Menu Forum

Fotograf červenec 2016 okres Nový Jičín

28. pro 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
eskal
3
Registrovala se 15. července 2015 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
eskal
3
Registrovala se 15. července 2015 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Pardubice.
 Dobrý den,
stále hledáme fotografa (který nás zaujme a bude mít volný termín) na svatbu, která se uskuteční 9. 7. 2016 v Odrách. Budeme rádi i za tip na kameramana. Předem děkujeme za konkrétní nabídky a doporučení.
18. lis 2015 ve 12:02  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

Dobrý večer,

jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
18. lis 2015 ve 12:14  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín mám volný, Odry jsou, co by kamenem dohodil emoticon
Bližší informace zasílám do zpráv.

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography
18. lis 2015 ve 12:21  •  www.marlin-photo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín mám volný, jsem z Klimkovic, do Oder to nemám daleko. Ve fotografiích hledám hlavně přirozenost a bezprostřednost. Pokud by Vás moje tvorba zaujala, ráda přijedu emoticon. Posílám pár fotek na ukázku a cenovou nabídku do zprávy.

Hezký zbytek dne,
Mariana Ryšavá
18. lis 2015 ve 12:24  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

Foto a video - Region Brno
7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
roli fotografa rád zastanu, stačí se podívat na stránky, najdete tam snad vše co je potřeba. Ohledně kameramana bohužel neporadím, ten můj totiž ukončil činnost.
Hezký den přeji, Lukáš
18. lis 2015 ve 12:56  •  www.dvakratano.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

i já hlásím volný termín. Pokud by se Vám moje práce líbila (více na FB a webu), ozvěte se ;)

Filip
18. lis 2015 ve 12:57  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 Rádi přijedeme. A kameraman - co třeba @yourlifevideo tady z beremka?
Jindřich a Pavla Nejedlí
18. lis 2015 ve 14:39  •  www.photonejedli.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

Foto a video - Region Praha
8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

Foto a video - Region Praha
8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

Hezký den,
Váš svatební termín mám zatím ještě volný, k dispozici mám i kameramana, se ktrým mám skvělé zkušenosti. Pro případné detaily mě neváhejte kontaktovat.

Pěkný den

Robin.
18. lis 2015 v 15:01  •  www.robinpuskas.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robertzauer
Robert Zauer - svatební fotograf
Robert Zauer PRO

Foto a video - Region Teplice
1
fotoportrét
fotoportrét
robertzauer
Robert Zauer - svatební fotograf
Robert Zauer PRO

Foto a video - Region Teplice
1
 Dobrý den!
Váš termín mám zatím volný, takže pokud Vás má tvorba zaujme, rád Vám Vaši svatbu zvěčním. Galerie celých svateb najdete u mě na stránkách spolu s ceníkem a dalšími informacemi.
Přeji příjemné vybírání!
Robert Z.
18. lis 2015 v 17:18  •  www.robertzauer.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
piperjana
5
Registrovala se 27. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 16. srpna 2014
    Kravaře, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
piperjana
5
Registrovala se 27. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 16. srpna 2014
    Kravaře, Region Opava
 Doporučuji Martina Kubečku. Jsme s jeho fotkami velice spokojení. Ukázku jeho fotek najdete u mě ve fotoalbu.
18. lis 2015 v 19:26  •  Svatba byla v srpnu 2014  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivecka
Registroval se 9. srpna 2007 na beremese.cz. Přidal 1 příspěvek.
fotoportrét
fotoportrét
ivecka
Registroval se 9. srpna 2007 na beremese.cz. Přidal 1 příspěvek.
 zkuset se podívat na fajnefotky na facebooku, fotí paní Ivana Bužková. třeba ještě bude mít termín.
18. lis 2015 ve 20:42  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
licamann
Lukáš Černý - Svatební a portrétní fotograf
Lukáš Černý PRO

Foto a video - Region Děčín
1

“Soutěž o fotografování ZDARMA Připravil jsem pro vás soutěž o svatební fotografování ZDARMA. Hrajte o celodenní fotografování zdarma a nebo se slevou až 50 %. Mám pro vás připraveno 5 otázek, které jsou zaměřené na naší firmu a služby s ní spojené. Veškeré odpovědi se dají dohledat na našich webových stránkách. První cena je celodenní fotografování zdarma, balíček obsahuje totéž”
(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
licamann
Lukáš Černý - Svatební a portrétní fotograf
Lukáš Černý PRO

Foto a video - Region Děčín
1

“Soutěž o fotografování ZDARMA Připravil jsem pro vás soutěž o svatební fotografování ZDARMA. Hrajte o celodenní fotografování zdarma a nebo se slevou až 50 %. Mám pro vás připraveno 5 otázek, které jsou zaměřené na naší firmu a služby s ní spojené. Veškeré odpovědi se dají dohledat na našich webových stránkách. První cena je celodenní fotografování zdarma, balíček obsahuje totéž”
(Před 11 měsíci)

Termín volný ještě mám. Jsem fotograf ze severních Čech blíže město Děčín ale fotografuji po celé České republice. Mohu nabídné své služby. Fotografické ukázky najdete jak na mém profilu tak i na webových stránkách. Máme mnoho doplňkový služeb, možnost vyrábět fotografie na fotopapír, plátno nebo jako fotoknihu přímo u nás.
19. lis 2015 v 11:13  •  www.lukascerny.eu  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 4 týdny)

Dobrý den, podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Věnujeme se jak fotografování, tak i natáčení svateb.

Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
19. lis 2015 ve 20:10  •  www.4eyes.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
camperses (27 r.)
4
Registrovala se 18. září 2014 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků a 4 alba. Má 1 přítele. Trojanovice, Region Vsetín.
  • Svatba byla 1. srpna 2015
    Trojanovice, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
camperses (27 r.)
4
Registrovala se 18. září 2014 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků a 4 alba. Má 1 přítele. Trojanovice, Region Vsetín.
  • Svatba byla 1. srpna 2015
    Trojanovice, Česká republika
 Já mohu vřele doporučit pana Senčáka, který fotil naši svatbu (viz. galerie). Cenově je velice dostupný, fotí srdcem a taky se tak chová - je milý a velmi vstřícný. Mohu říct, že ještě před svatbou, při svatbě, ale i po svatbě s ním byla naprosto perfektní komunikace. Dělal vše pro nás, vlastně i nadstandard a to bez příplatku!
28. pro 2015 v 18:21  •  Svatba byla v srpnu 2015  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “vkladaj max. 3 kusy fotografií”
23. bře ve 13:15 • fotoallin