Menu Forum

Fotograf Brno 26.9.2015-mate jeste volny termin?

23. bře 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
katkaprochi
1
Registrovala se 3. června 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katkaprochi
1
Registrovala se 3. června 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobry den, hledame fotografa na celodenni foceni na svatbu 26.9.2015 v Brne. Nase predstava je hlavne zachyceni emoci jak nasich, tak i nasich hostu. Jedna se o vetsi svatbu (75 lidi). Chteli bychom jiz zachytit ranni pripravy, obrad a taky i zacatek zabavy (tim padem minimalne 12 hodin foceni).
V Brne jeste o foceni predstavu nemame, jedinym jasnym je mit fotky i s vyhledem na Spilberk a panorama Brna ;)
Dekujeme za nabidky a budeme se tesit na spolupraci
3. čer 2015 v 11:59  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
matousbarta (31 r.)
Matouš Bárta - fotograf
Matouš Bárta PRO

Foto a video - Region Brno
5
fotoportrét
fotoportrét
matousbarta (31 r.)
Matouš Bárta - fotograf
Matouš Bárta PRO

5
 Dobrý den, termín mám volný a budu rád podíváte-li se na mé portfolio.
1. črc 2015 v 00:00  •  www.matousbarta.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
malinaphoto (27 r.)
Vítězslav Malina - fotograf
Vítězslav Malina PRO

19

“Něco nového na našich webovkách, retro styl na přehradě :) http://www.malovanyobrazek.com/svatby/terka-michal-brno-retrosvatba”
(Před 1 týdnem)

fotoportrét
fotoportrét
malinaphoto (27 r.)
Vítězslav Malina - fotograf
Vítězslav Malina PRO

19

“Něco nového na našich webovkách, retro styl na přehradě :) http://www.malovanyobrazek.com/svatby/terka-michal-brno-retrosvatba”
(Před 1 týdnem)

@blahowicz Tohle vlákno je rok starý, 24.9.2015 asi volno nemáte ;) Úplně jsem na to koukal co to tady vyskočilo a kdo že to má svatbu v pondělí :D
24. únor v 15:30  •  www.malinaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv.

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography
3. čer 2015 ve 12:09  •  www.marlin-photo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
linnettephotography
Linnette Photography
Nikola Bruncová PRO

Foto a video - Region Praha
1

“Celou svatbu Gabči a Michala najdete na mém blogu: https://www.linnette.cz/blog/svatba-gabca-michal/ Přeji hezký den, Vaše Linnette”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
linnettephotography
Linnette Photography
Nikola Bruncová PRO

1

“Celou svatbu Gabči a Michala najdete na mém blogu: https://www.linnette.cz/blog/svatba-gabca-michal/ Přeji hezký den, Vaše Linnette”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, Váš termín mám v tuto chvíli zatím volný. Velmi ráda zachytím Váš jedinečný den. Moc ráda zachycuji emoce a momenty, fotím lidi takoví, jací opravdu jsou. Podívejte se na můj web, najdete tam více informací o mně i mé tvorbě. Pro ceník mne neváhejte kontaktovat do zpráv či na e-mail, velmi ráda Vám jej zašlu. Přeji hezký den, fotografka Nikola
3. čer 2015 ve 12:23  •  www.linnette.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
berghauer
Jan Berghauer
Jan Berghauer PRO

fotoportrét
fotoportrét
berghauer
Jan Berghauer
Jan Berghauer PRO

Dobrý den,
tento termín mám volný a byť nejsem z regionu, rád případně dorazím.
Pro více informací se nezdráhejte zavolat či napsat.
Rád Vám pošlu další ukázky své práce, resp. proberu možnosti a ceny..

Pěkný den a klidné přípravy!
Jan Berghauer
3. čer 2015 ve 12:26  •  goo.gl/photos/hmjdrbadzs4ra8f98  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vlastajachimphotography
Vlasta Jáchim Studio
Vlastimil JÁCHIM PRO

Foto a video - Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
vlastajachimphotography
Vlasta Jáchim Studio
Vlastimil JÁCHIM PRO

Foto a video - Region Znojmo
 Dobrý den, posílám vám nabídku do pošty, hezký den Vlasta Jáchim
3. čer 2015 ve 12:49  •  vlastajachim.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

Dobrý den Katko, Váš termín mám volný.

Mé svatební portfolio naleznete buď zde na beremese, nebo v odkazu pod tímto textem.

