Fotograf Brno 20.8.2020

Dobrý den, hledám šikovného fotografa/fotografku na focení svatby dne 20.8.2020 v Brně a okolí. Focení by bylo cca od 10:00 - 20:00 hodiny. Za všechny nabídky předem moc děkuji :)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád svatbu nafotím.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
Moc rád:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Brno je moje srdcovka a termín mám volný, tak moc ráda přijedu! Více informací zasílám v soukromé zprávě :-) Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi vyfotíme :) více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k plánované svatbě. Jsem přímo z Brna. Prosím podívejte se na můj web a když vás zaujme moje práce, kontaktujte mě pro více informací. S přáním pěkného dne Martin Vlček :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rezervace pro sezonu 2020 jsou v plném proudu a termíny se plní. Odkaz na mé webové stránky naleznete dole pod vloženou fotografií, budu rád za jejich shlédnutí. Pro podrobnosti ke svatebnímu focení mne prosím kontaktujte přes www stránky nebo tady v SZ. S pozdravem Honza Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, pokud se má práce bude líbit, rád budu k dispozici :) Hezký den Robin
Odpovědět
@nikimar Dobrý den, vámi zvolený termín mám stále volný a tak bych i já ráda přidala nabídku k nafocení vašeho svatebního dne. Více informací si Vám dovoluji zaslat do soukromé zprávy. Děkuji, přeji hezký zbytek úterý. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín 20.8.2020 mám volný jsem z Brna. Pokud Vás osloví moje ukázka, ráda nafotím Váš svatební den. Veškeré informace naleznete na mém webu. Pro více informací napište, mile ráda Vám zodpovím všechny dotazy. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, ráda vám svou práci také nabídnu :-) Osloví-li vás mé fotografie a styl, budu ráda, napište mi. Krásné svatební přípravy, Terka
Odpovědět
Profilova fotka
@nikimar Dobrý den, rad Vaši svatbu nafotím. Více posílám do Vaší soukromé pošty. Více informací najdete na webových stránkách pod tímto příspěvkem. Patrik a Radka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ s nabídkou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujme me portfolio, rad se s Vami domluvim na spolupraci. Mohu doporucit i kolegu kameramana, se kterym jsme sehrana dvojka. Hezky den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, váš termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Navíc jsem přímo z Brna. Napíši vám i soukromou zprávičku. Prozatím se můžete klidně kouknout na web, na kterém najdete kompletní portfolio. Pokud vás má práce zaujme, tak stačí jen písnout. Budu se těšit Lukáš #fotkapronevestu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vám svatbu nafotím. V Brně jsem jako doma. Fotím téměř výhradně reportážně, přirozený fotky bez pózování. Pokud by vám to vyhovovalo, tak koukněte do SZ, kam vám pošlu více info. Zdraví, Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, take se pridam s volnym terminem. Muzete kouknout na moje stranky, kde naleznete vse potrbne.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR, jsme z Brna. Ke svatebnímu focení nabízím párový předsvatební focení zdarma, je u nás taky možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda nabídnu v tomto termínu též své služby, mohu zajistit i kameramana s dronem a vizážistku. V případě zájmu o ceník nebo pro jakékoliv další informace se na mne neváhejte obrátit, Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
@nikimar Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Přeji hezký den Markéta
Odpovědět
JIŽ NENÍ AKTUÁLNÍ !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, moc rád Vám nabídnu svoje služby :) Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@nikimar Dobrý den slečno Niki, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, i já nabízím služby svatebního fotografa. Podívejte se na web a popřípadě se ozvěte. S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
obrý den, váš termín mám volný a velice rád vám nafotím vaši svatbu. Podívejte se na web a popřípadě mě napište. S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?