Fotograf Brno 28.5.2016

Ahoj všem, bohužel jsme kvůli špatné komunikaci na poslední chvíli přišli o fotografa... jsem z toho špatná :-( nemáte nějaký tip?? Důležitá je pro nás kvalita, ne cena..
Odpovědět
Profilova fotka
@nika5555 Dobrý den, rád nafotím Vaší svatbu, termín 28. května mám volný. Nabídku jsem Vám zaslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
@nika5555 Dobrý večer, Váš termín mám volný, budu ráda, pokud mi napíšete na mail, svatební fotky k vidění na webu a blogu :-) Krásný večer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do Brna jezdím rád. Termín volný. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný, posílám nabídku do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, ráda nafotím Vaší svatbu. Termín 28.5 mám ještě volný. A slevu 20% (Last Minute) Více na webu. Nebo na čísle. S pozdravem, Daria Efremenko
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer! Váš termín mám zatím ještě volný. Svatby fotím po celé ČR a rád se za Vámi do Brna vypravím. Na mých stránkách najdete mou tvorbu i nabídku s cenami. Přeji příjemné vybírání! Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
@nika5555 Dobrý večer, termín mám volný a do Brna kousek - fotím tam pravidelně. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se! ;) Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokus Vás zaujmou mé práce, stačí napsat. S přáním pěkného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám také nabídul své služby. Více info zasílám do sz. Přeji krásný den S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@nika5555 Dobrý večer, nemusíte být nešťastná. Pevně věřím, že toho pravého fotografa naleznete. Napsalo zde jich již více než dost. Přesto si dovolím přiložit doporučení na manželskou dvojici Martina & Lindu @marlinphoto Už jsem to tady jednou v minulosti zmiňoval. Perfektně se doplňují. Tím že fotí ve dvou, dokáží zachytit okamžik z různých úhlů, což považuji za výhodu spolu s rozdílnými pohledy na svět. Což v té fotografii zcela jistě vyzní. Třeba by Vás jejich práce oslovila. Hezký večer. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a velice rád Váš den nafotím. Nabídku zasílám zprávou.
Odpovědět
@beautyfoto Krásná práce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme také ještě volný. Jsme z Brna a rádi budeme součástí vašeho svatebního dne :-) Do vaší interní pošty vám zasílám cenovou nabídku. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?