Menu Forum

Fotograf Brno 26.9.2015-mate jeste volny termin?

23. bře 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
katkaprochi
1
Registrovala se 3. června 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katkaprochi
1
Registrovala se 3. června 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobry den, hledame fotografa na celodenni foceni na svatbu 26.9.2015 v Brne. Nase predstava je hlavne zachyceni emoci jak nasich, tak i nasich hostu. Jedna se o vetsi svatbu (75 lidi). Chteli bychom jiz zachytit ranni pripravy, obrad a taky i zacatek zabavy (tim padem minimalne 12 hodin foceni).
V Brne jeste o foceni predstavu nemame, jedinym jasnym je mit fotky i s vyhledem na Spilberk a panorama Brna ;)
Dekujeme za nabidky a budeme se tesit na spolupraci
3. čer 2015 v 11:59  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
matousbarta (32 r.)
Matouš Bárta - fotograf
Matouš Bárta PRO

Foto a video - Region Brno
5
fotoportrét
fotoportrét
matousbarta (32 r.)
Matouš Bárta - fotograf
Matouš Bárta PRO

5
 Dobrý den, termín mám volný a budu rád podíváte-li se na mé portfolio.
1. črc 2015 v 00:00  •  www.matousbarta.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
malinaphoto (28 r.)
Vítězslav Malina - fotograf
Vítězslav Malina PRO

40

“Trochu inspirace z Jižních Čech... Skvělá restaurace, zřícenina, staveniště, bludiště a podkova. Všude by se mi líbilo nafotit vám svatbu! http://malinaphoto.cz/blog/nevim-jestli-se-tu-delaji-svatby-ale-bylo-by-to-bozi”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
malinaphoto (28 r.)
Vítězslav Malina - fotograf
Vítězslav Malina PRO

40

“Trochu inspirace z Jižních Čech... Skvělá restaurace, zřícenina, staveniště, bludiště a podkova. Všude by se mi líbilo nafotit vám svatbu! http://malinaphoto.cz/blog/nevim-jestli-se-tu-delaji-svatby-ale-bylo-by-to-bozi”
(Dnes)

@blahowicz Tohle vlákno je rok starý, 24.9.2015 asi volno nemáte ;) Úplně jsem na to koukal co to tady vyskočilo a kdo že to má svatbu v pondělí :D
24. únor 2016 v 15:30  •  www.malinaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv.

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography
3. čer 2015 ve 12:09  •  www.marlin-photo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
linnettephotography
Linnette Photography
Nikola Bruncová PRO

Foto a video - Region Praha
1

“Celou svatbu Gabči a Michala najdete na mém blogu: https://www.linnette.cz/blog/svatba-gabca-michal/ Přeji hezký den, Vaše Linnette”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
linnettephotography
Linnette Photography
Nikola Bruncová PRO

1

“Celou svatbu Gabči a Michala najdete na mém blogu: https://www.linnette.cz/blog/svatba-gabca-michal/ Přeji hezký den, Vaše Linnette”
(Před 2 lety)

Dobrý den, Váš termín mám v tuto chvíli zatím volný. Velmi ráda zachytím Váš jedinečný den. Moc ráda zachycuji emoce a momenty, fotím lidi takoví, jací opravdu jsou. Podívejte se na můj web, najdete tam více informací o mně i mé tvorbě. Pro ceník mne neváhejte kontaktovat do zpráv či na e-mail, velmi ráda Vám jej zašlu. Přeji hezký den, fotografka Nikola
3. čer 2015 ve 12:23  •  www.linnette.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
berghauer
Jan Berghauer
Jan Berghauer PRO

fotoportrét
fotoportrét
berghauer
Jan Berghauer
Jan Berghauer PRO

Dobrý den,
tento termín mám volný a byť nejsem z regionu, rád případně dorazím.
Pro více informací se nezdráhejte zavolat či napsat.
Rád Vám pošlu další ukázky své práce, resp. proberu možnosti a ceny..

