Fotograf a svatební video na svatbu 18.9.

Sháním fotografa/ku na svatbu 18.9., Králíky. Dále někoho, kdo zachytí atmosféru svatebního dne na kameru. Děkuji za tipy!
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný 🙂. Mrkněte na můj web a pokud práce a nabídka zaujme, rád za vámi přijedu.
Odpovědět
Profilova fotka
@katusa_d Dobrý den, poslali jsme vám SZ. Budeme se těšit na případnou další komunikaci s vámi. Dvořákovi
Odpovědět
Dobrý večer, termín mám volný a tak když se Vám bude moje práce líbit, rád přijedu a Vaši svatbu nafotím, a kamarád kameraman natočí. K dispozici mám v případě zájmu i fotobudku. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný. Když vás zaujme můj styl focení, rád vám svatbu nafotím. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Také mám několik kameramanů se kterými spolupracuji. Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý 🙂 Mějte se fajn Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Fotíme o točíme. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás zaujme moje tvorba a cenové balíčky, ráda nafotím Vaši svatbu. 🙂 S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mém webu nebo na instagramu. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, pokud ještě nemáte vybráno, tak se také hlásím volným termínem 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?