Fotograf ci fotografka na 8.9.2017 v Brně?

Dobrý den, sháním fotografku či fotografa na 8.9.2017 v Brně na přehradě, děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Rád přijedu. Nabídku posílám do SZ. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko611 Dobrý den, tento termín mám ještě volný. Budu rád, když se podíváte na můj profil a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zkuste napsat @katerinabarvirova, měla by mít volno ;)) krásný den, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám Vaši svatbu nafotím. Ceník máte ve zprávě.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. JŠ
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojka, uvedený termín mám volný. Na mých www naleznete všechny informace. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Dobrý večer, 8. 9. mám volno a Brno není zas tak daleko, více informací včetně ceníku a odkazu na portfolio posílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko611 Zdravím, mám volno a bydlím kousek od přehrady :) Pokud se vám mé fotky líbí, ráda "dojdu" 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem vám SZ. Bydlím od přehrady 10minutek :)
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, přidám se do zástupu :) Volno mám a rád jej využiji na focení vaší svatby. Více info na kartě nebo na webu. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici.. Soňa Goldová
Odpovědět
Dobrý den, mám to co by kamenem dohodil :) Napište mi a domluvíme se :) Mějte se krásně, Káťa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, Termín mám volný. S pozdravem Robin Puškáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu být k dispozici. Více info prosím viz zprávy zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout volný termín. Bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den S přáním pěkného dne, Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, ráda nafotím krásné okamžiky Vašeho dne. píši SZ.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, jsem primo z Brna Bystrce a tento termin mam volny:)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?