Pěkný den a klidné přípravy!
Jan Berghauer
3. čer 2015 ve 12:26  •  goo.gl/photos/hmjdrbadzs4ra8f98  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vlastajachimphotography (44 r.)
Vlasta Jáchim Studio
Vlastimil JÁCHIM PRO

Foto a video - Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
vlastajachimphotography (44 r.)
Vlasta Jáchim Studio
Vlastimil JÁCHIM PRO

Foto a video - Region Znojmo
 Dobrý den, posílám vám nabídku do pošty, hezký den Vlasta Jáchim
3. čer 2015 ve 12:49  •  vlastajachim.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
74

“Pripravil jsem pro kolegy/kolegyne fotografy/fotografky dvoudenni workshop se zamerenim na upravy fotografii v Adobe Lightroom a celkove svatebni workflow. Pokud byste meli zajem zdokonalit se ve svem svatebnim fotografovani, staci mrknout na muj web (v sekci blog), nebo na muj FB. Primy odkaz sem bohuzel nesmim vlozit. V pripade dotazu mi staci napsat, Honza”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
74

“Pripravil jsem pro kolegy/kolegyne fotografy/fotografky dvoudenni workshop se zamerenim na upravy fotografii v Adobe Lightroom a celkove svatebni workflow. Pokud byste meli zajem zdokonalit se ve svem svatebnim fotografovani, staci mrknout na muj web (v sekci blog), nebo na muj FB. Primy odkaz sem bohuzel nesmim vlozit. V pripade dotazu mi staci napsat, Honza”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den Katko, Váš termín mám volný.

Mé svatební portfolio naleznete buď zde na beremese, nebo v odkazu pod tímto textem.

S pozdravem, Honza.
3. čer 2015 ve 13:00  •  www.honzajezdik.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

14
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

14
 Dobrý den,

také mám Váš termín zatím volný ;)

Přeji hezký den

Vratislav Jenšík
3. čer 2015 v 18:07  •  www.vratislavjensik.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Dobrý den,

termín máme ještě volný a jsme přímo z Brna. Dovolím si vám napsat i soukromou zprávičku. Prozatím se klidně podívejte na náš web. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobný popis jednotlivých svatebních fotobalíčků.

Budeme se těšit

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
3. čer 2015 v 18:27  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

9

“Hanička + Pede, 29.7.2017, Luže https://vimeo.com/228018603”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

9

“Hanička + Pede, 29.7.2017, Luže https://vimeo.com/228018603”
(Před 2 týdny)

Dobrý den, váš termín máme také zatím volný a rádi vám nabídneme naše služby. Jsme z Brna, ceník zasíláme do vaší interní pošty.

Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
3. čer 2015 ve 21:30  •  www.4eyes.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (32 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (32 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

Váš termín máme prozatím volný. V Brně fotíme poměrně často (jsme z Kroměříže). Více informací o nás, svatební balíčky a jejich ceny, naši aktuální fototvorbu najdete na našem facebooku. Web právě aktualizujeme. Pokud by Vás naše práce zaujala, ozvěte se ;)

Filip a Linda
4. čer 2015 v 07:37  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Fórum nie je určené pre slovenských Profesionálov”
4. čer 2015 ve 14:50 • beatahrbackova
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
 Dobrý den, tento termín mám volný. Budu ráda když se podíváte i na mé ostatní fotografie na webu. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.
5. čer 2015 ve 23:06  •  www.oakphotography.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mzfoto (39 r.)
Markéta Zelenková
Markéta Zelenková PRO

39
fotoportrét
fotoportrét
mzfoto (39 r.)
Markéta Zelenková
Markéta Zelenková PRO

39
 Pěkný den Katko,

moc zdravím z Brna emoticon. Do interní pošty Vám posílám nějaké info emoticon.
7. čer 2015 ve 22:00  •  www.mzfoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

39

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

39

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
dovolím si také nabídnout své služby. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího zaujal styl mé práce, ukázky najdete na stránkách pod čarou, moc rád si s vámi naplánuji nezávaznou předsvatební schůzku. Na ní vše probereme, seznámíme se a nafotíme v rámci balíčku několik předsvatebních fotografií.
Na vaší svatbu jsem schopen dodat profesionální fotobudku s rychlým tiskem (16s), máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé).

