Fotograf Blansko 22.9.2018

Prosím o doporučení fotografa ohledně focení svatby v Blansku a okolí. Děkuji moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. :-). Více informací najdete na webových stránkách+ kontakt na mne. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám ještě volný a rád Vám nabídnu své služby :-) Mé portfolio naleznete na facebook.com/dopitafoto S pozdravem Dopita
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, toto datum máme volné. Pokud se vám bude líbit naše práce, dejte vědět. Budeme rádi za psolupráci. Patrik a Radka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujme me portfolio, rad se s Vami domluvim na spolupraci :)
Odpovědět
Krásný de, jsem z Brna a ráda se s váma domluvím :)) Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z České u Brna. Kdykoli mě můžete kontaktovat. Rád Vám vše zodpovím.
Odpovědět
Profilova fotka
@hasenka1 Dobrý den, Váš termín mám taky volný a rád nafotím Váš velký den. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, take se pridavam s volnym terminem. Kdyztak kouknete ke me na stranky pro vice informaci a pokud se Vam ma prace zalibi, urcite dejte vedet. Hezky den;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný. Velmi rád za Vámi přijedu a nafotím Váš výjimečný den. Více ukázek mé práce najdete na mém profilu a webových stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, jsme z Brna a v termínu Vaší svatby máme ještě volno. Pokud Vás naše práce zaujme moc rádi Vám Váš svatební den nafotíme. Hezký den, Veronika a Martin
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný, podívejte se na naši práci a v případě zájmu nás kontaktujte. Krásný den přejí Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?