Fotograf, Brno, 7. 9. 2019

Dobrý den, hledáme fotografa/fotografku, který by zdokumentoval celý náš den od rána do večera. Prosím rovnou i s cenou, max. 10 tisíc. Děkuji :)
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný, do udávané ceny se vejdu, Brno nedaleko a pokud se Vám bude líbit moje práce, rád Vaši svatbu nafotím. Víc informací posílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a moc ráda přijedu Vám svatbu nafotit. Více informací zasílám v soukromé zprávě. Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
@slukouska Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
@slukouska Dobrý den, rád nabídnu své služby. Jarda Jelínek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i naše služby. Pokud by vás a nastávající oslovil styl naší práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Jinak všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. Jsme o kousek nad vaším cenovým limitem, ale třeba se rozhodnete, že to za to stojí. Díky a mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujme me portfolio, rad se s Vami domluvim na spolupraci:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své fotografické služby. Jsem profesionální fotografka z Prahy, s klienty mám přátelský vztah a fotografování je nejen moje práce, ale i vášeň. Pokud by Vás zajímalo mé portfolio, mrkněte na mou webovou stránku. Přeji krásný den a hodně štěstí ve výběru. Simona
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím vysokou kvalitu, která nepřekročí 12 000 kč za 12 hodin fotografování, 300-350 ks upravených fotek na flash, tisk 30ks lesklých, nebo matných fotografií 13x18 cm + krátké video. Mám i levnější varianty od 6 000 kč. Jezdíme ve dvou, já a asistentka asi do 150km od Uherského Hradiště. Fotím Nikonem D850 + špičkové objektivy.
Odpovědět
Profilova fotka
. Krásný den, ve Vámi uvedený termín mám ve svém kalendáři zatím volné místo a bude mi ctí zachytit Váš den do věčné vzpomínky. Veškeré důležité informace i ukázku práce najdete na mém webu. Těším se na Vaši odpověď a případné osobní setkání. S přátelským pozdravem, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, s cenou se vejdeme i když z Brna nejsem. Běžně nabízím cca 8 hodin focení a na většině svateb se tím pokrylo veškeré dění. Ale dá se domluvit i individuálně podle vašeho harmonogramu dne. Nebojte se říct si svoji představu a plány. Ukázky najdete na webu, FB stránce a také zde na profilu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?