Fotograf Brno a okolí 5.9.2015

Profilova fotka
Dobrý den, hledáme fotografa/fotografku s dobrými nápady a chutí prožít s námi skrz fotoaparát náš svatební den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maximys Dobrý den, mohu doporučit z okolí Brna Terezu Vítovou (photobyteresa.cz), třeba by Vás její práce oslovila. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den přeji, ráda Vám nabídnu své služby :-) . Fotím svatby tvůrčím způsobem. Vyhledávám hlavně momenty plné emocí. Posílám pár fotografií jako příklad a ceník zasílám do zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád s Vámi vymyslím nějaké zajímavé fotky :-) Tedy - mám volno, jsem z Brna a více fotografií aktuálně naleznete na facebookovém profilu. V případě zájmu rád poskytnu více informací. Hezký den, Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zdokumentovat vaši svatbu. s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín Vaší svatby máme ještě volný :) a jsme přímo z Brna. Jsme rádi, když se můžeme stát součástí něčeho tak velkého jako je svatební den. :) Dovolím si Vám zaslat i interní zprávu. Budeme moc rádi, když se prozatím podíváte na naše webovky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobnosti ke svatebním balíčkům. Budeme se těšit. Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme v současnosti volný a rádi za Vámi dojedeme. Koukněte k nám na web, kde naleznete informace o nás a naší tvorbě. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný, jsme z Kroměříže a v Brně fotíme poměrně pravidelně. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Více informací (ceny, fotobalíčky, termíny) a fotek najdete na našem facebooku a webu. Pokud se Vám bude náš styl focení líbit, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych se nabídla s volným termínem. Mrkněte na web a profil, jestli Vám můj styl sedne.. do Brna cestu neúčtuji. S pozdravem, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám váš termín volný, pokud vás má práce osloví neváhejte kontaktovat :) Hezký večer Lucie M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, sme z Brna, fotíme vo dvojici a chuti aj nápadov máme dostatok :-) Skúste pozrieť na galérie svadieb či referencie na našom webe. Zdravia Lucia a Marek
Odpovědět
Profilova fotka
I my máme volno. Podrobnější informace i ukázy najdete na mém webu. Mějte se krásně. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také přidávám svou nabídku. Více fotografií a ceník na webu. Rád s Vámi proberu možnosti fotografických služeb dle Vašich požadavků. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Hezké dny přeje Radek
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete. Pokud je zájem novomanželů natáčíme i video. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek <3 Více info do zprávy :-) K&J
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Sice nejsem z Brna, ale není problém kamkoliv dojet. Při objednání balíčku "Medium", "Top", nebo "Extreme" z ceníku na mých stránkách, bych si neúčtoval cestovné. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer! Přidávám se s nabídkou svých služeb. Rád s Vámi prožiju Váš významný den!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?