Fotograf Břeclavsko 10. 6. 2023

Dobrý den, sháníme fotografa na menší svatbu ve Valticích, v termínu 10. 6. 2023. Bude mít ještě někdo tento termín volný? Děkuji za případné nabídky. Peťa
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, nabízím svoje služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Fotky ze svatby dostanete do tří týdnů od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolila jsem si Vás oslovit skrze soukromou zprávu. Budu moc ráda, pokud se ozve. Děkuji a přeji pěkný den, Skupieňová - FotoKate
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jmenujeme se Tereza a Zdeněk, fotografka a kameraman, jsme mladý pár, který společně dokumentuje svatby a tvoří pro Vás příběhy po celé ČR 🙂 Většinou jezdíme jako sehraná dvojka, která se společně s Vámi zasměje, ale klidně za Vámi dojedeme jako jednotlivec 🙂 Více informací najdete na našem WEBU, který je na začátku tohoto příspěvku🙂 Nabízíme také další služby (fotokoutek či instax, fotoplátna, rekvizity a cedulky, svatební oznámení a noviny, kapela, DJ, kadeřnice, vizážistka a další..) 👍 Do soukromé zprávy Vám zasíláme více informací 💬 Těšíme se, až Vás poznáme 🙂 Foto - Video Chameleon 🦎
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám také volný🙂 Odkazy na mé fotografie v profilu.
Odpovědět
Profilova fotka
@bombajka Dobrý den slečno Péťo, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě! Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Podívejte se na naše stránky a pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Petro, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám zatím volný a rád vám svatbu nafotím. Specializuji se na přirozené fotky, žádné vykloubené pózy. Jen vy, vaše emoce a spousta super momentek. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš Fotograf. Jestli hledáte pohodáře, se kterým je sranda a focení vás bude bavit, tak jsem ten pravý 🙂 Mějte se pěkně Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, moc ráda Vám Vaši svatbu vyfotím. 😍
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda vám svatbu nafotím 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@bombajka Krásný den, termín je volný 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den 🙂 Tento termín máme volný a moc rády vám vytvoříme vzpomínky na svatební den. Když tak mrkněte na naše portfolio. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já posílám nabídku svatebního fotografa. Podívejte se na portfolio a příběhy. S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?