Fotograf Chlumec nad Cidlinou (Královéhradecký kraj) 12.8.2016

Dobrý den, hledáme fotografa pro náš svatební den 12.8.2016 v Chlumci nad Cidlinou, rozsah focení 8-9 hodin. Děkujeme za tipy a nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@katerina999 Dobrý den, hlásím také volno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katerina999 Dobrý den. V Chlumci na zámku často fotím a mám volný termín 12.8.2016. Podívejte se na můj web pod příspěvkem. Pokud máte zájem, kontaktujte mě. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, ja mam take tento den volno, podivejte se prosim na me webove stranky, pokud Vas oslovi, rada s Vami vse prodiskutuji, ma denni sarze je 8tis. S pozdravem Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @katerina999, jsem k dispozici a rád svatbu nafotím. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. I já mám stále tento termín volný. Podívejte se na mé stránky, třeba zrovna moje pojetí vám pane do oka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a na páteční svatby poskytuji slevy. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na fb a webu), ozvěte se ;) Filip
Odpovědět
Profilova fotka
@katerina999 Dobrý večer, do chlumce jezdíme pravidelně, posílám info do Vaší pošty.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také bych Vám rád nabídnul své služby ;) Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín nemám v pevné rezervaci. Velice ráda vám váš krásný den zdokumentuji. V Chlumci nad Cidlinou jsem již pár svateb fotila :)S pozdravem M.Z.
Odpovědět
Profilova fotka
@katerina999 Dobrý den, termín mám volný, nabídku zasílám zprávou. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, fotografuji po celé ČR., jsem z Pardubic, nevěstám z beremese poskytuji 1000kč slevu na celodenní focení. Do 100 najetých km. si za cestu nic neůčtuji. Více informací najdete na mém webu. S pozdravem Tomáš Šnírer
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) a například také automat na focení lidí s rychlým tiskem Fotobot, nejlepší zábavu pro děti a svatebčany! Chlumec je báječná volba.... Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se nabízím s volným termínem. Potřebné informace najdete u mě na stránkách. Do Chlumce to mám kousek, jsem z Hradce ;-) Lukáš Urban
Odpovědět
Profilova fotka
@katerina999 Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,Nacházím přístup ke každému člověku a zvýrazňují přírodní krásu. Pokud by Vás práca zaujala, napište zpet.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, rád bych Vám nabídnul služby našeho fotoatelieru se sídlem v Poděbradech a působností po celé České republice s cenovou kalkulaci přímo na míru. Nyní jako bonus 250 tištěných fotografíí zcela zdarma. Vše podstatné na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom vám nabídli naše služby s manželem. Fotíme buď spolu nebo každý sám. Balíčky a ceny naleznete zde na mých stránkách nebo na internetové stránce fotovalentovi. Pokud by jste chtěli kratší čas, není problém se domluvit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, rád Vám také nabídnu své služby ;) Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám prozatím volný. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?