Fotograf Brno okolí 17.6.2017?

Sháním fotografa na 17.6.2017 Brno okolí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný. Nabídku posílám do SZ S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, jsem přímo z Brna a termín mám zatím volný. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávu, prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. :) Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda zaznamenám Vaši svatbu od ranních příprav po noční veselí. Na mých webových stránkách najdete všechny informace mé nabídky a hlavně portfolio. Doufám, že se budou fotky líbit! Jsem přímo z Brna. S pozdravem Vaše fotografka Kateřina Šejvlová
Odpovědět
Profilova fotka
Mám volno a rád přijedu 8-) Omrkněte stránky a mějte se skvěle! Petr
Odpovědět
Profilova fotka
@terezia10 Dobrý den Terko, Váš termín mám prozatím volný a v Brně fotím docela často. Budu rád, pokud byste si našla čas a podívala se na mé fotografie. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v případě, že Vás moje fotky oslovují, rád nabídnu svoje služby. Neváhejte mne kontaktovat. :-) Děkuji. S pozdravem, Zbyněk Zálešák
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobry den, termin mam volny a rad Vam jej nabidnu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ. Přeji hezký večer. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme také zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Více info zasíláme do zpráv. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem svatební fotograf přímo z Brna :) Termín mám volný a rád Vám jej nabídnu. Přikládám pár fotografií pro představu o mé tvorbě. S přáním pěkného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?