděláme, pokud o to nejsme požádáni. Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
V kazdem pripade muzu doporucit Honzika Veletu.... Viz fotoalbum.... Jeho heslo ne webu skutecne naplnid po posledniho detailu... "Neco ve stylu, nechavam veci prirozene se dit..."
Odpovědět
Profilova fotka
Katka Prusková
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít tohoto fotografa :) http://www.martinhundak.cz/?page_id=566
Odpovědět
My budeme mít Reného Jansu - předsvatební focení bylo v pohodě, nic nuceného a fotky má podle mého názoru právě spíše reportážní než strojené pózy, proto jsem ho vybírala. Koukněte na jeho web. A cena mi přišla také snesitelná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, můžete mrknout k nám na stránky nebo na FB (momentálně je víc aktualizovaný). Svatební den se snažíme dělat hodně reportážně a pokud možno, co nejmíň zasahovat do děje, pokud si to novomanželé nepřejí. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Nás fotila paní Jarmila Podžorná, vybírala jsem na netu a její práce mě zaujala. Moc milá paní, mohu doporučit.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud bych mohl, tak bych se sám taky doporučil. Myslím, že z mých fotek je vidět, že se snažím co nejvíce využívat přirozené světlo. Mrkněte na mé stránky, nebo profil a přesvědčte se sama. Hezké a příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, protože jsem odchovaný reportážní fotograf (MF Dnes), snažím se zachytit krásu co nejpřirozeněji.Zda je výsledek opravdu krásný můžete posoudit na mém webu, facebooku nebo zdejším profilu ... Přeji Vám, ať najdete svého srdcového fotografa.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, pokud ještě nejste rozhodnutí, tak mrkněte na můj profil tady popř na můj web. Pokud vás má práce osloví, tak se budu těšit na spolupráci. S pozdravem M.Krusberský
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den :-) Myslím, že bychom si mohli stylově sednout, posílám tedy interní zprávu s nabídkou. Přeji příjemné vybírání!
Odpovědět
Na 5.9.2015 budete prebirat mezi mnoha nabidkam:)i - pokud vas zaue moje tvorba, ozvete se...a souhlas, Honza Martinec ma pekne fotky;)moc
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Krásný den, budeme moc rádi, pokud zavítáte i na naše webové stránky. Naleznete tam veškeré informace i ceník
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám také Váš termín volný ;) Přeji hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Můžu doporučit Milana Vinše. Vybrali jsme ho právě proto, že má takový čistý reportážní styl ;)
Odpovědět
Za nas p.Dmitrij Tkacuk
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme také volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Do interní pošty zasíláme náš ceník. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Za mě Radek Fouček, do ničeho nenutil, jen nechal ať jsme přirození. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslim, ze nase fotky jsou presne to, co chces. Manzele Šrytrovi mydva.net
Odpovědět
Zdravím, pokud budete mít čas a chuť, podívejte se na mé snímky u mě na profilu, nebo ještě lépe na mém webovém portfoliu/blogu. Miloš
Odpovědět
Určitě Honza Bartoň (kamarád Honzy Martince) .. fotí za polovičku a je úžasný! http://www.honzabarton.cz/ Ps: fotil nám předsvatební fotky i celou svatbu a byl jak člen rodiny - milý, pohodový, skromný ... nepodbízí se. ;-)
Odpovědět
Doporučuju Tomáše Dolejšího. Foto viz mé album - fotky v horší kvalitě nejsou od něj.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vám nabídli náš pohled přes hledáček objektivu - jsme přístupní Vašemu stylu a rádi zažíváme s lidmi jejich nové představy. :-) Jsme kreativní tým fotografů, kteří dokážou Váš svatební den zachytit ve všech pestrobarevných formách nejen obrazových, ale také emočních. Pokud Vás zaujalo něco z naší nabídky - rádi se s Vámi sejdeme na nezávazné informační schůzce, kde se nejlépe pozná jestli se Vám bude líbit naše spolupráce. :-) Děkujeme, že jste věnovali čas přečtení těchto řádků Kamila&Jan :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Rád fotím reportážním stylem, ale většina nevěst chce právě ty strojené fotky. Na mém webu můžete vidět i jiné fotky, než jen svatby a ateliérové. Nyní pracuji na projektu nearanžovaných fotek lidí bez domova v prostředí, kde žijí. Pokud se Vám bude můj styl líbit, tak se určitě domluvíme. Při objednání svatby na příští rok nabízím slevu 10%. Přeji hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Doporučuji Katku Pruskovou z Opavy, byla moc milá, příjemná, prostě lidská. :) Během ranních příprav, obřadu i hostiny jsme o ní téměř nevěděli, žádné nucené pózy, spíš se ptala, co bychom chtěli zachytit, a nenuceně běhala kolem nás. Při portrétovém focení v parku pózy nechávala na nás, chtěla jsem "tulivé" fotky a partner trochu stylizovanější a máme je, byla přístupná všemu, jen občas navrhla např. "ať více pokrčíme ruku" a hlavně vybírala zajímavá místa, kde je hezké pozadí či světlo apod. Úpravy fotografií jsou taky přirozené, můžeš se mrknout ke mně do alba. ;) Přeji šťastnou ruku s výběrem. ;)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?