Fotograf červenec 2016 okres Nový Jičín

Dobrý den, stále hledáme fotografa (který nás zaujme a bude mít volný termín) na svatbu, která se uskuteční 9. 7. 2016 v Odrách. Budeme rádi i za tip na kameramana. Předem děkujeme za konkrétní nabídky a doporučení.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný, Odry jsou, co by kamenem dohodil :) Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný, jsem z Klimkovic, do Oder to nemám daleko. Ve fotografiích hledám hlavně přirozenost a bezprostřednost. Pokud by Vás moje tvorba zaujala, ráda přijedu :-). Posílám pár fotek na ukázku a cenovou nabídku do zprávy. Hezký zbytek dne, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, roli fotografa rád zastanu, stačí se podívat na stránky, najdete tam snad vše co je potřeba. Ohledně kameramana bohužel neporadím, ten můj totiž ukončil činnost. Hezký den přeji, Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já hlásím volný termín. Pokud by se Vám moje práce líbila (více na FB a webu), ozvěte se ;) Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Rádi přijedeme. A kameraman - co třeba @yourlifevideo tady z beremka? Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš svatební termín mám zatím ještě volný, k dispozici mám i kameramana, se ktrým mám skvělé zkušenosti. Pro případné detaily mě neváhejte kontaktovat. Pěkný den Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Váš termín mám zatím volný, takže pokud Vás má tvorba zaujme, rád Vám Vaši svatbu zvěčním. Galerie celých svateb najdete u mě na stránkách spolu s ceníkem a dalšími informacemi. Přeji příjemné vybírání! Robert Z.
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuji Martina Kubečku. Jsme s jeho fotkami velice spokojení. Ukázku jeho fotek najdete u mě ve fotoalbu.
Odpovědět
zkuset se podívat na fajnefotky na facebooku, fotí paní Ivana Bužková. třeba ještě bude mít termín.
Odpovědět
Profilova fotka
Termín volný ještě mám. Jsem fotograf ze severních Čech blíže město Děčín ale fotografuji po celé České republice. Mohu nabídné své služby. Fotografické ukázky najdete jak na mém profilu tak i na webových stránkách. Máme mnoho doplňkový služeb, možnost vyrábět fotografie na fotopapír, plátno nebo jako fotoknihu přímo u nás.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Věnujeme se jak fotografování, tak i natáčení svateb. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Článek se načítá
Já mohu vřele doporučit pana Senčáka, který fotil naši svatbu (viz. galerie). Cenově je velice dostupný, fotí srdcem a taky se tak chová - je milý a velmi vstřícný. Mohu říct, že ještě před svatbou, při svatbě, ale i po svatbě s ním byla naprosto perfektní komunikace. Dělal vše pro nás, vlastně i nadstandard a to bez příplatku!
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?