Fotograf Brno 3.9. / 4.9.2017

Dobry den, Hledam fotografa na parove svatebni foceni. Protoze svatba samotna bude jenom kratky obed pro nejblizsi rodinu (s vekovym prumerem 60+), radi bychom si doprali svatebni foceni v paru uplne mimo svatbu a unavu s ni spojenou :-) takze nejlepe v nedeli nebo pondeli Dekuji za nabidky!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotografie líbit, velice rád Vám budu k dispozici. Moji práci najdete na stránkách spolu s dalšími detaily. Jelikož ale Vaše focení nebude standardní, tak i cena bude jiná než co jde najít na stránkách. V případě zájmu mě kontaktujte a vše spolu můžeme probrat. Přeji hezký den. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád budu k dispozici. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, termin mam zatim jeste volny a rad Vam jej nabidnu.
Odpovědět
Profilova fotka
To je bezva nápad :) Mohl bych v pondělí 4.9., mrkněte kdyžtak ke mě na web, nebo na profil tady na beremku a když se vám styl fotek bude líbit, můžeme se domluvit, neměl bych žádný problém tomu focení věnovat třeba i celý den a odjet v podstatě kamkoliv kde se vám to bude líbit ;) Obecně dávám spíš přednost přirozenosti než pózování.
Odpovědět
Profilova fotka
@malasvetluska Dobrý večer, pokud vás má práce zaujme, není problém se domluvit na vámi preferovaném termínu i místě. Veškeré informace mám uvedené na www. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem přímo z Brna, pokud Vás mé ukázky zaujmou, napište mi :) Šárka
Odpovědět
Dobrý den, pokud se vám budou líbit moje fotky tak mi určitě napište ! :) Přeju krásnej den, Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a velmi rád nafotím Váši svatbu. Více najdete na mém profilu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, myslím, že to je fajn přístup...v klidu, pohodě a bez stresu a jen vy dva :-). Moc rád se focení v tomhle pojetí budu účastnit, tak pokud by Vás zaujaly fotografie, stačí říct... Standa Matou
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Pokud budete mít zájem, tak napište - rádi vám svatbu nafotíme + video také umíme. Hezký den M+K
Odpovědět
Profilova fotka
@malasvetluska Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?