Fotograf a video - Zastávka u Brna 10.6.2017, rozumná cena

Profilova fotka
Máte někdo prosím doporučení na dobrého fotografa a kameramana z Brna a okolí (nebo Zastávka u Brna a okolí)? Budeme mít svatbu celá v hotelu Harmonie v Zastávce u Brna. Obřad začíná v 15 hod., pak hned hostina. Fotky chceme něco málo z příprav (není ani potřeba), hlavně obřad a pak nějaké párové a s rodinou. Hostinu není potřeba fotit. Předem moc děkuji za doporučení a zkušenosti!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, když se Vám budou fotky líbit, jsem Vám plně k dispozici. Fotky a další informace najdete na mých stránkách. S přáním příjemného dne Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do SZ. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám to na Zastávku kousek, dobře to tam znám a termín volný, tak můžete mrknout do zpráv zde na bližší info k možnostem focení. Zdraví Jakub
Odpovědět
Dobrý den, termín máme volný a ceny mírné, děláme foto i video.... Moje práce najdete na FB stránkách uvedených dole pod fotografií.. Ceník posílám do zpráv a přeji šťastnou ruku při výběru.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jste si z nabídek ještě nevybrala, budu rád, když se podíváte ke mně na profil, kde najdete jak moje portfolio, tak i orientační ceník. Těším se na Vaši případnou reakci, Jirka Salik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, uvedený termín mám volný. Koukněte na mé www, kde mám všechny potřebné informace včetně ceníku. Další dotazy ráda zodpovím. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Poslal jsem Vám zprávu s nabídkou. ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?