Fotograf - Botanická zahrada 25.9.2015

Dobrý den, hledáme fotografa na termín 25.9.2015 do Botanické zahrady v Praze, čas 11:30, cca 2 hodiny. Děkuji za nabídky Eva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud by Vás má tvorba zaujala, ráda přijedu. Informace o cenách a portfolio naleznete na mém profilu nebo na webu. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Prahy a daný termín mám ještě volný. Pokud vás zaujme moje práce, veškeré info naleznete na webu;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl mé služby. Moje tvorba i ceník k nalezení u mě na webu. Hezký den Miroslav Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám ještě volný, ráda Vám jej nabídnu, posílám zprávičku. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín máme volný. Budeme rádi, pokud se podíváte na naše internetové stránky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mohu nabídnout volný termín. s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný, prosím prohlédněte si mé portfolio mém webu. Bude mi potěšením Vám vytvořit jedinečné fotografie z vaší svatby. Tomáš Wolf
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Budu ráda když se podíváte i na moje webové stránky. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, jsme z Prahy, balíček 2hodiny nabízíme za 6tis, s fotkami,videoklipem z fotek a všemi záběry na dvd. Btanickou zahradu znám v kapličce, pod kapličkou venku, jednou jsme fotili občad i v prostoru velké zahrady u expozic.
Odpovědět
Profilova fotka
Rádi nabídneme naše služby . Kontaktujte nás.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?