S pozdravem, Honza.
3. čer 2015 ve 13:00  •  www.honzajezdik.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
 Dobrý den,

také mám Váš termín zatím volný ;)

Přeji hezký den

Vratislav Jenšík
3. čer 2015 v 18:07  •  www.vratislavjensik.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Dobrý den,

termín máme ještě volný a jsme přímo z Brna. Dovolím si vám napsat i soukromou zprávičku. Prozatím se klidně podívejte na náš web. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobný popis jednotlivých svatebních fotobalíčků.

Budeme se těšit

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
3. čer 2015 v 18:27  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den, váš termín máme také zatím volný a rádi vám nabídneme naše služby. Jsme z Brna, ceník zasíláme do vaší interní pošty.

Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
3. čer 2015 ve 21:30  •  www.4eyes.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

Váš termín máme prozatím volný. V Brně fotíme poměrně často (jsme z Kroměříže). Více informací o nás, svatební balíčky a jejich ceny, naši aktuální fototvorbu najdete na našem facebooku. Web právě aktualizujeme. Pokud by Vás naše práce zaujala, ozvěte se ;)

Filip a Linda
4. čer 2015 v 07:37  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Fórum nie je určené pre slovenských Profesionálov”
4. čer 2015 ve 14:50 • beatahrbackova
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
 Dobrý den, tento termín mám volný. Budu ráda když se podíváte i na mé ostatní fotografie na webu. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.
5. čer 2015 ve 23:06  •  www.oakphotography.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mzfoto (38 r.)
Markéta Zelenková
Markéta Zelenková PRO

38
fotoportrét
fotoportrét
mzfoto (38 r.)
Markéta Zelenková
Markéta Zelenková PRO

38
 Pěkný den Katko,

moc zdravím z Brna emoticon. Do interní pošty Vám posílám nějaké info emoticon.
7. čer 2015 ve 22:00  •  www.mzfoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
dovolím si také nabídnout své služby. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího zaujal styl mé práce, ukázky najdete na stránkách pod čarou, moc rád si s vámi naplánuji nezávaznou předsvatební schůzku. Na ní vše probereme, seznámíme se a nafotíme v rámci balíčku několik předsvatebních fotografií.
Na vaší svatbu jsem schopen dodat profesionální fotobudku s rychlým tiskem (16s), máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé).

Díky za váš čas, třeba se setkáme na schůzce Mikuláš Křepelka
8. čer 2015 v 08:18  •  www.weddingsphoto.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
8. čer 2015 ve 14:47 • michalfojt
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

@katkaprochi jsem Vám k službám. ráda dojedu.
8. čer 2015 ve 20:26  •  www.khiria.com  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
9. čer 2015 v 11:20 • anetacoufalova
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

Dobrý den, poslali jsem Vám zprávu do interní pošty.

Pěkný den Kamila&Jan
10. čer 2015 v 08:40  •  www.creativelove.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra a fotografií svoje kontaktné údaje”
10. čer 2015 ve 22:59 • studio16cz
fotoportrét
fotoportrét
petradum
Registrovala se 5. května 2015 na mojasvadba.sk. Přidala 37 příspěvků a 1 článek. Má 5 přátel. Region Bratislava.
  • Svatba byla 22. října 2015
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
petradum
Registrovala se 5. května 2015 na mojasvadba.sk. Přidala 37 příspěvků a 1 článek. Má 5 přátel. Region Bratislava.
  • Svatba byla 22. října 2015
    Slovensko
 @jensik Dobrý deň, chcem Vás poprosiť do budúcna, aby ste do fóra pridávali max. 3 fotografie. Chceme, aby diskusie boli čo najviac prehľadné, aby každý hneď našiel to, čo potrebuje. A budeme, samozrejme, radi ak sa na tom budete podieľať spolu s nami emoticon
s pozdravom
4nets team
12. čer 2015 ve 14:00  •  Svatba byla v říjnu 2015  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dabl19
Tomas Wolf Photographer
Tomáš Wolf PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dabl19
Tomas Wolf Photographer
Tomáš Wolf PRO

1
 Dobrý den, dovolím si nabídnout své služby. Rád Vám svatbu nafotím. Veškeré informace v mém profilu a zejména na webu.
spamovat diskuzi obrázky nehodlámemoticon
Těším se na spolupráci
Tomáš Wolf
29. čer 2015 ve 21:59  •  www.tomaswolf.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beatahrbackova
Registrovala se 6. března 2014 na mojasvadba.sk. Přidala 34 příspěvků a 1 album. Region Bratislava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
beatahrbackova
Registrovala se 6. března 2014 na mojasvadba.sk. Přidala 34 příspěvků a 1 album. Region Bratislava.
  • Neví, kdy bude svatba
 Písala som Vám pred časom správu s ponukou. Vidím ju ako neotvorenú. Tak ak ešte fotografa náhou nemáte, skúste pozrieť, či sa vám moje fotky páčia. Prajem pekný deň.
30. čer 2015 v 10:16  •  To se mi líbí
8. črc 2015 v 08:31 • xmirkax
fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