Díky za váš čas, třeba se setkáme na schůzce Mikuláš Křepelka
8. čer 2015 v 08:18  •  www.weddingsphoto.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
8. čer 2015 ve 14:47 • michalfojt
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 1 rokem)

@katkaprochi jsem Vám k službám. ráda dojedu.
8. čer 2015 ve 20:26  •  www.khiria.com  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
9. čer 2015 v 11:20 • anetacoufalova
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

Dobrý den, poslali jsem Vám zprávu do interní pošty.

Pěkný den Kamila&Jan
10. čer 2015 v 08:40  •  www.creativelove.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra a fotografií svoje kontaktné údaje”
10. čer 2015 ve 22:59 • studio16cz
fotoportrét
fotoportrét
petradum (47 r.)
Registrovala se 5. května 2015 na mojasvadba.sk. Přidala 46 příspěvků a 2 články. Má 6 přátel. Region Bratislava.
  • Svatba byla 22. října 2015
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
petradum (47 r.)
Registrovala se 5. května 2015 na mojasvadba.sk. Přidala 46 příspěvků a 2 články. Má 6 přátel. Region Bratislava.
  • Svatba byla 22. října 2015
    Slovensko
 @jensik Dobrý deň, chcem Vás poprosiť do budúcna, aby ste do fóra pridávali max. 3 fotografie. Chceme, aby diskusie boli čo najviac prehľadné, aby každý hneď našiel to, čo potrebuje. A budeme, samozrejme, radi ak sa na tom budete podieľať spolu s nami emoticon
s pozdravom
4nets team
12. čer 2015 ve 14:00  •  Svatba byla v říjnu 2015  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dabl19
Tomas Wolf Photographer
Tomáš Wolf PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dabl19
Tomas Wolf Photographer
Tomáš Wolf PRO

1
 Dobrý den, dovolím si nabídnout své služby. Rád Vám svatbu nafotím. Veškeré informace v mém profilu a zejména na webu.
spamovat diskuzi obrázky nehodlámemoticon
Těším se na spolupráci
Tomáš Wolf
29. čer 2015 ve 21:59  •  www.tomaswolf.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beatahrbackova
Registrovala se 6. března 2014 na mojasvadba.sk. Přidala 44 příspěvků a 1 album. Region Bratislava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
beatahrbackova
Registrovala se 6. března 2014 na mojasvadba.sk. Přidala 44 příspěvků a 1 album. Region Bratislava.
  • Neví, kdy bude svatba
 Písala som Vám pred časom správu s ponukou. Vidím ju ako neotvorenú. Tak ak ešte fotografa náhou nemáte, skúste pozrieť, či sa vám moje fotky páčia. Prajem pekný deň.
30. čer 2015 v 10:16  •  To se mi líbí
8. črc 2015 v 08:31 • xmirkax
fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (31 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (31 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 2 lety)

A ode mne zprávu nemáte, protože jak vidno těch fotografů už bylo tak akorát dost :D Přeji hlavně ať se Vám nejen ve svatební den vše daří a máte krásné vzpomínky.
Lukáš
26. črc 2015 ve 23:22  •  www.dvakratano.cz  •  To se mi líbí
27. črc 2015 ve 23:23 • dortmy
fotoportrét
fotoportrét
blahowicz
Blahowicz Foto
Hana Blahová PRO

Foto a video - Region Prostějov
2
fotoportrét
fotoportrét
blahowicz
Blahowicz Foto
Hana Blahová PRO

