Fotograf Brno 20.8.2020

Zobraz úvodní příspěvek
Dobrý den, hledám šikovného fotografa/fotografku na focení svatby dne 20.8.2020 v Brně a okolí. Focení by bylo cca od 10:00 - 20:00 hodiny. Za všechny nabídky předem moc děkuji :)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku jsem vám poslala do zprávy
Odpovědět
Profilova fotka
✨ SPECIÁLNÍ NABÍDKA ✨ Chceme Vám pomoci zvládnout toto náročné období, a právě proto jsme se rozhodli dát 20% slevu na všechny balíčky všech svateb v tomto roce 2020. V případě zájmu Vám zašleme ceník. Opatrujte se, spolu to zvládneme 🧡
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, ráda bych vám nabídla volný termín. Ukázky fotek najdete na profilu a také na webu, včetně ceny.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, i já se připojíme s nabídkou služeb :) Ukázky celých svateb, kontakt i ceník naleznete na mých webových stránkách. Kačka 🐤
Odpovědět
Profilova fotka
Jsme duo svatebních fotografů, které uloví vaše vzpomínky. V případě zájmu Vám zašlu ceník, momentálně máme 20% slevu na všechny balíčky všech svateb v tomto roce 2020 🎉 https://phototeller.studio/gallery
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a mohl bych Vám svatbu nafotit. Jsme dva fotografové za jednu cenu. Koukněte na můj web, kde mám ceníky. S pozdravem Jindřich Zetík
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím. Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography. Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím :) Pěkný den, Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce bude líbit, ráda Vám Vaši svatbu nafotím. Mějte se krásně. S pozdravem, Míša. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@nikimar Dobrý den, tento termín mám volný a rád bych Váš svatební den nafotil. Více o mě a mých službách naleznete na mém profilu nebo internetových stránkách :-) Ceny jsou individuální dle Vašich požadavků. Pokud se Vám moje tvorba líbí, tak mi napište a můžeme se domluvit blíže. Budu se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den Erik
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky , je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
@nikimar Ráda přijedu, tento termín mám volný 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@nikimar Nahlédněte i ke mně do presentace na www, kde mám nejen ukázky své práce včetně celých svatebních dnů, ale také ceník a reference od klientů. S pozdravem krásného dne Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Převyprávíme vaší lásky s něhou, humorem a elegancí. A za ty příběhy půjdeme třeba světa kraj. Nechte, aby naše fotografie mluvila za nás, prosím podívejte se na náš web.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám prozatím volný. Pokud Vás zaujme moje tvorba, moc rád nafotím Váš svatební den. Více informací a kompletní ceník naleznete na mých stránkách. Bude mi ctí zachytit Váš svatební příběh 🖤 • •
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?