A ode mne zprávu nemáte, protože jak vidno těch fotografů už bylo tak akorát dost :D Přeji hlavně ať se Vám nejen ve svatební den vše daří a máte krásné vzpomínky.
Lukáš
26. črc 2015 ve 23:22  •  www.dvakratano.cz  •  To se mi líbí
27. črc 2015 ve 23:23 • dortmy
fotoportrét
fotoportrét
blahowicz
Blahowicz Foto
Hana Blahová PRO

Foto a video - Region Prostějov
2
fotoportrét
fotoportrét
blahowicz
Blahowicz Foto
Hana Blahová PRO

Foto a video - Region Prostějov
2
 Dobry den Váš terminek mam zatim volny emoticon

Pokud Vás má prace zaujala -napište, jsem Vám k dispozici - neni pro mne problem kamkoliv dojet.
Osobni schuzka v místě obřadu a smlouva samozřejmostí. emoticon

Preji klidné a pohodové připravy
S přátelským pozdravem Blahová
24. únor ve 12:15  •  www.blahowicz.g6.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (39 r.)
Svatební fotograf Olomouc. FOTO + VIDEO klipy AMAKA
Martin a Katka Adamcovi PRO

Foto a video - Region Olomouc
2

“Neostré a ostré snímky - Proč může mít profík mnohem větší "starosti" s ostrou fotkou, než když si doma fotíte mobilem? Souvisí to s velikostí snímače (tj. políčkem, které zaznamenává obraz). U mobilu je miniaturní a ostré je v podstatě vše, snímek ale často nemá takovou atmosféru a samozřejmě nemůže mít takovou kvalitu. Narozdíl od toho je zrcadlovka se snímačem”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (39 r.)
Svatební fotograf Olomouc. FOTO + VIDEO klipy AMAKA
Martin a Katka Adamcovi PRO

Foto a video - Region Olomouc
2

“Neostré a ostré snímky - Proč může mít profík mnohem větší "starosti" s ostrou fotkou, než když si doma fotíte mobilem? Souvisí to s velikostí snímače (tj. políčkem, které zaznamenává obraz). U mobilu je miniaturní a ostré je v podstatě vše, snímek ale často nemá takovou atmosféru a samozřejmě nemůže mít takovou kvalitu. Narozdíl od toho je zrcadlovka se snímačem”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den, ano máme volný termín... AMAKA
24. únor ve 20:47  •  www.svatebni-fotos.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarka_hasara
Šárka Hasara wedding portfolio
Šárka Hasara PRO

2

“Hledáte svatebního fotografa? Koukněte ke mně do portfólia, nebo na webové stránky: http://sarkahasara.wix.com/wedding Lokace Brno a okolí. Ceník do zpráv.”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
sarka_hasara
Šárka Hasara wedding portfolio
Šárka Hasara PRO

2

“Hledáte svatebního fotografa? Koukněte ke mně do portfólia, nebo na webové stránky: http://sarkahasara.wix.com/wedding Lokace Brno a okolí. Ceník do zpráv.”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den,
koukněte i na mé fotografieemoticon
24. únor ve 23:24  •  http://sarkahasara.wix.com/wedding  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “vkladaj max. 3 kusy fotografií”
1. bře v 10:48 • kadrapro
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

Dobrý večer,

pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální

Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
2. bře ve 23:44  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotoallin
Allin foto
PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
3

“Novinkou u nás je možnost si zapůjčit INSTAX WIDE, se kterým budete mít fotky ihned, jako s legendárním Polaroidem! Můžete si jej vypůjčit nejen na slavnostní okamžiky, ale klidně i na výlet. :) Napište si o něj!”
(Před 5 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
fotoallin
Allin foto
PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
3

“Novinkou u nás je možnost si zapůjčit INSTAX WIDE, se kterým budete mít fotky ihned, jako s legendárním Polaroidem! Můžete si jej vypůjčit nejen na slavnostní okamžiky, ale klidně i na výlet. :) Napište si o něj!”
(Před 5 měsíci)

Hezký den, nabízím svatební focení. Mám několik balíčku, ale např. celodenní focení i s fotokoutkem tzn. 13 hodin vychází na 9000,-. Jsem z Frenštátu, Brno není problém. Mám spoustu nápadů a foto rekvizit.
Mrkněte na můj facebook Allin Foto
23. bře ve 12:19  •  www.allinfoto.cz  •  To se mi líbí