Fotograf Brno 26.9.2015-mate jeste volny termin?

Dobry den, hledame fotografa na celodenni foceni na svatbu 26.9.2015 v Brne. Nase predstava je hlavne zachyceni emoci jak nasich, tak i nasich hostu. Jedna se o vetsi svatbu (75 lidi). Chteli bychom jiz zachytit ranni pripravy, obrad a taky i zacatek zabavy (tim padem minimalne 12 hodin foceni). V Brne jeste o foceni predstavu nemame, jedinym jasnym je mit fotky i s vyhledem na Spilberk a panorama Brna ;) Dekujeme za nabidky a budeme se tesit na spolupraci
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám v tuto chvíli zatím volný. Velmi ráda zachytím Váš jedinečný den. Moc ráda zachycuji emoce a momenty, fotím lidi takoví, jací opravdu jsou. Podívejte se na můj web, najdete tam více informací o mně i mé tvorbě. Pro ceník mne neváhejte kontaktovat do zpráv či na e-mail, velmi ráda Vám jej zašlu. Přeji hezký den, fotografka Nikola
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a byť nejsem z regionu, rád případně dorazím. Pro více informací se nezdráhejte zavolat či napsat. Rád Vám pošlu další ukázky své práce, resp. proberu možnosti a ceny.. Pěkný den a klidné přípravy! Jan Berghauer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám vám nabídku do pošty, hezký den Vlasta Jáchim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Katko, Váš termín mám volný. Mé svatební portfolio naleznete buď zde na beremese, nebo v odkazu pod tímto textem. S pozdravem, Honza.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám Váš termín zatím volný ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme ještě volný a jsme přímo z Brna. Dovolím si vám napsat i soukromou zprávičku. Prozatím se klidně podívejte na náš web. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobný popis jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme také zatím volný a rádi vám nabídneme naše služby. Jsme z Brna, ceník zasíláme do vaší interní pošty. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme prozatím volný. V Brně fotíme poměrně často (jsme z Kroměříže). Více informací o nás, svatební balíčky a jejich ceny, naši aktuální fototvorbu najdete na našem facebooku. Web právě aktualizujeme. Pokud by Vás naše práce zaujala, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný. Budu ráda když se podíváte i na mé ostatní fotografie na webu. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den Katko, moc zdravím z Brna :-). Do interní pošty Vám posílám nějaké info :-).
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si také nabídnout své služby. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího zaujal styl mé práce, ukázky najdete na stránkách pod čarou, moc rád si s vámi naplánuji nezávaznou předsvatební schůzku. Na ní vše probereme, seznámíme se a nafotíme v rámci balíčku několik předsvatebních fotografií. Na vaší svatbu jsem schopen dodat profesionální fotobudku s rychlým tiskem (16s), máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé). Díky za váš čas, třeba se setkáme na schůzce Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@katkaprochi jsem Vám k službám. ráda dojedu.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, poslali jsem Vám zprávu do interní pošty. Pěkný den Kamila&Jan
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@jensik Dobrý deň, chcem Vás poprosiť do budúcna, aby ste do fóra pridávali max. 3 fotografie. Chceme, aby diskusie boli čo najviac prehľadné, aby každý hneď našiel to, čo potrebuje. A budeme, samozrejme, radi ak sa na tom budete podieľať spolu s nami :) s pozdravom 4nets team
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout své služby. Rád Vám svatbu nafotím. Veškeré informace v mém profilu a zejména na webu. spamovat diskuzi obrázky nehodlám:-) Těším se na spolupráci Tomáš Wolf
Odpovědět
Profilova fotka
Písala som Vám pred časom správu s ponukou. Vidím ju ako neotvorenú. Tak ak ešte fotografa náhou nemáte, skúste pozrieť, či sa vám moje fotky páčia. Prajem pekný deň.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a budu rád podíváte-li se na mé portfolio.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
A ode mne zprávu nemáte, protože jak vidno těch fotografů už bylo tak akorát dost :D Přeji hlavně ať se Vám nejen ve svatební den vše daří a máte krásné vzpomínky. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Profilova fotka
Dobry den Váš terminek mam zatim volny :) Pokud Vás má prace zaujala -napište, jsem Vám k dispozici - neni pro mne problem kamkoliv dojet. Osobni schuzka v místě obřadu a smlouva samozřejmostí. ;-) Preji klidné a pohodové připravy S přátelským pozdravem Blahová
Odpovědět
Profilova fotka
@blahowicz Tohle vlákno je rok starý, 24.9.2015 asi volno nemáte ;) Úplně jsem na to koukal co to tady vyskočilo a kdo že to má svatbu v pondělí :D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ano máme volný termín... AMAKA
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte i na mé fotografie:)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?