Fotograf Bořetice (Jihomoravský kraj) 19.9.2015

Profilova fotka
Budu ráda za každou nabídku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín Vaší svatby máme ještě volný :) nemáme to ani tak daleko. Dovolím si Vám zaslat i interní zprávičku. Prozatím se klidně mrkněte na náš web. Budeme nesmírně rádi. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy k jednotlivým cenovým balíčkům. Přeji krásnou a zamilovanou sobotu Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, muzete se podivat i na nase stranky. Vas termin mame jeste volny a nejsme daleko :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eimis Dobrý večer, doporučuji z Břeclavi Tomáše Frolce, třeba by Vás jeho práce zaujala. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuji http://www.tomasluka.cz/ moc šikovný
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny! Moc děkuji za plno odkazů :-) nyní budu týden mimo ČR, ale hned jak se vrátím projedu si Vaše práce a v případě zájmu se ozvu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eimis Dobrý večer, i já mám váš termín volný a pokud se vám má práce bude líbit napište :) hezký večer Lucie M.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý večer! Také se přidávám s nabídkou svých služeb. Bořetice jsou super, rád si tam udělám výlet...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Rád Vám nafotím Váš den :) Podívejte se na náš web. Nabízíme i fotokoutek :) Spolupracujeme jako tým foto + video. Pište nebo volejte, ať máte vzpomínky..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám na tento termín volno. Když budete mít zájem ozvěte se. Pěkný den Karel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bych si dovolil nabídnout své služby ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?