Fotograf Chlumec nad Cidlinou a okolí 10.7.2015

Ahoj holky, máte někdo nějaké doporučení na dobrého a ne předraženého fotografa v Chlumci a okolí? Díky za tipy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Chlumec nad Cidlinou od nás není nijak zvlášť daleko a rádi tak Vaši svatbu dorazíme nafotit. Pracujeme vždy ve dvou, na přání vozíme fotokoutek a upravené fotografie dodáváme do jednoho týdne. :-) Do interní zprávy zasílám konkrétní cenovou nabídku a v každém případě přeji přímo pohádkovou svatbu! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Váš termín mám volný, budu ráda, pokud se podíváte na moji práci na web a třeba Vás oslovím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Musí být z Chlumce? :) Ozvěte se, budete-li mít zájem Hezký den René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volný váš termín ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám také volno. Pokud Vás má práce zaujme, neváhejte se na cokoli zeptat. Mějte se hezky. David
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, my sice z okolí Chlumce nejsme, ale do Čech jezdíme fotit a nedělá nám to problém. Termín máme zatím volný. Pokud by se Vám líbil náš styl práce, ozvěte se ;) více fotek najdete na našem facebooku. Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Také nabízím své fotografické služby, více fotek mám na facebooku a na webu. V případě zájmu, budu rád, když se ozvete. Jsem sice z Brna, ale na cestě bychom se určitě nějak domluvili. Přeji hezký zbytek dne Radim Hájek
Odpovědět
Profilova fotka
Také mám volný termín, koukněte se na web. Cestu neůčtuju. Zdeněk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já mám tento termín volný a moc rád bych Vám nabídl mé služby. Moji tvorbu a ceník naleznete na mých webových stránkách, v případě jakýchkoliv dotazů či zájmu mě kontaktujte. Miroslav Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Pro objednání svatby na příští rok nabízím slevu 10%. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?