Foto a video - Region Prostějov
2
 Dobry den Váš terminek mam zatim volny emoticon

Pokud Vás má prace zaujala -napište, jsem Vám k dispozici - neni pro mne problem kamkoliv dojet.
Osobni schuzka v místě obřadu a smlouva samozřejmostí. emoticon

Preji klidné a pohodové připravy
S přátelským pozdravem Blahová
24. únor 2016 ve 12:15  •  www.blahowicz.g6.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (39 r.)
Svatební fotograf Olomouc. FOTO + VIDEO klipy AMAKA
Martin a Katka Adamcovi PRO

Foto a video - Region Olomouc
2

“STAČÍ VÁM JEN MÁLO FOTEK? Je to na vás, každopádně na pracnost to má vliv jen z pohledu zpracování. Pokud chce fotograf dosáhnout co nejlepšího výsledku, tak vždy musí jít do toho naplno tak, abyste vy pak vybrali těch vašich TOP 200 fotek. Hlavně kvalitní reportáží neuvěřitelně narůstá počet snímků, proto z celého dne předáváme běžně kolem 1000 ks zpracovaných”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (39 r.)
Svatební fotograf Olomouc. FOTO + VIDEO klipy AMAKA
Martin a Katka Adamcovi PRO

Foto a video - Region Olomouc
2

“STAČÍ VÁM JEN MÁLO FOTEK? Je to na vás, každopádně na pracnost to má vliv jen z pohledu zpracování. Pokud chce fotograf dosáhnout co nejlepšího výsledku, tak vždy musí jít do toho naplno tak, abyste vy pak vybrali těch vašich TOP 200 fotek. Hlavně kvalitní reportáží neuvěřitelně narůstá počet snímků, proto z celého dne předáváme běžně kolem 1000 ks zpracovaných”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den, ano máme volný termín... AMAKA
24. únor 2016 ve 20:47  •  www.svatebni-fotos.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarka_hasara
Šárka Hasara wedding portfolio
Šárka Hasara PRO

7

“Hledáte svatebního fotografa? Koukněte ke mně do portfólia, nebo na webové stránky: http://sarkahasara.wix.com/wedding Lokace Brno a okolí. Ceník do zpráv.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sarka_hasara
Šárka Hasara wedding portfolio
Šárka Hasara PRO

7

“Hledáte svatebního fotografa? Koukněte ke mně do portfólia, nebo na webové stránky: http://sarkahasara.wix.com/wedding Lokace Brno a okolí. Ceník do zpráv.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
koukněte i na mé fotografieemoticon
24. únor 2016 ve 23:24  •  http://sarkahasara.wix.com/wedding  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “vkladaj max. 3 kusy fotografií”
1. bře 2016 v 10:48 • kadrapro
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer,

pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální

Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
2. bře 2016 ve 23:44  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotoallin
Allin foto
PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
3

“Novinkou u nás je možnost si zapůjčit INSTAX WIDE, se kterým budete mít fotky ihned, jako s legendárním Polaroidem! Můžete si jej vypůjčit nejen na slavnostní okamžiky, ale klidně i na výlet. :) Napište si o něj!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
fotoallin
Allin foto
PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
3

“Novinkou u nás je možnost si zapůjčit INSTAX WIDE, se kterým budete mít fotky ihned, jako s legendárním Polaroidem! Můžete si jej vypůjčit nejen na slavnostní okamžiky, ale klidně i na výlet. :) Napište si o něj!”
(Před 1 rokem)

Hezký den, nabízím svatební focení. Mám několik balíčku, ale např. celodenní focení i s fotokoutkem tzn. 13 hodin vychází na 9000,-. Jsem z Frenštátu, Brno není problém. Mám spoustu nápadů a foto rekvizit.
Mrkněte na můj facebook Allin Foto
23. bře 2016 ve 12:19  •  www.allinfoto.cz  •  To se mi líbí